Geek İtiraf Köşesi

(Kubilay ) #8791

Hanımcı olmaktan keyif alacağım aklıma gelmezdi,mutluyum.
( Bunu ayıp birsey olarak gördüğümden değil,kendi karakter yapim kısıtlanması zor ve biraz egoist )

(Geek Velet) #8792

Erkeklerin kadınlardan üstün olduğunu düşünen herkese karşı nefret besliyorum. Nefret kötü bir duygudur, ama nefret ettiğim tek şey bu.

(Geekiz ama ergeniz) #8793

Arkadaşım Ensar’a veriyorum telefonu,bir şey itiraf edecekmiş
"Annem beni Ramazan zamanı bu çocuk nasıl olsa yemiştir diye sahura kaldırmıyor,obur da bir insan değilim hee”

(.) #8794

Ensar kardeşimle soru-cevap etkinliği birazdan başlıyor… Bu site aştı kendini abi…

(Not only WitchDentist but also Casper.) #8795

Size bir olaydan bahsetmek istiyorum.

Ramazan başında yani 15 Mayıs civarları, kilom 84.7 idi, dün akşam baktığımda tam olarak kilom 80.1 çıktı.

Hayatımda bu kadar hızlı kilo almıştım ama hiç bu kadar hızlı vermemiştim, bu olayda emeği geçen tüm şerefsizlere saygılarımı sunuyorum. Gerçi hastalıktan dolayı da verdim bir ara, onu da hesaba katalım.

(.) #8796

Allah’a, peygamberlere bu hakaretler… Yakışıyor mu?

(Not only WitchDentist but also Casper.) #8797

Haşa! Üzdüler beni :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face: o kişileri kastettim…

(Fransuva'nın Ayranı) #8798

Bu adamı üzdüler oyunu bile devam ettirtemedi. @dt.msy

(Boş İnsan) #8799

2 yıl önce alkol kullanmayı bıraktım. Alkolik değildim ama sanırım o yolun yolcusu olduğumu hissettim. Başlamadan bitirmek en iyisi diye bıraktım diyebiliriz. Ama şimdi hiç içmediğim içkileri bile canım istiyor. Bir dizide birisi ballı biradan bahsetse deli gibi içmek istiyorum. Bu çok özenti ve salakça bir duygu ama bir türlü bundan da uzaklaşamıyorum.

(Ali) #8800

Ben hiç kullanmadığım halde canım Martini falan çekiyor. Hayır bira olsa gidip alıp denerim de Martini olunca sadece can çekmesiyle kalıyorum.

([Godwoken]) #8801

Brooklyn Nine-nine 4.Sezon 16.Bölüm

Şuana kadar izlediğim en net, en gerçekçi mesajı veren dizi bölümü.

Evet belirli mesajlar içeren birçok dizi veya film var fakat bu kadar dolaysız ve üstü açık şekilde yapılması hoşuma gitti.

No To Racism.

(Geek Velet) #8802

Galiba yanlış başlık abim. :joy:

([Godwoken]) #8803

Bu aralar insani sorunları konu alan hiçbir şey yapmadığımı farkettim. Ondan bu kadar etkiledi.

Ne bir yardım etkinliğine katıldım ne de fidan dikimine. Öz itiraf gibi olsun bu. :blush:

(The Dude) #8804

Bugün çaya şeker attım.

(Oğuzhan) #8805

Elimde birikmiş çok güzel kitaplarım ve filmlerim var fakat vaktim olmadığı için tüketemiyorum. Bağımlı gibiyim resmen gidip kitaba dokunup koklayıp geliyorum.

(Umut) #8806

Bir süredir içimi kemiren karanlık bir his var. Bu his bana bazı şeylere ne kadar hazırlıksız olduğumu hatırlatıyor. Korkuyorum çünkü bunlar imkansız şeyler değiller. Bir kaza sonucunda fiziksel veya zihinsel engellere sahip olmak ya da en korktuğum, sevdiğim birisini kaybetmek gibi, ani şeyler. Bilmiyorum, bu olasılıklar yaşanırsa şu an olduğum kişiyi, beni ben yapan şeyleri kaybedeceğimden korkuyorum. Yerime üzgün ve umutsuz bir insan geçebileceğinden korkuyorum. Öyle işte.

(Umur) #8807

(Ali) #8808

@Cakinga ve @Gwynbleidd

Siz kardeştiniz di mi

(Umur) #8809

Evet.

086d425de4c1575341a211b3c080fbc240ebf10e_hq

(Geek Velet) #8810

Hanginiz büyük?