Geek İtiraf Köşesi

(Geekiz ama ergeniz) #8874

Hayvanat bahçesi gibi bir okulum var. Tavşan, kirpi,tavuk ve kuzu var okulda.Cumartesi kursunda kuzular sınıflara falan giriyordu birden bire hatta. :joy:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8875

Sağul minik Emir.
-Ersin

(.) #8876

Bizim okuldada milletin parasıyla dalga geçen öküzler , insanın fiziksel görünüşü alay konusu yapan köpekler ve insanın her türlü yanlışına dalga geçen sığırlar var , bizim okulda hayvanat bahçesi gibi :blush:

(Geekiz ama ergeniz) #8877

Öyleleri de var da,bizimkiler gerçek hayvan. Çanları falan vardı.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #8878

3.yü karşılıyorum,sığırlık için nereye başvuruyoruz?

(.) #8879

kabul edildin

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #8880

olley

ciddi değil elbette,küçük hataları görmezden gelirim,ama bazı hatalar da hakediyor

(.) #8881

Her hatadan bahsediyorum özellikle toplum içinde olanlardan

(İlayda Uğurlu) #8882

İnsan yaşadığını yazamıyormuş, olmuyormuş onu anladım. Biraz şerefsiz olduğumu da anladım mesela. Hoşlanmamam gereken kişilerden hoşlanıp onlardan medet ummayı asla bırakamayacağımı da anladım.

(alana) #8883

Bir sürü şey okuyorum, az da olsa bir şeyler izliyorum ama içimden buradaki başlıklarda hiçbir şey yazmak gelmiyor. Bu sadece kitaplar/diziler/fimler için geçerli değil. Geçin karşıma oturun uzun uzun ne düşündüğümü anlatayım ama yazmayayım. Öf.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8884

Same

(Axl Rose Fanboyu) #8885

Same 2 oldu.

(Geekiz ama ergeniz) #8886

Totally Same diyim ben de bari :slight_smile:

(korhan) #8887

Bir sürü şey okuyorum, az da olsa bir şeyler izliyorum ama içimden buradaki başlıklarda hiçbir şey yazmak gelmiyor. Bu sadece kitaplar/diziler/fimler için geçerli değil. Geçin karşıma oturun uzun uzun sonra geri kalkın çünkü aynı zamanda konuşamıyorum. Öf.

O değil de muhit buluşmalarını muhit zirvelerine çevirip gelenekselleştirsek de sosyalleşmeyi mi öğrensem acaba?

(alana) #8888

Bana uyar. Sonuncusuna gelseydin keşke :confused:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #8891

Gerçekten cuma günün ki patavatsızlığım yüzden özür dilerim.

(Geek Velet) #8892

Ne oldu bu iş Umur Abi?

(Umur) #8893

Senaryo bitti, bütçeye uygun animasyoncu arıyoruz.

(Zeynep E.) #8894

Çalışmam gereken önemli sınavların öncesinde güzel resim çizebiliyorum sadece. Az önce birşeyler çizeyim dedim lakin, abartmıyorum, çöp adam bile çizemedim ki normalde o kadar kötü bir çizer değilim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8895

İnsanların duyar yapmasından çekinerek yapmadığım tonla şaka var.