GeekMuhit Gazetesi ­čô░

(Sertan) #227

halen ├žat─▒┼čma s├╝rmekte yakalanm─▒┼č de─čil

(Bersan ┼×ahin) #228

Tesad├╝fe bak yar─▒n Rusya ile Suriye konusu g├Âr├╝┼č├╝lecektik...

(Sertan) #230

Sald─▒rgan ├Âld├╝r├╝lm├╝┼č d├╝z yakalansa hayr─▒m─▒zayd─▒ bu olay baya ciddi i┼č a├žar hadi bakal─▒m

(Bersan ┼×ahin) #231

Putin'in neler olup bitti─čini anlayaca─č─▒n─▒ umuyorum. Bizimle ayn─▒ s─▒k─▒nt─▒lar─▒ Rusya'da ya┼č─▒yor 2 y─▒ld─▒r.

(Dreamer) #232

B├╝y├╝kel├ži ├Âlm├╝┼č

(yasra) #233

Bunun sonras─▒n─▒ ├žok merak ediyorum, bakal─▒m yar─▒n nolacak. Bu arada Allah rahmet eylesin b├╝y├╝kel├žiye de ne diyelim

(Muhitin En Bo┼č Bele┼č ─░nsan─▒) #234

Rus B├╝y├╝kel├žisine Allah rahmet eylesin. Bir s├Âylentiye g├Âre askerlik tecilleri 3-5 ay ├Âne ├žekildi. ├çekirde─čimi ald─▒m izliyorum.

(├ça─člayan) #235

Geri al─▒nma diye bir ┼čey yok. 3-5 ay ├Âne ├žekildi─čine dair bir s├Âylenti var.

(Muhitin En Bo┼č Bele┼č ─░nsan─▒) #236

Te┼čekk├╝rler hemen d├╝zeltiyorum.

(Bersan ┼×ahin) #237

Rus bakan "─░ki ├╝lke aras─▒ndaki ili┼čkiyi etkilemez" demi┼č. M─░T'i t─▒nlam─▒yorlard─▒ ┼čimdi pe┼člerinde Rusya da var :smiling_imp:

(Muhitin En Bo┼č Bele┼č ─░nsan─▒) #238

19 Aral─▒k nas─▒l sa├žma sapan bir g├╝nse art─▒k. Biri Berlin'de biri Z├╝rih'te olmak ├╝zere 2 sald─▒r─▒ ya┼čand─▒.
Berlin'dekinin ter├Âr sald─▒r─▒s─▒ m─▒ kaza m─▒ oldu─ču bilinmiyor. Noelin kutland─▒─č─▒ bir yere bir kamyon dalm─▒┼č. ├çok say─▒da yaral─▒ ve 9 ├Âl├╝ var.
Z├╝rih'tekinin hedefi bilinmiyor. 3 ├Âl├╝ var.
─░kisinde de sald─▒rganlar ka├žm─▒┼č.
Edit: Berlin sald─▒r─▒s─▒n─▒n T24 linki(bir adet video i├žermektedir):
http://t24.com.tr/haber/berlinde-bir-tir-noel-pazarina-girdi,377947
Edit: Buraya hemen ko┼čmamal─▒y─▒m san─▒r─▒m. Berlindekinin sorumlular─▒ndan biri yakalanm─▒┼č, ikincisi ├Âlm├╝┼č.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #239

Putin'in a├ž─▒klamalar─▒

-Habert├╝rk

(.) #240

─░┼×─░D'in iki T├╝rk askerini yakarak ├Âld├╝rd├╝─č├╝ bir video dola┼č─▒yor ortal─▒kta. T├╝rkiye medyas─▒nda bununla ilgili bir haber olmamakla birlikte internet eri┼čimi b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de engelliydi. Yabanc─▒ haber kaynaklar─▒ bununla ilgili bir ┼čeyler yazarken Reddit gibi sitelerde de konu hakk─▒nda konu┼čuluyor.

YouTube'a hala girilemiyor.

(yasra) #241

Ayn─▒ zamanda -san─▒r─▒m ilk defa- ek┼či s├Âzl├╝─če de eri┼čim engeli koymu┼člar, mobilden girebilmeme ra─čmen bilgisayardan hala olmuyor, youtubesa her ikisinde de engelli.

** Bu arada videoya da ula┼čam─▒yorum, elinde alternatif link vs olan bana haber verirse g├╝zel olur hala ula┼čamad─▒m ve merak ediyorum. **

(.) #242

Ben de izlemedim ama Reddit'ten ya da 4chan'den falan bulabilirsin. Bu konularda ula┼č─▒m─▒ daha kolay oralar─▒n.

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #243

─░zlemeyin.

(Dreamer) #244

Yurtd─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼člerinde g├╝mr├╝k vergisi ┬ú75'dan ┬ú30'ya d├╝┼č├╝r├╝ld├╝

(Warrior) #245

─░nsan kendinden utan─▒yor bunlar─▒ okurken. Ve i┼čin k├Ât├╝ taraf─▒ da devam─▒ gelecek ve yine bir ┼čey yapamayaca─č─▒z.
https://onedio.com/haber/bir-sene-daha-boyle-gecti-tum-yasananlarla-2016-yilinda-turkiye-de-kadin-olmak-746182

(├ça─člayan) #246

Carrie Fisher hayat─▒n─▒ kaybetti :disappointed:

(Berkan) #247

A..na kodugumun 2016'si