Geek İtiraf Köşesi

(korhan) #7305

O Metin2 evresini bile yalnız bir şaman olarak geçirdim lanet mi var üstümde anlamıyorum ki.

( ◉) #7306

Şaman bize çok lazımdı yaa, bilseydik alırdık la seni.

(Umur) #7307

Lisede 3-5 arkadaşımı LoL’e başlatmıştım. O kadar anlatıyordum ki, meraklandılar artık nasıl bir şeymiş diye. Sabah-akşam oynar olduk. Sonra ben oyunu bıraktım, yeni oyunlara giriştim, onlar orada kaldı. :sweat_smile:

Ondan sonra ben de bulamamaya başladım çevremden oyun için arkadaş. World of Warcraft’ta girdiğim guildler dağılmaya başladı artık, saçma bir hal alıyor durum.

(halı, kilim, travel) #7308

Son Star Wars filminden çok keyif aldım. Bir iki ufak ayrıntı dışında oldukça beğendim.

( ◉) #7309

Let the linç begin

(halı, kilim, travel) #7310

(Geek Velet) #7311

Sen nsl br ciik sin, rtık ırkıdişim diğilsin brisi nsıl bayonur thı lıst cıdayı. :slightly_smiling_face:

just a joke.

(Geekiz ama ergeniz) #7312

Artık böyle şeyler duyunca şaşırmıyorum.Ama nedenlerini anladığımı da pek söyleyemem.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7313

Bu post’u yanlışlıkla beğendim. Hem bir beğeni hakkımı boş yere harcadım hem de kendimden iğrendim.
Artık kirlendim, bu dünyada yaşamayı hak etmiyorum. Goodbye Cruel World…

(Deniz) #7314

Metin’de ben de şaman oynardım. Ama talibi çok olur şamanların, sende niye öyle oldu ya :pensive:

(korhan) #7315

Sınıftakiler şaman oynadığım için dalga geçerlerdi benimle aksine :sweat_smile:

( ◉) #7316

İlk tecrübesizlik dönemlerinde biz de öyle bakardık şamanlara. Ama oyunu bıraktığım dönemlerde şamanlar ilah mertebesindeydi.

(halı, kilim, travel) #7317

Bu sonuçta popüler bir film. Sanatsal kaygılarla yapılmamış. Ona göre değerlendirdim. İzlerken hiç sıkılmadım aksine heyecanlandım, güldüm, eğlendim, hoşça vakit geçirdim. Ayrıca ticari bir film olmasına rağmen (izleyici gözüyle) sinematik açıdan da beğendim. Yok, onun geçmişi niye açıklanmadı; yok, bu niye böyle olmadı diye beğenmeyecek değilim. Sırf uyum sağlamak için kendimi kandırmış olurum.

(evethearteyes) #7318

Yuuhhhhh demek diğerleri uyum sağlamak için gömüyor demek diğerleri koyun ha yuhhhh

(halı, kilim, travel) #7319

Ne alakası var ya? Öyle demek istesem öyle yazardım. Ben size uyum sağlamak için öyle demiş olurdum, yazdım.

(evethearteyes) #7320

Özür dilerim everfesan

(halı, kilim, travel) #7321

Önemli değil. Daha önce o şekilde beğendiğim ve beğenmediğim filmler olmuştu. Kendimi eleştiriyordum aslında.

(Geekiz ama ergeniz) #7322

Saygım sonsuz ama ben maalesef yapamam bunu. Yapsam bile Kylo nun aptal aşık tavırları, Rose saçmalığı…yine kötü bir film yapar benim için

(halı, kilim, travel) #7323

Rose’u ben de beğenmedim. Kylo güzel oynamış verdi bana duyguyu.

(Geekiz ama ergeniz) #7324

Oyunculuktan bahsetmiyorum,karakterin Aptal aşığı oynamasından bahsediyorum.