Geek İtiraf Köşesi

(İbrahim Korkmaz) #8729

IW’daki “that’s what killing you means” şakasını hiç anlamadım. Hala anlamıyorum. Ben mi safım?

(Witch-Dentist of Muhit) #8730

Şaka mı bu ya? Ben de bir kere bunu yaşadım, gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Aslında bana söylenen "Ben seni mutlu edemiyorum"du. Ulan bırak da ona biz karar verelim değil mi? Ya da adam gibi gel söyle nedenini.

Bu illa olacak, oluyor da. Sonuçta az bir süre de olsa birlikte zaman geçirmişsiniz, birlikte yaşadığınız şeyler var. Ağlamak güzel şey, olmasa dolardık patlardık. Dolmuş su depoları gibi.

Bir de mesela, şunu fark ediyorsun ama bırakıp da gidemiyorsun. En son bırakılacağını bile bile devam etmek zorunda kalıyorsun. Sonra yine bildiğin gibi oluyor son. Aman üzülme tabii, düşünme bile.

Tavsiye istememişsin ama tavsiye olarak kabul etmek istersen, dönerse de kabul etme. Yaşım çok yok ama tecrübelerden kaynaklı sana söyleyebileceğim tek şey bu. Dönerse yine aynısını yapacak, yine gider. Gitmek zor değil böyle insanlar için, oyuncak zannediyorlar seni, oyun zannediyorlar ilişkiyi. Ne kadar sevsen de, bırak. Çok daha iyisi karşına gelir. :slight_smile:

( ◉) #8731

Babuş çocuk liseye yeni geçmiş. Karşısındaki velet de aynı. Napacaktı istemeye mi gelecekti :d

Olaya gelecek olursak bunlar ileride güzel hatırlayacağın tecrübeler @deadcool, sen de yapacaksın, belki 5 kere daha sana yapılacak. Hayat bir şekilde düzene giriyor. Eksi değil artı kabul et bunları. 25 yaşında ilk sevgilisinden görünce bunları daha fena oluyor insanlar.

(Witch-Dentist of Muhit) #8732

Pardon, ben burayı kaçırmışım. :disappointed_relieved:

(Loony Lovegood) #8733

Bu d0ru değil hayır stalker değilim

(Fransuva'nın Ayranı) #8734

Sonuç olarak lise

(Loony Lovegood) #8735

Lise 1 ve lise 4 arasında fark var bence

( ◉) #8736

Hocam ben aklımda kalan fotoğrafına göre söyledim de şimdi daha önce geçmişti falan dersen günüm şenlenir :d

(İbrahim Korkmaz) #8737

Yumuşak g ve "o"dan niye nefret ettin?

(*) #8738

Yav kıyamam. En azından nası bir tiple beraber olamaycağını görmüşsün,ileride daha çok üzülmezsin.

MUHİTTEKİ EMOJİLER NİYE LEŞ

(Loony Lovegood) #8739

Ben etmedim, internet etti :woman_shrugging:t3:

(Witch-Dentist of Muhit) #8742

Lise son ise dediklerimin arkasındayım. :raising_hand_man:t2:

(*) #8743

Kız mı lise 1 çocuk mu lise 1 ?

(Fransuva'nın Ayranı) #8744

Ben 2 ya da 3 diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

Sanırım hiç biri

(Witch-Dentist of Muhit) #8745

O zaman bekleyelim kendi cevaplasın, ben kendi yaşımda gibi düşünüyorum hep. :sweat_smile:

(*) #8746

Çocuk kızdan büyük mü onu merak ettim

( ◉) #8747

20 yaş üstü amca 24 yaş üstü dede sayılıyor bu forumda hocam, bundan sonraki postlara böyle bak :d

(Witch-Dentist of Muhit) #8748

Haydaaaa, her gün yeni bir bilgi öğreniyorum. Dede olmama az kalmış. :joy:

(Loony Lovegood) #8749

4’e geçiyor diye hatırlıyorum

(Fransuva'nın Ayranı) #8750

En son tapılan anketlerde yaş ortalaması 20 üstü çıkmıştı.