Geek İtiraf Köşesi

(Tadımız kaçmasın) #8401

Çok geç.Artık o eski masum sulukofte değilim :cry:

(i) #8402

Oyunu kaç sulu köfteye sattın söyle !?

(Tadımız kaçmasın) #8403

Ben satın aldılar sizi de almasınlar.Seçim minibüslerinden uzak durun.

(*) #8404

Peki,muhit hazır mısınız oğlum ? Geçen hafta kız arkadaşımla kavga ettiğimizi söylemiştim bu ezhel tartışması dönerken. Ayrıldık. Lise aşkı sayılır 9. sınıftan beri beni sevdiğini biliyordum ama mezun olduktan sonra ona şans vermek istedim ve böyle başladı ilk pişmanlığımda bu sanırım keşke daha önce tanışsaydık ve daha çok vakit geçirseydik. Bu kadar aşık olabiliceğimi hiç düşünmedim. Çoğu ilki beraber yaşadık. Bana güvendiği kadar kimseye güvenmediğine yemin edebilirim. “Sevgili” lafını hiç sevmedik ikimizde biliyordık çünkü daha öteydik. Popülist feministlerden nefret ediyordu kendisine feminist denmesini sevmezdi ama öyleydi. Nefret etmediğim tek feministti sanırım. Sevmediğim bir çok şeyi severdi ama banada sevdirdi. Demet Akalın,Hande Yener ve Gülşenle story atıp insanları trollemeyi çok severdik aslında baya eğlendiyoduk yalan yok. Kendisi bir avcıydı avcılığı çok sevmesede köpekleri çok seviyordu köpek çiftlikleri vardı bir sürü köpeği sınava hazırlıyordu. En sonunda hakem oldu zaten. Türkiyenin tek kız hakemi ve en genci büyük ihtimal. Köpekler eğitildikten sonra satılıyordu. Köpeklerden biri ne zaman gitse sabaha kadar ağlaşırdık. O köpeklere üzülür bir daha eğitmiycem diye ağlardı bende o ağlıyo diye ağlardım. Onunla alışverişe gitmeyi çok seviyordum çok bekletiyodu ama her mağazadan çıktığımızda sabırla beklediğim için öpüyordu yani aslında hep öpüşüyorduk ama o bi farklı oluyodu. Neyse sonra bir ara aramız bozuldu benim sinir patlamalarım yüzünden ara verdik 20 gün falan sanırım 2 tane kızla beraber oldum o sürede aynı anda değil tabi aynı anda olsa bilmiyorum belki bu kadar pişman olmazdım. Sakladım muhit ve bir kavgamızda ağzımdan kaçırdım o sinirle o kızın daha iyi olduğunu söyledim tam olarak onlar daha iyiydi demedim daha çirkin laflar. Yine gitti ne bekliyorsam zaten gittiği için bir ton hazmedilmesi zor laflar ettim ailesine ve kendisineydi bu laflar. Bir ay sonra bir daha barıştık çünkü ayrı yapamadığımızı ikimizde biliyorduk. Fakat artık çok şey olmuştu ve onun sabrı her şeye taşıyordu tahamül edemiyordu bana çıkmaza girdik. Arkadaş kalalım dedik 3 gün arkadaş gibi takılıp 4.gün yine sevgili oluveriyorduk. Evet bu arada artık kendimize “sevgili” lafınıda yakıştırabiliyorduk. Eskisi gibi değildik. Geçen hafta yine patladım ve oda patlayıp gitti. Hala çok seviyorum. Bir haftadır ayık değilim mutsuzken içmeyide hiç sevmem. Kötü oluyor. Fakat gerçekten hafifletiyor ne antrenmana gidiyorum ne ofise. Şu an kamptayım 5 arkadaşımla beraber ama ben size anlatıyorum. Çünkü konuşmak istemiyorum yemek yemekte istemiyorum gülesimde yok ha hiç zorla sırıtıyorum bir şey olunca. Uzun oldu özür dilerim ama rahatladım. Hala seviyorum bu da itirafım olsun bari boş geçmeyeyim uygun bir başlıkta bulamadım kusura bakmayın. Öyle

(İbrahim Korkmaz) #8406

Bence tekrar deneyin. Denemeye çalışın.

