Geek İtiraf Köşesi

((Aslında Değil)) #9665

Bu anlamda dememiştir bence @Edward_Nygma… Tabii seni de anlıyorum, ancak aynı zamanda da daha önceden dediğim gibi sevebilirsiniz o kişisel bir şeydir ama güzel bir film olduğunu iddia edemezsiniz, onu anlamamıza yaratan tonlarca özellik var, Interstellar çoğunda sınıfta kalıyor.

(alifromboston) #9666

Juve’ciyiz.

(Xάος) #9667

Açıkçası bunun tam tersi de üzüyor beni. Adam gelmiş itiraf başlığına dunkirk izlerken uyuyakaldım yazmış, açıklama olarak da tempo sorunu olduğu düşünüyorum demiş, millet de aman aman kutsalımı izlerken uyumuşlar vay fedöcüler tepkisi vermiş onca post :smile: no offence yazınca sırf öznel fikirlerini belirttiler diye millete sağır deme hakkı doğmuyor mesela, sinemadan anlamayan insan muamelesi yapmanın da anlamı yok. Saldırı yok ana mesajda, sadece öznel fikrini ve başına gelen olayı anlatmış.

(Doktor Feyzettin) #9668

Inter bizim milli filmimiz laf atanı keseriz!

(Boş İnsan) #9669

Keşke işte. Ama insanlar takım taraftarı gibi yaklaşıyor. İkisi tutum da çok yanlış.

(Tadımız kaçmasın) #9670

Knk biz hiç görüş bildirmeyelim o zaman.Bir film hakkında bize bir şey sorulunca sana danışalım sen söyle güzel mi değil mi?

(So this is end...) #9671

Hocam böyle bir anlam çıktıysa kusura bakma,interstellar izlemesi keyifli bir bilim kurgu filmi ama fazlası değil bence,fanı olunacak bir film değil derken onu kastetmiştim,sizin dediğiniz şekilde genel bir yargıyı değil. Yine de böyle anlaşıldıysa tekrar özür dilerim :pray:

(Berkant) #9672

Kes.

((Aslında Değil)) #9673

Olur.

(Doktor Feyzettin) #9674

Kestik!

(Berkant) #9675

Aferin.

(Doktor Feyzettin) #9676

Şakaydı be tamam! O kadar fanatik değilim.

(Oğuzhan) #9677

Dunkirk sanki evimin bahçesinde geçen bir kovalamaca gibi hissettirmişti bana. Aha yakalandılar kaçın lan kaçın diye kendi kendime öyle bi kasılmıştım ki film bitince şaşırdım ne ara bitti diye.

(Doktor Feyzettin) #9678

Scifi’ye çevirdik burayı.

(evethearteyes) #9679

Arkadaşlar kimse kimseye sert ve yadırgayan yorumlarda bulunmadı ya niye boş yere geriliyosunuz

(korhan) #9680

Interstellar’a üç kere gittim ikisinde ağladım birinde uyudum. Uyurken bile güzeldi.

(Doktor Feyzettin) #9681

Gerilmedik zaten gerilen aşırı fanboy veya saldırgandır ama az biraz gerilmiş olabiliriz. Muhitte bu tip şeyler olur yani. Ama çok gerilme anlamsız tabii ki.

(evethearteyes) #9682

Lupus? Bu kadar belli etme be güzelim.

(Tadımız kaçmasın) #9683

Lupusu hiç tanımıyorsun…

(Devils don't come from hell beneath us, they come from the sky.) #9684

Bir erkek olarak The Vampire Diaries’i finaline kadar izledim.