Geek İtiraf Köşesi

(ulas) #9685

Hocam vallahi Dunkirk favori filmlerinden biridir hatta 2017 model Churchill filmini açıp tarihsel olarak doğru yere getiriyorsun sonra pause edip Darkest Hour’a geçiyorsun orada da Dunkirk döneminde Nolan’ın filme geçiyorsun. Bittikten sonra kademeli olarak Darkest Hour’u ve Churchill filmini bitiyorsun. Mutlu son! 6-7 saatlik Churchill maratonu, pörfekt.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #9686

Yeni hatunla dışarı ilk çıktığımız gece ne kadar eski varsa hepsi bizi gördü.( Çok şanslıyımdır) Kolum hunharca morartıldı ‘‘bu kızlar niye bize bakıyor’’ diye
:face_with_raised_eyebrow:

(marko) #9687

Abim sen resmen Punisher kalıplı Otisabi çıktın ya.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #9688

Yapacak bir şey yok :joy: Kalıp öyle olunca ilgi çekebiliyor galiba.

(Tadımız kaçmasın) #9689

Valla abi ben de kız olsam bakarım sana alıcı gözüyle. Daha kolun çok morartılacak..

(thequeenisdead) #9690

Az önce yurt başvurusu yaptım, yurt çıkmazsa mülteciyim artık 1 sene. Anlıkları atarım İzmit banklarından her gece.

Benimki macera dolu İzmit edition.

(Iron Man) #9691

Ne kadar da mütevazısın abi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #9692

Bunda mütevazı olunacak bir şey yok kardeşim. İşin komik tarafını görmek lazım.

(Iron Man) #9693

Ne kadar da ciddiye alıyorsun abi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #9694

Sizin de ortanız yok ki kardeşim :smiley:

(Hohenheim) #9695

Ofansif mizaha aşığım. Sert ve doğru. Sınırım yok gibi bir şey :d Politik doğruculuğa nefretim ise tarif edilemez. Ha birde birçok fikrim unpopular. Çok sivreliyorum toplumda ya :d İyi günler

(s) #9696

bugün annemin ölüm senesi. aklima geldikce o kadar cok seyden pisman oluyorum ki, bitmiyor da bitmiyor.
buraya da yazan olmustur mutlaka sevdiklerinizin kiymetini yasarken bilin diye. ben tekrar ufak bir hatirlatma yapayim.
yasarken kavgalarimiz, hirslarimiz, nefretlerimiz o kadar cok agir basiyor ki aslinda hepsi hemen tukenecek seyler -bazi durumlar haric tabii ki-
benim icin sarilin annelerinize, selamimi da soyleyin :heart:

(Ece) #9697

Büyüdükçe doğum günümü daha çok önemsediğimi farkettim. Birkaç yıl önce zerre umrumda olmayan bir günü şimdi birileri hatırlasın ister oldum. Var olmaktan duyduğum mutluluk mu arttı yoksa yanlızlığım mı bilmiyorum.

(katolikpiyanist) #9698

Dolmuşçuya param olsa bile küçük küsüratı vermiyorum. 2,75 mi dedi 2.50 var abi olur mu? 2.25 mi dedi 2 var abi olur mu?

(The Dude) #9699

Doğum günün ne zaman?

( 🐙) #9700

İstersen senin için hafızamda küçük bir yer ayırabilirim.

( ◉) #9701

Hayaller: Geçmiş mesajlardan ipucu arama, google araması, sosyal medyadaki geçmiş gönderilerden doğum gününü tespit etme, günü geldiğinde sonunda sımayli ile kutlama.

Gerçekler:

(Tadımız kaçmasın) #9702

Doğum günün kutlu olsun nice senelere

(Ece) #9703

3 Eylüldü.
@gog duygulandım…
@sulukofte çok teşekkür ederim :slight_smile:

(Iron Man) #9704

Çakallar sürüsü toplanmış yine