Geek İtiraf Köşesi

(Liquidman) #4467

Doğum günüm olan 1 Nisan’da her sene bir düzine ‘‘Şaka gibi doğmuşsun len ehü ehü’’ esprilerine maruz kalmaktan sıkıldım…

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4468

Sonraki doğum gününde ilk espri yapana saldır! Başka türlü kurtulamazsın :smiley:

(Tsuchigumo) #4469

Yoo şuan DCninki Marvelın 400 filan üstünde gidin bakın LoCG’e kardeşim GERÇEKLER ÖNÜNÜZDE bu karalama kampanyalarına inanmayın arkadaşlar.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4470

Napiyim Işıl’dan sonra canım çekti hahshshshsh

(Dipsomanik Kullanıcı) #4471

Ben de çok düşünmüştüm çaktırmadan nasıl söylesem diye, bulamamıştım bir şey :smile: Senin iyi olmuş bak snjkhjgkc

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4472

Özel günlerde doğunca laf arasında patlatmak daha kolay oluyor :smiley:

(Ali) #4473

İnsanların en sevdiği filmler listelerini okumak bende bağımlılık gibi bir şey. Açarım en iyi 10 film listelerini bakarım. Benim sevdiğim filmler ilk 10 da varsa garip bir şekilde mutlu olurum. Değişik bir huy bendeki.

(Geek Velet) #4474

Doğum günüm 16 Temmuz ve hiçbir şaka yapılmıyor jdjfjdlsldld :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Doğukan) #4475

Bende de öyle ama ben birileriyle pişti olunca bir şey de hissetmiyorum esasen.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4476

Milli irade…Obvious joke is obvious. Şaşırdığım, nasıl şaka yapmadıkları.

(Barış Beyaz) #4477

Muhit’teki “En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?” bölümünde insanların attığı kitap fotoğraflarına bakmayı çok seviyorum. Uzun uzun bakıyorum dizili kitaplara.
Rahatlama hissiyatı oluşturuyor bende

(öğnkü) #4478

İyi göbek yaptım yalnız şu birkaç ayda ha.

(Emirhan) #4479

Bio’ndan Marvel Fanboi yazısını kaldırıp DC Fanboi yazma zamanın geldi de geçiyor olm.

(Melih Erpulat) #4480

yeni bir bilgisayar aldim. apple marka ama 2. el ve nasi kullanicagimi bilmiyorum baya buyuk sicisdayim ve fak 911 i arayin

(öğnkü) #4481

İki güne kavrarsın merak etme ben de MacBook Pro kullanıyorum. Şu an sana öyle gözükmüyor ama büyük ölçüde basit bir bilgisayar.

(Melih Erpulat) #4482

apple ID giremiyorum mac app store da, yanlis yazmadigimi bildigim halde sifreme yanlis girdiniz diyor

(öğnkü) #4483

Ben hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Şifreni yenile istersen ya da başka bir aygıttan (telefon falan işte) giriş yapmaya çalış. Belki bir işe yarar.

(öğnkü) #4484

Şimdi şu dakika bunu yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Böyle kafamda kocaman yılanlar dolanıyor. Tıs tıs seslerinden yerimde duramıyorum djdkdmfl

Bu hangi level ya :grin:

(fza) #4485

Aldatmadığı sürece, eski sevgililerden başka birine bahsederken; kötü konuşmak cidden aşağılık bir hareket.

(öğnkü) #4486

Bazen gerçekten bomboş bakarken dalıp gidiyorum, bazen de etrafımda olan biteni dinlemeye çalışıyorum. O an asla duymak istediğim ve neye benezdiğini bilmediğim o ses olmadığı için tüm o ses yapanları bayrak direğine oturtasım geliyor.