Geek İtiraf Köşesi

(evethearteyes) #6358

Neyden bahsettiğini anladım da dediklerini farklı algılayabilir diğerleri belki, o yüzden şey ettim. İyi akşamlar Türkiye.

(Deniz) #6359

Ersin ciddileşince endişeleniyorum.

(evethearteyes) #6360

İltifat olarak mı alayım bunu

(Deniz) #6361

Şu yukarıdaki taraf imalarını anlamadım. Sen ciddileşince korktum biraz. O kadar

(Sapere Aude!) #6362

Çaktırma, biz de anlamadık.

Ben anlamadım en azından.

(evethearteyes) #6363

Yerinde bir hareket :wink::wink::wink::wink::wink:

(I'm not fine.) #6364

Millete göz kırpma ln

(Deniz) #6365

Hala iltifat ettim sanıyor. Etmedim de diyemiyorum. Bilemiyorum Ecem bilemiyorum.

(I'm not fine.) #6366

Boşver sevinsin gariban. Bazen zor anlıyor sen ses etme kendi haline bırak Deniz.

(evethearteyes) #6367

Of iki dişi tarafından topa tutuluyorum geçen gün sağladığım başarıdan sonra ikinci en büyük başarım bu

(marko) #6368

Üstelik zekan(?) hakkında konuşuyorlar, bence dünden bir adım öte bir şey.

(evethearteyes) #6369

:thinking::thinking::thinking::thinking:

(Deniz) #6370

:pensive: :pensive:

(marko) #6371

Ecem haklıymış cidden.

(.) #6372

Ersin sen bu hallere düşecek insan mıydın ya? Bir efsane gözlerimizin önünde sönüyor resmen…

(evethearteyes) #6373

Üstüme kakadan beter zeka esprileri atıldı napayım Umay…

(Sith olmaya adım adım...) #6374

Az önce Hababam Sınıfından 2 part izledim. Birincisi Mahmut Hoca’nın ilk gelişi, diğeri ise Ferit’in çocuğunun çıkması. Bu onar dakikalık 2 sahneden rahat 5 sayfalık eğitim eleştirisi çıkar. Bakin sadece iki part. Sadece 20 dakika. Ve bu eleştirileri sadece o döneme yapmazsın, bu döneme de yaparsın. Aynı eleştiriyi 40 yıl arayla yapabilirsin. Bu da eğitim sisteminin hiç değişmediğini ve eleştiriye açık olduğunu gösterir. Neyse diyeceğim o ki geçen arkadaş eğitim sistemini hep eleştiriyor demişti. Aklını az çalıştırma gayreti gösterse o eleştirilerin ne kadar yerinde ve muazzam biçimde verildiğini görebilirdi. Gece gece nereden esti bunları yazmak bilmiyorum ama yazdım işte.

(Kuyuya düşmüş it) #6375

Beni de eklesenize. Tam benlik ortam kurmuşsunuz.

([Godwoken]) #6376

İnsana hüzünlü bir umut veriyor. Çoğu zaman tüylerimi diken diken ettiği doğrudur.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #6378

Çizgi romanlardan ve kitaplar da uyarlanan filmler de karakterlerin dış görünüşün değişmesin tepki gösterilmesin anlıyorum. Ama tutup da star wars baş rol’un kadın bir Jedi ve siyah bir adam koydular ve ya doctor Who kadın oldu diye eleştirenleri hiç anlamıyorum.(Ki maalesef bunun muhit de çok yapan var anlamadım bir şekilde ) burada esas eleştirilmesi gereken yerin Karakterlerin iyi yazılmaması olmalı. :slight_smile:

Muhit Kıraathanesi :coffee: