Geek İtiraf Köşesi

(biraz ekşın) #6379

İğneden korkuyorum galiba,özellikle dişçiye gittiğim zaman.Her seferinde dişçime önce uyuşturucu jel sürüp sonra iğne yapıp yapamayacağını sorardım.Küçükken yapardı,artık yapmıyor :confused: Yarın dişçi randevum var da gerginim biraz :joy:

(Sith olmaya adım adım...) #6380

Her iğne olduktan sonra ben bundan mı korktum derim. Ta ki diğer iğneye kadar.

(biraz ekşın) #6381

Same. Damar yolu açılırken göz bebeklerimin büyüdüğüne eminim :joy: stajdayken iğneden vs sızlananlara hiç acımıyorum ama :joy:

(Sith olmaya adım adım...) #6382

Iğne batmadan önce rahat 5 kere battı mı, bu sefer battı dimi, acıyacak mı diye soruyorum. Iğne bittikten sonra aşırı cool bir şekilde hastaneden çıkıyorum. Elim iğne olduğum yerde falan. Iğne olmak garip bir şey benim için. :sweat_smile:

(biraz ekşın) #6383

İğne çok sıkıntı değil sanırım,benim için verilen ilaç sıkıntı.Hani hemşire enjekte ederken cildinde hissettiğin o dolgunluk hissi korkutuyor biliyorum tuhaf.Damar yolu açıldıktan sonra içeride kalan plastiğin verdiği his çok rahatsız edici mesela :joy: Bu böyle uzar gider yahu,sonuç olarak hoş değil :joy:

(Robotik Çılgın Ejderha Meto'o) #6384

İğne dünyanın en korkunç şeyi olabilir. 17 yaşına geldim hâlâ korkarım.

(Geek Velet) #6385

Ben ağlayacak kadar iğneden korkarım.

Evet,imajım yerlerde. :sweat_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #6386

Her videosunu tabi izlemiyorum,ama Geek kişiliğime uygun figür,oyuncak bulursam izlerim

(Varrrrya) #6387

İFŞALANDIQ…

(Geekiz ama ergeniz) #6388

Bugün başıma gelen tuhaf bir olayı anlatacağım,
Bugün resim hocası resim sınıfından müzik sınıfına saz çalmak için uğradı,saz çalarken konu şu belki bilirsiniz Avrupa da bir dans grubu var, orada burada birden müzik çalmaya başlıyor, sivil durumda olan üyeler de yavaş yavaş toplanarak dans etmeye başlıyorlar,geçen gün bunu havalimanında yapmışlar,erkek hoca bir anlatmaya başladı, işte kızların hepsi Slovak imiş, bu Slav ırkı Dünya daki en güzel ırkmış,hokka burunları, renkli gözleri ve sarı saçlarıyla adeta bir sanat eserleriymiş de,bir tane bile çirkinini görmemişte,ne hikmetse erkekler bir sıra, kızlar bir sıra oturmuşuz,bütün erkekler tabi gözlerinden bile testesteron salgılamaya başladı,sonra “biz türkler en çirkin ırklardan biriyiz,açık alınlarımız,badem gözlerimiz ve ince dudaklarımzla çok çirkiniz” dedi.Biz kızlar sırası olarak bakışlarımızla adam öldürecek kıvamına geldik, bir sınıfa bakıyorum,hepimiz eli yüzü düzgün insanlarız,ben de dahil olmak üzere birkaç kişi bu tanıma hiç uyumuyoruz(güzel olduğumu iddia etmiyorum, sadece her Türk aynı değildir demeye çalışıyorum) .Kendi ırkına …sınıfa dahil eden tek insan olabilir.

(Geekiz ama ergeniz) #6390

Hilkat garibesi ilan etmiş bizi, daha ne?

(I'm not fine.) #6391

Kuşlardan hatta genel kanatlı hayvanlardan aşırı korkuyorum. Üzerime kuş geldiğinde ve ben bağıra çağıra kaçtığımda insanlar saçma buluyor. Sevgili insanlar siz de örümcekten böcekten korkuyosunuz aynı şey garip garip bakmayın ve kanatlı hayvan fobisi olan insanların üzerine kuş salmayın zira komik olmuyor.

(Sith olmaya adım adım...) #6392

Türk kızlarının çoğu güzel tanımına giriyor. Güzellikten değilde insanlıktan dem vursa daha iyi olabilirmiş. Ben otelde çalışırken yabancı kızlar da çalışıyordu orada. Hepsi cana yakın hepsi samimi tiplerdi. Bir de Türk kızları vardı. Hepsi kendini beğenmiş kendini bir şey sanan itici tipler. Turkiye’nin kız nüfusunun %60 veya 70’ini bu insanlıktan nasibini almayan egoist kızlar oluşturuyor.

(korhan) #6393

“Tanıştığım kızların” diye genellersen daha doğru olabilir. Hatta toplumumuzdaki bütün kesimlerle alakalı problemleri tek bir gruba hiç genelleme daha da doğru olur. Akıl sağlığı yerinde çok az insan var bu ülkede.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #6394

İnsanlar farklı olanı çekici bulur. Emin olun Slovak erkekleri de Slovak kızlarını küçümsüyordur. Çünkü evrimin kendini sürdürebilmesinin tek yolu çeşitlilik.

Farklı ırklar bu sebepten çekici geliyor.

(Geek Velet) #6395

Bir şey diyeceğim de öğretmen neden bunları der ki? :slightly_smiling_face:

(Protogonos (Ali)) #6396

Ulan en az gönderisi olan benmişim la :frowning:

(Yes, right. I hang up the phone and leave the sardines.) #6397

Bu bende de var, yalnız değilsin :smile: Aslında kuşları seviyorum iyi hayvanlar falan da, beni korkutan şey kafamın yanından uçarken gagasının yanlışlıkla gözüme girmesi. Çok komplike, belki biraz saçma farkındayım ama düşüncesi bile içimi ürpertiyor

(I'm not fine.) #6398

Seninki normal korku ama anladığım kadarıyla benimki baya fobi millet rüyasında yılandan, köpekten vs kaçar ben rüyalarımda kuşlardan tavuklardan kaçıyorum sürekli.

(anon17803553) #6399

Yalnız değilmişim. Ben de çok korkuyorum kuşlardan. Her yola çıktığımda bir kuş kafama saldırır mı acaba korkusunu anlayamazlar.