Geek İtiraf Köşesi

(Doğukan) #4487

Sinemaya tahmin edebileceğinizden daha çok önem veriyorum. Sanırım bu hayatta en değer verdiğim şey Filmler olmalı. Onları izlemek ve onlarla ilgili sohbet edip, haklarında yazılıp çizilenleri okumak hayatımın gerçekten önemli bir parçası oluverdi.

Kitapların da, Sinema kadar olamasa da, yinede önemli olmasını umuyorum.

(marko) #4488

İnan bana tahmin edebiliyoruz.

(Boş İnsan) #4489

Bu aralar çalıştığım yerde herkes beni Manuş Babaya benzetiyordu, bende ‘‘Kim lan bu Manuş Baba’’ diye adamın videosunu izleyip yanlışlıkla ezberledim. Şimdi de salak gibi ağzıma takıldı söyleyip geziyorum.

(evethearteyes) #4490

Bunu itiraf başlığına yazdığına göre utanıyor musun kardeshim? Adam fena müzik yapmıyor bence.

(Boş İnsan) #4491

Utanmıyorum kanka nötr’üm ama benzetildiğin adamın şarkısını söyleyip gezmek biraz attention whore luk.

(marko) #4492

Beni bugün Yalın’a benzettiler ki çok saçma lan ben minyon falan değilim bildiğin düz 180 boy var ahah. Zaten Yalın da hiç sevmem, benzetilince o ablayı türbanından asmak istedim. Ne demek aynı Yalın olmuş, sen kim köpek ya? Böyle bir şey olab-

(Geek Velet) #4493

Aldattığında bence sopalamak da sorun değil.

(marko) #4494

Bir gün çok içmiş bir şekilde buraya gelip “RKADAŞLR… SİZ VAR YA SİZ… ÇOK SEVİYORUM ULAN SİZİ BEE” yazacağım diye korkmuyor değilim.

(evethearteyes) #4495

Bana içmeden de diyebilirsin bunları Solien’cim.

(.) #4496

İnsanlardan fazlaca tiksindiğim günler içerisindeyim. Yapılan hiçbir harekete, verilen hiçbir karara veya söylenen hiçbir lafa anlam veremiyorum. Bunun altından bir şey mi çıkar?, burada bir şey mi demek istedi? diye düşünmekten başka şeylere kafa yoramıyorum artık. İyi niyetimi korumaya çalışıyorum, hatalar insanlar içindir diyorum, yahu ne olacak sanki insanız hepimiz diyorum, ya sen olsaydın bunu yapan diyorum. Ama yok, dirayetimi, sabrımı kaybediyorum. Bazılarının önce yüzüne tüm hatalarını vurup, sonra içimi dökecek kadar küfredip, sonra suratına kapıyı falan çarpmak istiyorum, yakıp yıkmak istiyorum. Daha sonra da tek bir yüz bile görmek istemiyorum.

En yakınımdaki insanların beni tanımıyor olması beni bir yandan kahrediyor, bir yandan aptal gibi hissettiriyor. Yapamıyorum, kimseye anlatamıyorum kendimi, haklıyken haksız duruma düşüyorum. Yeri geldiğinde çok da sesini duyurabilen biriyim ama artık insanlarla konuşamıyorum. Yüzüme karşı bağırıp çağırılsa da, kötü sözler de sarf edilse, sessiz kalıyorum. Bazen isteyerek , bazen de istemeden.

Lanetli olduğumu da kanıtlamış bulunuyorum. Küçük bir hile yapmak istedim hayatta, ama karma yetişti bu sefer. Ben kimseye rahatsızlık vermeyecek ufacık bir hata yapmak istedim ama “yok öyle” denip kat katı alındı bir anda, alınmaya da devam ediyor. Hiçbir şeyim kalmasada bir son bulsa artık.

Günah çıkarma mı desem, iç dökme mi desem, yazınca rahatlarım belki dedim.
Böyle dediğime bakmayın siz, sevdiğim birkaç insan var, onları da kaybedersem iyice kafayı yerim herhalde.

(Kürşad the Falcone) #4497

Işte ayıkken içinden gelmiyor adamın.

(This is not necessary) #4498

Seni çok iyi anlıyorum çünkü şu an ben de aynı süreci yaşıyorum. Etrafta o kadar çok “attention whore” var ki. Ve diğer aptalların tek yaptığı bunlara prim vermek. İnançlı bir insan sayılmam fakat cehennem gerçekse eğer, bu güruhun yanışını, yanan vücut yağlarının çıkardığı kokuyu içime çekerek izlemek isterdim. Bu süreç ne zaman sona erer bilmiyorum ama bataklıktaymışım gibi içeri çekiliyorum.

(.) #4499

Kendi davranışlarının farkına varsalar benim için yeterli olacaktır. Bu sürecin sona ereceğini de düşünmüyorum maalesef. Sürekli yaşanan şeyler bunlar. Üstesinden gelmeyi bilsek yeter. Ayrıca umarım iyi olursun.

(alana) #4500

Babamla her bir araya gelişimizde CHP yüzünden tartışıyoruz. En son yolda giderken tartışmaya başladık direksiyonu yerinden söküp kaza yapacak diye sustum. Gülmekten ölüyordum djcncmfkc

(marko) #4501

Tartışmayı çok merak ettim ya ufak tease etsene.

(alana) #4502

Genelde CHP’ye üye olsana ile başlıyor. Ben de gayet tutarlı bir şekilde CHP’ye sallamaya başlıyorum. Sonra o da bana içten içe kızmaya başlıyor ama sakince konuşuyor. Ben her lafına cevap vermeye başladıkça sen benim sözümü kesiyorsun diyerek sinirleniyor. Halbuki öyle bir şey yok o benim sözümü kesiyor. Sonra ben gülmeye başlıyorum onun bu haline. Bu sefer iyice çileden çıkıp gülmemem için bana bağırıyor djdmdmckc Adam parti genel başkanından daha fazla savunuyor partiyi loll

(alana) #4503

Babamla tartışırken babam :d

(Taylor Swift Fanboi) #4504

Bende sürekli evdekilerle tartışarak itikatlarını sarsıyorum. Çok eğlenceli oluyor :smile:

(alana) #4505

Mükemmel bir olay. Babamla tek aktivitem oldu resmen :smile:

(marko) #4506

Benimkilerle bu tip konularla farklı düşmem kolay kolay olmuyor ya. LGBT ve vücuda dövme gibi konularda annem ile ayrışsam da %80-%90 falan aynı kafadayız. Babam ise başka bir dünya, onu çözebilen tek insan evladı tanımıyorum.