Geek İtiraf Köşesi

(Ali) #7283

Kanka sen yorum yaparken falan elpisden izin alıyor musun?

(öğnkü) #7284

Dilekçe yazıyorum mühürlü falan.

( ◉) #7285

Çift hesabını ne zaman açacaksınız?

(öğnkü) #7286

Seni ilgilendiren bir durum olduğu zaman.

(Dipsomanik Kullanıcı) #7287

Muhitte daha önce zaten defalarca yapılmış şakalar kelimeleri değiştirile değiştirile tekrar yapılınca çok yılıyorum.

(Ece) #7288

Muhitin tahmin edebileceğimden daha iyi niyetli ve merhametli insanlarla dolu olduğunu yeni farkettim. Bazen böyle olamadığım için kötü hissediyorum.

(•) #7289

Mete’yle yürüşme esprisinden 681 beğeni çıkarıp doyunca ben

( ◉) #7290

Profil resmimi değiştirdiğim farkedilsin istediğimde ben.

(Gizem) #7291

Yok bu muhitte ersin diye bir gerçek var. Tüm düşüncelerin değişir tanısan

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #7292

Yakınımdaki bazı insanlar çoğu zaman alıngan hareketlerde bulunuyor, abuk subuk nedenlerden dolayı bana tripler atıyor. Ben mi umursamazım yoksa insanlar fazla mı duygusal anlamıyorum.

(Dipsomanik Kullanıcı) #7293

Yürüşme “esprisi” mi?? Ben Mete için nickimi Tavuk Prenses yapmayı düşündüm be :joy:

(•) #7294

Acilen bu espri açıklanmalı ya ben anlamadım ne deniyor burada

(Dipsomanik Kullanıcı) #7295

Meteyle aramızda olan şakalar hep bunlar :purple_heart: sizine :slight_smile:

(Kid A) #7296

(öğnkü) #7297

Of eğer bunu bilinçli yaptıysan bayağıdır buralarda gördüğüm en iyi mizah.

(.) #7298

:neutral_face: :confused:

(Protogonos (Ali)) #7299

Ben çok sevimli bulmusumdur her zaman

(b.k) #7301

3 yıldır ateistim

(korhan) #7302

Düzenli olarak birlikte oyun oynadığım bir arkadaş grubum hiç olmadı, yıllardır içimde kalan bir şey bu. Multiplayer yeni bir oyun buluyorum, çevremdekilere heyecanlı heyecanlı anlatıyorum, oynatmaya çalışıyorum ama kimse yanaşmıyor. Yalnız başlayıp hevesim kırılmasıyla onlarca oyun bıraktım böyle. Arkadaşlarınla dungeona girmek, CS atmak, Fornite’ta koşturmak falan inanılmaz eğlenceli şeyler değil mi ya? Ben mi çok antisosyalim?

( ◉) #7304

Mahalleden 9 arkadaşla 2 yıl boyunca beraber Metin2 oynadık. Hayatımın en zevkli günleriydi. Raidcall kullanırdık, kısık sesle küfrederdik…