Geek İtiraf Köşesi

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #7200

O solda çıkan yeşil yuvarlak çok korkutucu.
Nadir de çıktığı için olmaması gereken bir şeyler olmuşta bir şeyler alarm veriyor gibi hissettiriyor. Atılgan’ın içinde “Kaptan düğme yeşil oldu! Yeşiiiiiiiil!” diye bağırarak kaçışan mürettebat canlanıyor gözümde.

(Gizem) #7201

Ben de korkuyorum geçenlerde birisi -ki’yi yanlış yazmışsın diye yazınca tedirgin olmaya başladım yine ne hata yaptım acaba diye

(Deniz) #7202

Arkadaşlar niye korkuyorsunuz ya? Şu an attığım özel mesajları düşünüp vicdan azabı çekiyorum.

(öğnkü) #7203

Deniz sen Stranger Things’deki çocuğunu arayan ablanın daha aklı başında versiyonusun senden kim niye korksun canım ablam.

(Deniz) #7204

Yaaa :blush:

(Volkan Şahin ) #7205

Sana yürüdüğümde korkmuş muydun? @FordPrefect

(Sapere Aude!) #7206

Biz seninle özel mesaj aracılığıyla kapışmadık mı?

Edit: @VolkanSahin seninki yürümek olmuyor. Daha ilk cümlende adresimi istedin. Hafif tırstım.

(Volkan Şahin ) #7207

Seviyoruz kardeşim, n’apalım? Evden alim mi, demek istemiştim.

(Taylor Swift Fanboi) #7208

Yok ya benim olayım bu. Reelde bile arkadaşlarımla teke tek buluşmamaya özen gösteririm en az 3 kişi olmalıyız.

@Truevoyageisreturn ben ufak tırsmıştım, senden mesaj gelince insanda ufaktan kesin bi bok yedim hissiyatı oluşuyor yalan yok.

@FordPrefect kapışmada problem yok ya. O anın sıcaklığıyla kapışmaya devam edebiliyorum. Ama samimi mesaj gelince ben iptal

(Gizem) #7209

Ee başka kim birbirine mesaj atıyor? @kirik_kafa’nın yanında çok durdum sanırım

(Sapere Aude!) #7210

Yine, hafif tırstım.

Kaliteli muhabbetti, tekrar teşekkür ederim.

(Taylor Swift Fanboi) #7211

Ne demek bir daha döğüşürsek yine özele beklerim :smile:

(Volkan Şahin ) #7212

Tırsmaya programlısındır. :raising_hand_man:

(Dipsomanik Kullanıcı) #7213

Burası itiraf kösesi birbirimize açık olalım lütfen! @MoB Biri sana özelden samimi mesaj mı? :slight_smile:

(Sapere Aude!) #7214

Özele gel.

Derken bile tırsıyorum, haklısın galiba.

(Volkan Şahin ) #7215

Yawru, alim seni işte.

(Deniz) #7216

@kirik_kafa benim ne yazdığımı biliyorsun :hugs:

(Sapere Aude!) #7217

Bir kalbim olsaydı, şimdi kazanmıştın. Bir de “Don’t Panic!” yazdırmış ya.

(Volkan Şahin ) #7218

Her şey senin için, iyi ki tanfırdemişiz. Süpdüzayak robotsun.

Havlu da var.

(Taylor Swift Fanboi) #7219

Samimi derken öyle şey değil ya. İşte yok ‘Senin alt dudağını dişlerimin arasına kıstırmak istiyorum’ yok ‘Dövme yaptırdığın iğnen olayım da saniyede 10 defa vücuduna temas edeyim’ tarzı mesajlar