Geek İtiraf Köşesi

(Ali) #8708

Buna gerek yok. Her insanın belli bir sınırı vardır ve her insan o sınırı geçince patlar.

Ayrıca burayı baz alarak oldukça kafa biri olduğunu düşünüyorum. Ara ara sert çıkışların olsa da (bir tanesine maruz kaldım :d) özünde komik ve eğlencelisin.

(Fransuva'nın Ayranı) #8709

Böyle bir ruh haline girdiğimde genrlde bunu dinlerim ve iyi gelir.

Bu 2018 kaydı

(Dilay) #8710

İtiraf başlığına mı yazılır bilemedim ama saat 2.22 ve uyuyamayacak kadar doldu kafam, ben de yazacak bir tek burayı bulabildim.
En yakın arkadaşlarımdan biri, 2 ay bir hafta önce bana açıldı ve çıkmaya başladık. Kendisinden hiç sevgi görmediğim ama yine de bırakamadığım bu bey tam olarak dün akşam ben senin sevgini hak etmiyorum klişesiyle benden ayrıldı. Birkaç saat ağlamanın dışında, kendimi boşta ama rahatlamış hissediyorum ve rahatladığım için suçlamıyorum da kendimi. İlişkideki sevgiyi tek başıma karşılamaya çalışmaktan ne kadar yorulduğumu fark etmemişim sanırım. Çabalarımın boşa gittiğini görmek üzüyor bir tek, ilişkinin bittiği değil.

(Oh Captain! My Captain! ) #8711

Kaptan güzel konuşmuş bence, iyi geceler.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8712

Bunu duyan Gizem dehlizlerinde gezip sorunu çözmüştür…

(Taylor Swift Fanboi) #8713

Kaptan sevgiyi, kabullenme veya değişim için motivasyonunu bulmakla karıştırmış bence :man_shrugging:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8714

Kardeshim, Berk’e ağzının suyu aka aka 12 paragraflık yazı yazma fırsatını tanıdığın için milletçe teşekkür ediyoruz sana.

(Ali) #8715

Muhit ne depresif ya bu gece. Mutluyum diye garip hissettim ha. Kendinize gelin lütfen.

(alana) #8716

Kimi zamanlarda kimsenin takılmadığı şeylere içlenip, dertlenirim ve bayağı bir gözyaşı dökerim. Bu bazen küçücük bir söz; bazen ise kimsenin duygulanmayacağı kısa bir film sahnesi olur. Şimdiyse farklı bir şekilde vurdu bu his beni. Bu gece hayatımda ilk defa bir başkası için çok korktum ve bu yüzden bayağı bir gözyaşı döktüm. Şu an rahatladım ama istemsizce gözlerimden yaşlar süzüle süzüle ağlamaya devam ediyorum.

(Berk Kaynak) #8717

Telaş yapmayın bugün bu çocuk yeterince level kastı. Ortam çok depresif vaziyetten sıyrılıp kamaramda Davut Güloğlu dinleyeceğim. Katıl bana Ersin mama.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8719

Berk, Ben ve Davut Güloğlu, sahilde Katula Katula söyleyip delicesine dans edip geceyi aynı çadırda geçiriyoruz… Hayali bile güzel.

(Berk Kaynak) #8720

Ula önce kelimi öpmeyi reddet, sonra düşük çeneme gıybet eyle ama gel gene Katula Katula benle gül, olacak iş değil. :rofl: :joy: :joy:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8721

Yaaaaa senin ben kelini öpmek değil yalarım yalaaarrrrr ona mı takıldın sennnnn :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Edit: Bugün Kadıköy sokaklarında ABV böyle dünyanın neden bu kadar güzel dişi var diye düşünürken aynı günün gecesinde 03:29’da Berk Kaynak’ın kafasını yalama isteği gelince neden o dişilerin benim yanımda olmadığını şimdi anladım.

(Berk Kaynak) #8722

Aboww. :exploding_head:

(Taylor Swift Fanboi) #8723

Çünkü o dişilerde de bu istek oluyor dimi? Sadece metni çözümleme açısından soruyorum

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8724

Yok lan sana metin çözümleme falan.

(Berk Kaynak) #8725

Lan insan girdap gibi çekiliyor bu Ersin denen pisliğin muhabbete. Daha fazla konu dışı yorum yok insanlar itiraf yapıyor sıpalar hade dışarı.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8726

Skammemwöwöwlwşqiq iyi geceler

(Geek Velet) #8727

Arkadaşlar gerçekten bir konuya ciddi üzülüyorum. Birkaç kere de ağladım. Ağlama kısmını şaka olarak alanlar olabilir ama şaka değil. Gerçekten bazen ağlıyorum bu konuda. Eskiden, 17 Aralık 2015’e kadar Star Wars’un bir ağırlığı vardı, Phantom Menace’ın bile bozamadığıbir bir ağırlık. O ağırlığı sağlayan da izleyene yaşattığı yoğun duygulardı. Ben Imperial March’ı duyunca hala titriyorsam bu duygular yüzündendir. Ben her Revenge Of The Sith’i izleyince ağlıyorsam bunun sebebi o çok sevilmeyen üçlemeyi çok güçlü bir hikayeye, aşırı epik ve duygu yoğunluğu yüksek bir hikayeye anlatmasıdır. Artacak Of The Clones’da bu konuda çuvallasa bile en azından bunu yapıyordu George Lucas. Çok eski Star Wars fanı değilim, daha yeni 10 yıl oldu. Ama bana sadece Star Wars’un yaşayabildiği duyguları arıyorum Star Wars filmlerinde. Şu ana kadar sinemada izlediklerimde sadece Rogue One’a yaşadım bunu. Solo’da yaşayamasam da Solo bir Star Wars filmi olmayı hak eden bir filmdi. Neden? Çünkü bize Star Wars’un bir evren olduğunu, ve o evrenin Jedi-Sith-Rebellion ve İmparatorluktan çok daha fazla olduğunu gösteriyordu. Bu filmin bunu yapması bir başarı. Çünkü Solo filminde bir RoTS gibi hissedemez kimse. Ama evren fikrini işleyebiliriz gibi düşünmek dahiyane.

Ben artık Star Wars filmlerinde bir duyguyu yaşayabilmek istiyorum. Sevdiğim Star Wars kavramlarına boş yere :poop: atılmasını değil. Hayır, gerçekten ben sıkıldım Disney’in Star Wars filmlerinden. Evde The Complete Saga Blu-Ray’inden Making Of Star Wars izlerken bile daha çok heyecanlanıyorum. Lütfen, Disney duy sesimizi. Dinle fanları, fanları bu filmlerde ne arıyor, ne bulamıyor ve gömüyor. Bunları dinle, buna göre film yap, lütfen :pray:.

(Serkan of İzmir) #8728

Ege’cim ağla tabi ağlamak dünyadaki en rahatlatıcı şey bunu söylemekten de yapmaktan da çekinme hiçbir zaman. Umarım hayatın boyunca da sadece böyle konular yüzünden ağlarsın.