Geek İtiraf Köşesi

( ◉) #8751

Desene forumu amcalar ve amca hissedenler(!) basmış.

Diğer bir teori ise anketin beslenme saatine denk gelmemiş olması

(Fransuva'nın Ayranı) #8752

Did you mean dedebey?

(Dilay) #8753

Ben de lise 4’üm çocuk da lise 4 arkadaşlar…

(i) #8754

Muhit’te 18 yaş sınırı olmasını isterdim. Ciddili.

(Kid A) #8755

Deme lan öyle. Kutlu giremezse biz ne yaparız?

(Witch-Dentist of Muhit) #8756

Dediklerimi ciddiye al bence o zaman. :upside_down_face:

(Dilay) #8757

Senin gibi düşünüyordum zaten, teşekkür ederim.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #8758

Bizim ne zararımızı gördün yahu?
@Barthogan 'a yazmıștım, pardon.

(i) #8759

Kardeşim gidin biraz olgunlaşın, entelektüel kapasitenizi arttırın gelin. Sonra sağda solda “muhit kreştir” lafları falan dönüyor. Adamlar haklı tabi !

(Fransuva'nın Ayranı) #8760

Var zaten.

(i) #8761

Nasıl var yav liseli veledler sarmış dört bir yanı ?

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #8762

O tarz sorun olușturacak davranıșlarda bulunduğumu, kișisel olarak, sanmıyorum. Bir kișinin elbette kendini geliștirmesi gerekir ve muhit de bence bunu yaparken yardım alması için muhteșem bir ortam.iyi günler.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8763

(Geek Velet) #8764

:zipper_mouth_face:

(alana) #8765

Siyaset Başlığı olmasa çok tatlı bir insanım bence :yum::yum:

(i) #8766

Bana hakaret ettiğin için suçluluk duymana gerek yok. Özür dilersen barışırız.

(alana) #8767

Aman aman yok

(Xάος) #8768

Bana soracak olursan entelektüel kapasiteden ziyade tartışma/konuşma kültürü bilmek daha önemli. 18 yaşından küçük olup da 18 yaşından büyük “olgun” üyelerimizden daha faydalı, daha olgun konuşan/davranan çok arkadaşımız var muhitte.

(Haydi gel (ayran) içelim.) #8769

İtiraf ediyorum. Yazdığım bir konuda aslında kafam biraz güzeldi. Sonra baktım millet sürdürüyor bende sürdürmüştüm.

(Umur) #8770

Hayatımda belki de ilk defa bu kadar uzun bir süre ayık duruyorum, alkol yok, başka bir şey de yok… Fark ettiğim şeyler ise şu aralar kötü değil, iyi.

Olumlu bir itirafla geliyorum ben sanırım bugün. Umudum var, önümde iyi şeyler görebiliyorum. Başarısızlıklarla dolu bir başarı hikayesi olacak gibi benim hikayem, bilemiyorum. Uzun zaman sonra tekrardan Grinko dinlemeye başlamanın da bir etkisi olabilir bunlar. Ancak, umuyorum ki değiller. Umuyorum ki haklıyım. Karanlık bir parlaklık var önümde, ve bu iyi bir şey.