(*) #8407

(Witch-Dentist of Muhit) #8408

Kendimden de tecrübe ettim bunu, bazen oluruna bırakacaksın, ısrar etmenin veya tekrarlamanın hiçbir faydası olmuyor, ekstra zararları oluyor. Ben kiminle 2.’yi, üçüncüyü denesem her defasında sonu daha kötüye gitti. Bilmiyorum belki bana öyle denk geliyor ama benim tecrübelerim böyle oldu, tabiri caiz ise ilişkim kaşarlanıyor. Yani ayrılmak kolaylaşıyor, bir kere bir insandan ayrıldın mı veya o senden ayrıldı mı musluğun vanası açılıyor, kapat kapatabilirsen…

O yüzden bence artık yoluna bak, en iyisi içmeyi de bırak, yemek ye güzelce, gül, eğlen, gez. Dünya tek bir kıza veya erkeğe endeksli değil.

Ama asla ayrılınca o sinirle, o hırsla birileriyle konuşma/birlikte olma. Bunu ben de birkaç kere yaşadım ve çok pişman oldum her seferinde.

Yaz bize, her zaman yaz. Anonim ortam, rahatlarsın. Anlayacak birileri de hep çıkar.

(Serkan of İzmir) #8409

Altına imzamı atıyorum.

(*) #8410

Ne ilk ilişkim nede ilk ayrılığım ama biraz böyle artık. Geçer herhalde.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8411

Ne yaptın reyiz.
wdG5KczDBUtuzUb-ooA4fC1DEi1wbpyw3iWiqNy0Km0

(Witch-Dentist of Muhit) #8412

Konuyla biraz alakalı bir itiraf yapacağım ben de.

Bundan bilmem kaç sene evvel sevgilimle ayrıldığımızda, ertesi gün benden hoşlanan bir kız vardı onunla konuşmaya başladık ama nasıl lay lay lom konuşuyorum. 1 hafta falan konuştuk. Ondan sonra sevgilimle tekrar barışınca ben kızla konuşmayı kestim, işte nedenini de öğrenmiş. Ben otobüs ile memlekete giderken beni aradı, dedi ki her şeyi anlatacağım o kıza falan filan. Ben 3.5 neyse benimkini aradım, dedim ki bak şöyle bir numara var. Bunu engelle, virüs gönderiyor. O da inanıp direk engellemişti. Bir sıkıntı olmadı.

2 ay sonra falan son kez ayrıldığımızda, bu herhalde engellediği numaralara bakarken o kızın numarası olduğunu anlamış (Tanıyordu.). Neyse neden engellettirdim diye aramış, bayağı dertleşmişler falan. En son beni arayıp belalar okumuştu, Allah affetsin. :sweat_smile:

(is doing nothing but aging) #8413

Off Tarık Akan mısın milader bu ne alfalık.

(alana) #8414

Yani şimdi burada dönen muhabbetlere bakıyorum da sizin adınıza utanıp üzülüyorum açıkçası. Ne güzel değer veriyorsunuz sevdiğiniz insanlara. Karşı tarafın çok hatası var belki de. Hatta sizden bile fazla olabilir ancak bunun bir şeyi değiştireceğini düşünmüyorum.

Belki haddime değil yazmak ama bu durumu umursamıyorum kusura bakmayın.

(Witch-Dentist of Muhit) #8415

Muhit’in kızları bu gönderiyi bekliyormuş…

Yani ben bu itirafları yaparken, şahsım adıma konuşayım, pişmanlığımla yapıyorum, güllüğüme bakmayın. Daha ergenlik zamanlarımda, her şeyin şakadan ibaret olduğunu düşündüğüm zamanlarda yapılan şeyler. Yoksa doğru bulmuyorum asla. Ben balık burcuyum kızlar, duygusalım ama biraz altta kalmış yaşımla çıkıyor ortaya. :sweat_smile:

(Serkan of İzmir) #8416

Kardeşim sen dentist değil misin hayatındaki boşluklara dolgu yapar geçersin, biz napalım be?

