Geek İtiraf Köşesi

(Gizem) #7240

O kadarı beni bağlamaz ben elimden geleni yaptım 🤷

(Berkay Küçük) #7241

Ben bu kontenjandan Muhit The Band’e girmek istiyorum. Yeni eleman almayı düşünüyor musunuz? @VivaLaVida

(Volkan Şahin ) #7242

images (79)-01

(Iron Man) #7243

giphy (1)

(Gizem) #7244

Bunu artık öğrenin muhabbetin sonlarına doğru @Elpis ile @Solien cilveleşmeye başlar en son ersin gelir laf atar gider

(marko) #7245

Muhit generator biraz böyle işliyor gerçekten.

(evethearteyes) #7246

Özel mesaj gelince heyecan yapmıyorum da bir keresinde sitede küfür ettikten sonra şöyle bir bildirim gelmişti. İşte bu ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi…

(marko) #7247

Of bu müthiş bir şey ahahah.

(Berkay Küçük) #7248

Onu bunu boşver sen düğün şarkını söyle Serdar Ortaç Another Brick In The Wall mu Doğuş We Are The Champions mı? beni band’e almazlarsa bile gizliden sahneye atlarım.

(marko) #7249

Özcan Deniz - Hit the Road Jack

arkadaşlar burası benim anlayışıma göre biraz fazla samimi oldu, sizlerden affınızı istiyor ve bir film patlatmak üzere bu başlıktan gidiyorum

(alana) #7250

…ve Gizem bütün bu döngüden prim yapıp post silip gider… MUTLU SON

(Geekiz ama ergeniz) #7251

Ben manitaya yavrum denildiğini ilk defa senden duyuyorum :joy::joy:

(marko) #7253

Doğruyu söyle sen Gizem’in yan çarı mısın?

(Berkay Küçük) #7255

Anket kuramadım ya moralim bozuk boşa gitti uğraştım o kadar.

(Gökhan Ali Başkan) #7256

Dur şimdi dökme her şeyi

Genel Anket Koridoru :ballot_box:
(marko) #7257

İrem bu kadar samimi olmaz mısın arkadaşlarla teşekkürler canım.

(evethearteyes) #7258

Ööööf sizi mi dinlicez aq gidin wpde yaşayın ilişkinizi la

(Geekiz ama ergeniz) #7259

Hopp,dur orada,bizim sır saklayamacağımızı mı ima ediyorsun? :confused::confused::confused:Hemen ekran görüntüsü alıp, tweetliyorum :grinning::grinning:

(Iron Man) #7261

Kız Bağcılarda oturuyor. İster prenses der, ister yavru der, ister manita der. Solien yiyorsa konuşsun bakalım.

(Taylor Swift Fanboi) #7262

Bu arada buraya itirafımı yazdıktan sonra özel mesaj geldi. Teşekkürler arkadaşlar algoritmayı coşturmak için fanboylara laf atan Can Sungur gibi hissettim kendimi.