GEEKCAST - Muhitimizin Fan Cast Ajansı

(Tsuchigumo) #1

Geekler olarak illaki hepimiz bir ara "Ya şu karakteri şu herif oynasa off be ne müthiş olur lan" demişizdir. Veya o civarlarda bir cümle kurmuşuzdur. Hâttâ bu aralar Captain Marvel için o kadar fan cast yapıldı ki, 99999999'a yakın farklı kişinin Captain Marvel'ı oynama ihtimali var gibi duruyor. İşte bu başlık da sizin gördüğünüz/duyduğunuz veya kendi aklınıza gelen tüm fan castleri paylaşabileceğiniz bir yer.

(Tsuchigumo) #2

Ben ilk önce Moon Knight/Marc Spector karakteri için Zachary Levi'ı önermek istiyorum.

(Muhsin Bayram) #3

The Witcher film uyarlaması için aklımda bir süredir şöyle bir kadro vardı.

Geralt of Rivia - Viggo Mortensen

Yennefer of Vengerberg - Eva Green

Vernon Roche - Richard Armitage

(meta) #4

Ryan Reynolds diye birisi olmasaydı, ben Sam Rockwell'den çok iyi Deadpool olacağını düşünüyordum. Ses tonu da kafamdaki Deadpool'a daha uygun gibi geliyor bana, bilmiyorum.

(Abdulkadir ) #5

Josh Peck'ten iyi bir Nigthwing olur.Hala ümidim var :smiley:

(Tsuchigumo) #6

Twitter'da @SuperheroFeed, 2017 Spider-Man filmi için şöyle bir fancast hazırlamış,

Dr. Curt Conners "The Lizard" rolünde Michael Shannon

Adrian Toomes "The Vulture" rolünde Bryan Cranston

Kraven The Hunter rolünde Luke Evans

Cletus Kasady "Carnage" rolünde Michael C. Hall

Felicia Hardy "The Black Cat" rolünde Chloë Grace Moretz

Harry Osborn rolünde Dylan O'Brien

Ayrıca Mary Jane Watson rolü için Holland Roden ismini vermiş, ve J.Jonah Jameson rolüne J.K. Simmons'dan başkasını yakıştıramadığını söylemiş.

Ben şahsen, Michael C. Hall, Michael Shannon ve Bryan Cranston seçimlerine tamamen katılıyorum, diğerlerinden ise o kadar emin değilim.

(Yiğit Çanga) #7

Carnage ve kraven a hunharca katıldım

(Almina) #8

Olsalar çok iyi olur ya :smiley:

(SNIKT!) #9

Dylan o'brien ve bryan cranston cidden çok iyi olurdu.Cranston a laf yok zaten filmde sen masa olcan üstünde yemek yiyecekler dense adam masa olduğuna inandırır.Dylan ise harry nin o sonradan çıldırışını acayip canlandırır diye düşünüyorum

http://youtu.be/_QJ-534nAy4 Teen wolf ne kadar bana saçma gelsede bu arkadaş döktürüyor

(Yunus Şahin) #10

Geralt of Rivia için kesinlikle Anson Mount derim. Kendisini Hell on Wheels'ten tanırım ve severim.

(SNIKT!) #11

Aynen seçimler süper fakat carnage yi asla spider man de göremeyeceğimizi düşünüyorum en azından carnage nin hakkı yenmeden.Çünkü bu arkadaş sosyopat zevkine adamları ikiye ayırıyor disney ya bu arkadaşı değiştirerek sunar yada hiç göremeyizki carnage nin olduğu çizgi romanda zaten ağırdır hakkı verildiğinde

(Atak Emin) #12

Asalım bayrakları (lütfen o klasik foto gelmesin).

Şaka bir yana gerçekten birebirler. Hadi Ali İhsan Varol oyunculuk tecrübesi vs. fark edilmedi. Johhny Depp niye olmadı anlamadım. He yanlış anlaşılmasın, sonuna kadar Benedict fanboyuyuz ve Benedict Doctor'una bayıldım.

(InMemoryOfEmirBK) #13

Valla ya.Adamların haberleri bile yoktur ihsandan ama.

(K) #14

The Last Of Us'ta Joel'i oynaması için Başakşehir-Taksim hattında tanıştığım bu abiyi öne çıkartıyorum destekleyin beni Hollywood sesimizi duysun !

(SNIKT!) #15

Bu ali ihsan geyiğine galiba marvel in official sayfasıda katılmıştı adamlar da demişti türk aktor ve sunucu ne kadar strange e benziyor değil mi falan demişlerdi. (asın bayrakları)

(Taylor Swift Fanboi) #16

Supergirl - Chloé Grace Moretz

Black Canary - Yvonne Strahovski

Reverse Flash - Jensen Ackles

Jason Todd - Aaron Johnson

Constantine - Matthew Mcconaughey

(Yiğit Demiralp) #17

Ahmet Uğurlu The Blacklist'i uçururdu. Red'i oynadığını bir düşünsenize. Daha netflix'i aldım diziye başladım, ertesi gün Ahmet Uğurlu filmlerini hatim ettim. Ya abi hayır ya, Ahmet abim gitse orda herkese, suç ne, suçlu ne öğretir, üstüne kahraman da olurdu.

(M) #18

Aklıma gelmişti ama 9gag çoktan üstüne düşeni yapmış

(meta) #19

Hali hazırda karakterin sesi olan J.K. Simmons'lı bir film görmeyi çok isterdim ama dokunmasalar daha iyi gibi.

(M) #20

Valla J.K. Simmons gizli fetişim. Oynadığı hiçbir film kötü olmaz, olamaz. Zaten şu 2 cast da ölümüne yarışır ama dediğin gibi, hiç dokunmasınlar.