(alana) #8417

Yanlış anlama seni veya bir başkasını kötü insan olarak olarak yaftalama niyetinde değilim ancak bunun ergenlikle geçiştirilebilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #8418

Öyle ama gerçekten, her zaman insan doğru düşünebilecek konumda olmayabiliyor. Ben insanları üzmekten, kırmaktan çok korkan bir insanım. Hemen özür dilerim, gönül alırım bir sıkıntı olduğunda mesela.

Bu aşk meşk konularında açıkçası 21-22 yaşıma kadar olgunlaşıp doğru düşünemedim. Hatalar yaptım, ders çıkardım sandım ama tekrar hatalar yaptım. İnsanları üzdüm, sonra yoluma devam ettim. Belki ne kalpler kırdım. Sonradan hepsine çok pişman oldum, ne gerek vardı? Hiç de gerek yoktu, keşke hiç böyle şeyler yaşamasaydım. Çünkü bunların acısının benden çıktığını düşünüyorum. İnsanlar sana güveniyor, değer veriyor, zaman harcıyor, kafa patlatıyor senin için ama sen hala çocuk çocuk, saçma sapan hareketler.

Öyle yani, şimdi eskiye gitsem de bunları yapan kendimi görsem, ensesine bi’ şaplak atar, kendine gel derdim. Bir kalp kırmak bu kadar kolay değil. Hiç kolay değil. O insanlar belki bir daha güvenemeyecek. Sevemeyecek. Mahvolacak belki hayatları, abartı geliyor ama olabilir.

Öyle işte.

@GeraltofRivia35: Belli bi’ ücret karşılığı sizinkine de dolgu yapılır. :stuck_out_tongue:

(Serkan of İzmir) #8419

Hayat böyle bir şey zaten ya. Bazıları dersini acı çekerek alıyor, hayatının geri kalanında daha dikkatli davranıyor başkasıyla bir ilişkiye başlarken. Bazıları da acı çektirerek alıyor dersini, vicdanlı biriyse pişmanlığıyla acı çekiyor, o da hayatının geri kalanında başkalarını üzmemek için daha dikkatli davranmaya özen gösteriyor.

Önemli olan nokta acı çekenin, çektirenin günahlarını başkasından çıkarmaması. Çünkü ona acı çektiren insanlar olduğu gibi, onun gibi iyi insanlar da var dışarıda. Elbet biri denk gelir mutlu olursun. (Bunu bir yandan kendime de söylüyorum.)

Bu yaşadıklarımız bizi daha iyi insanlar yapıyor işte, her ne kadar sevdiğimizi veya bizleri sevdiğini düşündüğümüz insanları kaybetsek de sonucunda. İşin kötü yanı; acı çektiren taraf mı acı çeken taraf mı olacağımızı biz seçemiyoruz.

(*) #8420

Bu postun amacını anlayabilmiş değilim.

(biraz ekşın) #8421

Ayrıldığın ertesi gününe/haftasına her neyse artık, başka biri ile birlikte olunca aldatmamış sayılmıyorsunuz. Bunu siz de gayet iyi biliyorsunuz. Ortada övünecek bir durum yok, burası itiraf köşesi farkındayım ama bunları çok normal bir şeymiş gibi anlatmanız hayret verici. Burası forum ortamı tabii ki herkes istediğini yazar ama biraz empati kurun yahu. Muhitteki kızlar hadi erkeklere laf atılsın da beğenelim demiyor. Bir kadın için çok gurur kırıcı şeyler bu yazdıklarınız. Toparlayamadım cümlemi her neyse içimde kalmasın diye yazdım, biraz daha empati!