Geek İtiraf Köşesi

(Kürşad the Falcone) #6400

(biraz ekşın) #6403

Ben de altı kum olmayan denizden çok korkarım.Fobi seviyesinde korkarım hatta.Bu yıl Antalya’da denizin dibinde karpuz kadar bir kaya görünce ayaklarımı kaldırıp alın beni buradan diye ortalığı velveleye verdim.

(korhan) #6404

allaaaah

(Can Cenk KELEŞ) #6405

İtiraf ediyorum, spoiler duymaktan deliler gibi zevk alıyorum. Bir filmi izlemeden önce YouTube’yi açar, Geekyapar kanalına girer ve filmle alakalı spoiler videosunu(varsa) dinler öyle izlerim. Bir çeşit manyaklık olarak görülebilir ama “SPOİLER CANDIR”

(Protogonos (Ali)) #6406

Sit-com izlerken aslında yapılan espriye değil, gülme efektine gülüyorum

(Güven) #6407

Aslında bu durum biraz da, diziyi izlerken bak yalnız değilsin beraber gülüyoruz, havasından kaynaklanıyor. Ben de zaman zaman bu durumu yaşıyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #6408

Friends i komik bulmuyorum hiç

(.) #6409

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #6410

Şuan böyle baya eksileyesim geldi seni.

Sitede eksileme butonu olmadığını yeni farkettim :confused:

(Geekiz ama ergeniz) #6411

Ben sevmiyorum sadece, benim fikrim yani,seven sever yani,eksilemeye gerek yok yani

(Kerem) #6412

Yani

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #6413

Evdeki eski ıvır zıvırları karıştırırken bi kolide amcama ait (10 yıl önce falan yaklaşık 1 yıl bizde kalmıştı, defterini kaybettiğini sanıyormuş ) bir asker günlüğünde yazdığı şiirlerini buldum. Hakkını vereyim, güzel şiirler.

Bi şiir sitesinde üyelik açıp bir iki şiirini paylaştım. daha sonra linki amcama attım. Sonrasında ‘‘kusura bakma amca, arkadaşa atacaktım sana gelmiş’’ tarzı bi bahaneyle olayı kapattım. 5 dk sonra celallenmiş bir şekilde aradı. Bu …(bip)… çocuğunu nasıl buluruz diye dkjfhdjk

Şuan defterinin ve şiirlerinin çalındığını ve çalan kişinin kendi üzerinden kitap çıkarıp zengin olacağını falan sanıyor. :smiley:

Sıkıcı memur hayatına heyecan getirdim adamın.

(Fransuva'nın Ayranı) #6414

Söyleseydin seni ünlü ettim diye.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #6415

Yok be ne ünlüsü :slight_smile: Yazdığım sitenin Posta gazetesindeki şiir köşesinden farkı yok :smile:

(Fransuva'nın Ayranı) #6416

Tahmin ettim ama adam mutlu olurdu en azından.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #6417

Biraz kudursun defterini götürünce mutlu olur epey :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #6418

İtiraf etmeliyim hayatımın her safhasında ne kadar müzik sever biri olsam da benim için hiç bir zaman motivasyon aracı olamamıştır.

(Geekiz ama ergeniz) #6419

toz almayı çok severim,tuhaf olan şey ise normalde pasaklı bir insanımdır,annem toz al diyene kadar hiç almam,başladım da duramam,hatta şuan toz alıyorum :blush:

(biraz ekşın) #6420

Ben de bütün temizliği yaparım ama toz almaktan nefret ederim :joy: Tozları ben alınca bütün tozlar üzerime yapışmış gibi hissediyorum,kaşındırıcı

(I'm not fine.) #6421

RE ZA LET RESMEN RE ZA LET

Şaka şaka bana ne yea Friends’i komik bulmamanın günahı onun üzerine.