Geek İtiraf Köşesi

(alana) #6318

Küçükken Danette’yi dörtlü paket olarak almak bir zenginlik göstergesiydi gözümde. Şükürler olsun artık ruhum bu kadar fakir değil :pray:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6319

İnsanlar Muhit’in barışçıl dönemlerinde olduğumuzu, Dark Reign’in acımasız dünyasında uzakta olduğumuzu sanıyor. Ama asıl büyük savaş şimdi dönüyor, klavyelerinin ardındaki gizli Evermeci Güçler ve ismini vermek istemediğim diğer taraflar arasında bitmek bilmeyen bir mücadele, Kıraathane’de, İtiraf Başlığında, Anket Koridorunda…

Bu bilgiyi sızdırdığım için ölüm riskini göze alıyorum. Benden haber alamazsanız bilin bunu.

(Sapere Aude!) #6320

Biz hangi taraftaydık?

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #6321

Abi böyle şaka amaçlı yazıyorsun da millet ciddiye alacak aman diyim :d

(Varrrrya) #6322

Buluşmada dayak yemekten korkunca me

(Sapere Aude!) #6323

Şaka yapmıyordu yalnız.

(marko) #6324

Ben @kirik_kafa hangi taraftaysa o taraftayım, zira kendisi hiç de istemediğim türde bir villian olurdu.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #6325

Arkam sağlam koçum merak etme sen.

@FordPrefect işte şaka amaçlı yazdığına dair algı operasyonu yapmış idim…

(Dipsomanik Kullanıcı) #6326

Şu an kalbimi çaldın Solien kardeşim. Sen, ben, elpis müthiş bir ekip olabiliriz. Zaten Meteler bir süredir dışlıyor beni.
Beni aranıza almanızın şerefine de elpise özelden bi kaç ifşa atıyorum hemen :wink:

(anon17803553) #6327

Muhit’s Saps Fellowship

Tarafımızdan bir gün bile sapmadık. Seni de bekleriz @FordPrefect

(Sapere Aude!) #6328

Ben felsefeci tayfadanım aslında. Hani şu taşlarla, tüfeklerle saldırdığınız var ya, işte o.

(Kid A) #6329

(Taylor Swift Fanboi) #6330

giphy (2)

(Fransuva'nın Ayranı) #6331

Sen twitter başlığını gördün mü ?

(anon17803553) #6332

Saplar kendi kendine yetebilme potansiyeline sahiptir. Gelmezsen gelme…

(Fransuva'nın Ayranı) #6333

Ben bu tayfadan mıyım acaba ?

(Oneironaut) #6334

Kısa süreli altın çağın, o bereketli zamanların özlemini duyanlardan biri olarak şüphe içindeki varlığımı(?) tarafınıza adıyorum.
Ah, ah… Felsefecilerin hükmü sürerken insanlar anket koridorlarında trollerden korkmadan rahatça dolaşırdı, felsefeyle dolu kıraathanelerde semavi varlıkları kıskandıracak sohbetler dönerdi…

(Taylor Swift Fanboi) #6335

Gel bir dakika bişey diyeceğim
s-704dba477a9fc0113d261809d05fef73571c53e8

(Sapere Aude!) #6336

Gelmek isteyene kapımız açık.

İnsanlar kendileri karanlık zamanları tercih ettiler Lala, boşver.

Halbuki seninle sosyoloji konuşurdum ben, isteseydin.

(Umut) #6337

Taraf tutmak zorunlu mu