Geek İtiraf Köşesi

(Sapere Aude!) #8811

(Gizem) #8812

Umut daha bebek görmüyor musun

(Elif Mine Kılıçaslan) #8813

M I N D B L O W I N G

(*) #8814

:rofl:

(Berk Kaynak) #8815

Fordy ve Svartür ile Stoacılık misyonerliği vol. 24

“İnsan hangi yaşta ölürse ölsün, öldüğü vakit aynı şeyi yitirir. ‘Şimdiki zaman’ insanın yoksun kalabileceği biricik şeydir, çünkü sahip olduğu tek şeydir. Hiç kimse sahip olmadığı bir şeyi yitiremez.”

“Bir gün, her şeyi unutacaksın. Bir gün, her şey seni unutacak.”

-Marcus Aurelius Antoninus Augustus

(Umut) #8816

unnamed
Balalala

(Umur) #8817

Ben.

(Ali) #8818

Aileniz isim koymada aşırı üşengeçmiş

(.) #8819

Haklısın reis, senin ad neydi Haznedargül mü

(Taylor Swift Fanboi) #8820

Sırf bu espiri için takvimi karıştırdın dimi?

(.) #8821

No hemen isim salladım kafamdan, kızımın da ismini bulmuş oldum ayaküstü

(Umur) #8822

O yaratıcılık bana ait. Annemle babam Yiğit istiyormuş. 1 erkek kardeşim daha olsa onun da adı Uğur olsun diye zorlardım büyük ihtimalle.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8823

Aranızda kaç yaş var ki yau_? Nasıl sana ait oluyor onu merak ettim :blossom:

(Umut) #8824

Arkadaşlar bence bu kadar soru yeter, ortak CuriousCat hesabımızda “Umur & Umut: Ask Us Anything” etkinliği yapacağız soruları oraya saklayın isterseniz :hugs::hugs:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8825

LAN SANA NE OLM SENLE Mİ MUHATTAP OLUYORUM BEN

(Witch-Dentist of Muhit) #8826

2 ay geçmiş ben aranıza katılalı. Çok güzel ve benim için çok faydalı 2 aydan bahsediyorum. Şahsen ben hoşgörülü, saygılı, konuşmayı/yazmayı gayet iyi bilen, kendimi anlatmayı da beceren biri olduğumu düşünüyordum ama sizinle tanıştıkça her şeyin üzerine bir şeyler ekledim, geliştirdim. Hepinize teşekkür ederim bunun için, minnettarım. Kırdıklarım varsa, özür dilerim onlardan. Kimseye bilerek kırıcı şeyler yazmak istemedim asla.

Bir süre buralarda olmayacağım, öyle gerekiyor. Sonra olur da gelirsem, görüşürüz. Dönmezsem de iyi hatırlayın beni. Ölüme gidiyormuşum gibi oldu ama her geçen saniye zaten ölümle dans etmiyor muyuz?

resim

(.) #8827

images-34_1

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8828

Arayı açma dostum. Seni özleyeceğiz…

(Mert Özden) #8829

Güle güle dişçi. Yaptığın dolguları hiçbir zaman unutmayacağız.

(Fransuva'nın Ayranı) #8830

Giderken katili söyleseydin bari.