Geek İtiraf Köşesi

(Oneironaut) #6338

Felsefeci kesimin döneceğine dair umudumu yitirmedim, dönün lütfen

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #6339

ben hep oralardaydım sadece genelde okuyucuyum. Severek talip ediyoruz.

(Taylor Swift Fanboi) #6340

Ford Bey bir ara sizinle Foucault konuşmak isterim

(Sapere Aude!) #6341

Başlık açalım, etkinlik yapalım desen yine gelirim. Ayıpsın.

(öğnkü) #6342

@cakinga sen zaten bizdesin bebiş.

(Kid A) #6343

Ölümü görünce sıtmaya razı olduk resmen.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #6344

Teorik Bilim başlığının parmaklarımın arasından kayıp yok oluşuna tanık oldum :pensive: :pensive:
Felsefe sığınabileceğimiz son kale :writing_hand: :shield:

(Umut) #6345

Sahiplenildim

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #6346

2 itiraf da buluncam

1. Sen ne diyon seviyorum Özellikle son dönemlerde tekrar eski kalitesini geri döndün düşünüyorum. :slight_smile:
  2. Twitter da Turgut Uç ile ilgili ne zaman bir şeyler okusam kan beynim sıçrıyor ve yaşan bir takım olaylar aklıma geliyor. :rage:

(Kid A) #6347

not the itiraf we deserved but the itiraf we needed

(öğnkü) #6348

@kirik_kafa attığın güzel ifşa başına haftaya birer bira ısmarlayabilirim patron.

(Dipsomanik Kullanıcı) #6349

Elimde müthüş ses kayıtları var jsbxbd imkanı yok bir biraya kurtarmaz

(öğnkü) #6350

@elpis de destek çıkarsa sana bir viski açarız bence.

(Paladin) #6351

Y u do dis?

(Taylor Swift Fanboi) #6352

Sıla bunlar seni dışlar. Bunlar el ele gezerken “sen beş adım arkadan gelip foto çek” derler sana

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6353

Aslında temel mesajında ciddiyim çünkü. Hani Dark Reign’den kötü konusunda veya ortada cidden ciddi bir şey olduğu konusunda değil ama. Ortada bir mücadele varmış gibi geliyor. Tabi dostane bir mücadele ama sonuçta insanlar konuşabilmek için bildikleri dilin konuşulmasını ister. Bu da böyle bir geyiğe sebep oluyor sanırım.

(Paladin) #6354

Lise hayatım boyunca yaşayamadığım ifşa muhabbetini Muhit’te yaşıyor olmak gözlerimi yaşartıyor.

(öğnkü) #6355

Lise hayatı ve ifşa demişken aklıma bir anı geldi, itiraf sayılır;

Ortaokulda babası müezzin olan ve AKP’li bir tane şarlatan vardı. Bayağı saygısız, höt höt konuşan ve sorunlu bir tipti. Adamın çokça vukuatı vardı ama 8. sınıfta kızların tuvaletine girip etek altarını pahalı bir fotoğraf makinesiyle çekmesi ve beden derslerinde kızları soyunurken/giyinirken çekmesi onun için bile aşırı bir hareketti. Adam bunları yapıyor ve kızlara (sanırım) sildiğini söylüyor, el altından bu görüntüleri millete satmaya falan çalışıyordu. Sonunda ne oldu hocalar öğrendi durumu ve normalde annesinin çağrıldığı idareye babası çağrıldı. Ne olduysa oldu ve okul değiştirdi, liseyi de kapanması gereken imam hatip lisesinde okudu. Liseden sonra bir baltaya sap olamayınca DJ falan oldu, şu an kendisi yaşadığı ilçede kısmen tanınmış bir DJ olarak hayatını sürdürüyor. Kendisinden hep nefret ettim, selamını almadım diye ALLAH’IN SELAMINI NİYE ALMIYORSUN GÖT dediği o ağzını dağıtmayı yıllardır falan hep istedim ama öyle biri olmadığım için yapmadım. Her sinirlenmek istediğimde bu şerefsizi aklıma getiriyorum, sinirlenmem 10 saniye sürüyor.

(•) #6356

Üstüme alınıp konuşayım mı? Dışarıdan öyle gibi gözükebilir ama gerçekten öyle bir şey yok. Sanırım laf sokmaktan, birbirimize sataşmaktan zevk alıyoruz sitece, hepsi bu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #6357

Laf sokmaları veya kör göze parmak herhangi bir şeyi bahsetmiyorum. Zaten bir düşmanlıktan da bahsetmiyorum.