Geek İtiraf Köşesi

(Volkan Şahin ) #6276

Bir kız mevzusunda benim yüzümden arkadaşlarım dayak yemişti.

(Fransuva'nın Ayranı) #6277

Neden geçmiş zaman ?

(Gökhan Ali Başkan) #6278

Bir an öyle deyince ben de başka bir şey zannettim :joy:

(Geekiz ama ergeniz) #6279

Mezun oldum. :confused:

(Fransuva'nın Ayranı) #6280

İlk okul diyorsun. Anladım.

(alana) #6281

Hayır gayet de oturduğum sıraya tekme attığı için yedi yumruğumu.

(Sapere Aude!) #6282

Sen yine kenarda rahat rahat bekledin elbette.

@DevilofHellsKitchen ben de başka bir şey zannederek gitmiştim başkanım.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #6283

Geliyor, hissediyorum…

image

(Gökhan Ali Başkan) #6284

Bilirim o duyguyu bilirim.

(İnternet asosyali) #6285

Seninki anlaşılabilir aslında, üst üste çok stres birikip üstüne maçtaki adleralin eklenince çoğu kişinin gözü kararır ama benimkiler (2 kişiydiler) planlamışlardı özel bi mesele vardı aramızda ben de maçta adamlarla dalga geçiyodum azcık

(Geekiz ama ergeniz) #6286

Benimle uğraşmak hoşuna mı gidiyor senin ya? :rage::rage::rage:(ilkokul birleşik bu arada)

(Gökhan Ali Başkan) #6287

Ulan helal be, helal lan sana, yine doğru yer, doğru zaman, doğru post. @EmirBK Öğren öğren.

(Fransuva'nın Ayranı) #6288

Evet. Çok eğlenceli, bir ara sende dene.

dur bi’ saniye kendinle uğraşamazsın.
:thinking:

(Volkan Şahin ) #6289

Haberim yoktu ya. :see_no_evil: Okula bir geldim bizim bir arkadaşın yüzü yara içinde.

(Geekiz ama ergeniz) #6290

8.sınıflarla uğraşmak kötü bir fikirdi

(Geekiz ama ergeniz) #6291

Kendimi yeteri kadar gömdüğümü düşünüyorum burada

(biraz ekşın) #6292

Yok çok ani gelişti dediğim gibi 2 saniye içerisinde olup bitmişti.Kızın topa yükseleceğini farkedince içimdeki şeytan açığa çıktı,yapabilirsin diye düşündüm ve yaptım :joy:

(İnternet asosyali) #6293

Şeytan falan okey de, gerçekten işe yarar ve kolay bir yöntem olması baya acayip. Bu işi yapanların çoğunun şeytana ihtiyacı olmuyo, kurnaz insanlar özellikle altyapıda baya avantajlı

(Varrrrya) #6294

İTİ: 0 şaka. Kız kavgalarından erkek kavgalarından çok daha fazla fena korkuyorum yav. O ince seslerle birbirlerine bağırınmaları hele var ya. Geçen hafta ağlıyordum az kalsın:d

(biraz ekşın) #6295

Gerçekten öyle,takımın faul durumu müsaitse böyle bir şeyin yapılması işten bile değil ve oldukça basit.