Geek İtiraf Köşesi

(Berk Kaynak) #6215

(Berk Kaynak) #6216

(Geek Velet) #6217

İtiraf: Geek İtiraf köşesi yeniden açıldığı için korkuyorum troller geri gelir diye. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Sith olmaya adım adım...) #6218

Bisiklete binmeyi bilmiyorum ve genel olarak bisikleti sevmiyorum.

(Umur) #6219

Konuyu bilen biliyor, bugün(veya yarın falan) eğer korkak olmazsam bir şey yapacağım. Böyle bir yere gittiği yok gibi hissediyorum, uzun zamandır da çok geç kalmış olmaktan korkuyorum biraz. Neyse, ben sonra detaylı yazarım yine, psikolojik sıkıntılarımı dinlersiniz :smile:

(Axl Rose Fanboyu) #6220

Takipteyim.

(Umur) #6221

Bu an itibariyle yarın veya haftaya oldu.

Anlatırım akşam falan diyeceğim de ne yapacağımı belli etmişim bence anlamışsınızdır.

(Axl Rose Fanboyu) #6222

Yap da bana yol göster. :wink:

(biraz ekşın) #6223

Ne zaman muhitin yüzlerine fotoğraf atmaya heveslensem,adam akıllı fotoğraf bulamayıp sinirleniyorum :unamused:

(Geekiz ama ergeniz) #6224

Bizimkiler çok adam akıllı ya ? :joy::joy:

(Umut) #6226

İtiraf.
Geçen gün buraya gelip “Trollük” adı altında ilgi çekmeye çalışan kişiden inanılmaz rahatsız oldum.

(biraz ekşın) #6227

Dünkü arkadaştan mı bahsediyorsun?Zira oysa bende ilk defa bu kadar rahatsız oldum.Boş yapma diyecek kadar,kibar birisiyim normalde

(Umut) #6228

Evet, sanırım hesabını silmiş. Rumuzunu da hatırlamıyorum.

(biraz ekşın) #6229

Hayyam idi galiba :confused: O kadar sinirlendim ki yer etmiş :joy:

(Dipsomanik Kullanıcı) #6230

Keşke kibarlığını Ersin’in fotoğrafını atmadan önce Ersine sorarak da gösterseydin. İntiharın eşiğine geldi çocuk :d

(biraz ekşın) #6231

Vicdan azabı çektim,kulaklarım kıpkırmızı şuan.Düşünemedim sorry…

(Liquidman) #6232

Haysiyetsizler üstünden beğeni kasar bak :blush:

(Geek Velet) #6233

@ecem
@Cakinga
Çok haklısınız, Ersin ve Emir Abi gibi insanlara ketif veren ve eğlendiren ama gerektiğinde mantığıyla eleştiren troll olmak vaaar, @Hayyam gibi muhit halkının huzurunu bozan troll olmak var.

(Geekiz ama ergeniz) #6234

Zamanında HCI yı şu yolla ezberlemişliğim var
HCI=HACI=hacılar nereye gider?=Camiye=Camide ne yapılır?=ölmüşlerin ruhuna dua edilir =Tuz Ruhu

(Varrrrya) #6235

Yawrum benum.