GEEKCAST - Muhitimizin Fan Cast Ajansı

(Golden Guardian of Good) #182

Jared Leto - Rhaegar(Oscarlı adam, teklif etseler dahi tenezzül etmeyebilir. Ama TWD ile birlikte dünyanın en popüler 2 dizisinden biri. Dizi sektörünün devleştiğini de göz önüne alırsak, neden olmasın?)

Tom Payne - Rhaegar

Asa Butterfield - Tim Drake

Rachel Evan Wood - Batwoman

(Dreamer) #183

Bana Damian'ı oynasa daha iyi olur gibi geliyor

(Refik Alp Çağdaş) #185

Aklımda bi fikir var. Paylaşmak istiyorum. Robert Downey Jr.'a halef olarak Ironheart evrene dahil edilebilir. Nathalie Emmanuel rol için çok uygun bir aday

(Ali) #186

Daha evrene yeni girdi. Sinemaya girmesi için çok çok uzun süre var.

(Refik Alp Çağdaş) #187

Tabii ki de benimki sadece bi fikir işte. Çünkü Downey Jr. daha kaç film devam edecek meçhul. Ama sen de haklısın kızı daha çizgi romanlarda adam akıllı görmedik.

(Golden Guardian of Good) #188

Damian'a gitmez ya. Sevgi pıtırcığı gibi duruyor Asa. Damian için daha sert ve sinsi görünümlü bir aktör lazım.

(⏬) #189

Tom cavangh'ı bırak reverse flash olarak, artık ibiş olmayan bi rolde göreceğimi dahi düşünmediğim için, dceu'da vahşi-deha bi McCougney'li reverse flash görmek arta kalan tek hayalim. Bir daha dile getirmek istedim.

(Salihalpo Anısına) #190

Daniel Day Lewis- Reed Richards​:smile: Biliyorum gerçekleşme olasılığı, onun bu gönderiyi okuyup anlaması kadar düşük ama yine de hoş olurdu bir metot oyuncusunun süper kahraman olması, düşünsenize bir yıl önceden esneme hareketlerine başlar​:sweat_smile:

(Ayhan) #191

Rüyamda gördüm kesin bu adam oynayacak. Oynamazsa hayal kırıklığına uğrarım zaten fsjlşdk

(⏬) #192

Kendisi de söylemişti lan çok isterim diye, ah ulan ah

(Ali) #193

Gönlümde ki Green Arrow. Hunnam yerine Fimmel istiyorum

(Kürşad the Falcone) #194

Travis Vikings'teki popüleritesinden sonra WARCRAFT'la girdi zaten Hollywood dünyasına. Şimdi Vikings'teki işide bittiğine göre artık balıklama dalacaktır Hollywood filmlerine.
Bkz:Cumberbact

(Kid A) #195

Meghan Ory - Jessica Drew

Charlie Hunnam - Sentry

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #196

Bence cuk otururdu. Stephen Lang - Cable

(Batuhan) #197

Hocam one öyle embesil bir cable resmi bulmuşsun :smiley:

Bu kadro tam takır bence :smiley:

(Yanıyorsun Fuat Abi) #198

Billy Batson/Finn Wolfhard

(Furkan YAKIN) #200

Lance Reddick -MM

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #201

Tatiana Dekhtyar ın oynayamayacağı karakter yok :smiley: Her filme cast edilebilir.

(Kyle Reese) #202

Ricky Wihttle - Martian Manhunter

(H. Yakup) #203

Hakiki Preacher Jeff Goldblum