GEEKCAST - Muhitimizin Fan Cast Ajansı

(⏬) #101

eyv bro.

(C. Jonathan K.) #102

Olur mu bilmiyorum ama eğer Batman filmlerinin birinde villain Hush olursa adayım Simon Baker. Two Face içinse Jon Hamm biçilmiş kaftan

(Çağlayan) #103

Yakışır valla.

(C. Jonathan K.) #104

Kyle Rayner - Garrett Hedlund

Hal Jordan - Armie Hammer

John Stewart - Idris Elba

(And Now My Watch Begins) #105

Emma Stone - Harley Quin

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #106

bence emma stone de Harley Quin olmaz da bence iyi bir barbara gordon(batgir) olur. :slight_smile:

(⏬) #107

AMS filmlerinden sonra emma stone'u bi dc filminde görmeye dayanabilir miyim bilmiyorum.

(Bahadır Doğan) #108

Hugh Jackman - Kraven the Hunter

Bence çok iyi olur.

(C. Jonathan K.) #109

Matt Bomer - Shazam

(Yanıyorsun Fuat Abi) #110

Toby Huss - Vulture

(i'm so so) #111

Travis Fimmel - Rhaegar Targaryen

(Tsuchigumo) #112

Dick olmayacaksa Shazam olmasına da okay'im, ama bomer Dick olsa da David Hull Shazam olsa çok daha güzel olur bence.

(C. Jonathan K.) #113

Ben de başta Dick için düşündüm de yaşlı olmaz mı? Hem Matt Bomer'ın oyunculuğu David Hull'dan iyi bence

(Tsuchigumo) #114

Bence de Bomer Hull'dan daha iyi oyuncu da, bilmiyorum ya pek bi Shazam göresim gelmiyor Bomer'a bakınca :smile: Dick için de, normalde evet, Bomer biraz yaşlı olur da, evrende 45 yaşında bi herifin yaşlandırma makyajıyla oynadığı bi Bruce Wayne var. İnsanları 38 yaşındaki adamın bu heriften 12-13 yaş küçük olduğuna inandırmak o kadar da zor bir şey değil.

(C. Jonathan K.) #115

Joe Manganiello'ya Shazam demiştim sen Deathstroke olur demiştin, şimdi Matt Bomer Dick olmasın :grin: :smile:

(Tsuchigumo) #116

Ya, Joe Manganiello çok garip bi tesadüftü, kim olduğunu bile bilmiyordum adamın. Matt Bomer'ın Dick olmasını ise, Ben Affleck'in Batman olacağı açıklandığından beri istiyorum. Ondan önce Matt Dallas istiyordum Dick için, sonra yaşlı Batman olucak filan denince, o zaman biraz daha yaşlı bi Dick olsun diyip Bomer'ı düşünmeye başlamıştım Dick olarak. Yalnız Matt Dallas demişken, Matt Dallas'dan da çok iyi Shazam olur, şimdi farkettim :smile:

(C. Jonathan K.) #117

Batfamily:

Dick Grayson - Finn Wittrock

Jason Todd - Logan Lerman

Barbara Gordon - Karen Gillan

Tim Drake - Ryan Potter

(Yanıyorsun Fuat Abi) #118

John C. McGinley - Norman Osborn

(C. Jonathan K.) #119

Fantastic Four:

Mr.Fantastic - Matthew Morrison

Invisible Woman - Alice Eve