GeekMuhit Kitap Kulübü 📚

(Cem) #609

Bugün anketi kapatacağım, görmeyenler için güncellemiş olayım.

• Ruhlar Evi
  • Tıkanma
  • Dune (seri okunacak)
  • Mesihler Yalnızca Kutsal Masallarda Olur
  • Günlerin Köpüğü
  • Toza Sor
  • Sineklerin Tanrısı

0oylayan

2 seçeneğe kadar seçebilirsiniz

Oylar herkese açık.

(Cem) #610

Anket sonuçlandı, kazanan Dune serisi oldu!
Özellikle seriye oy veren @TeNSai, @asilentguard, @Kvothe1, @Obiwan, @Nothing2lose, @Neithan, @tome_myboard, @Wardstone ve @Goddoman arkadaşların seri boyunca Dune etkinliklerine katılacaklarını umuyorum. Umarım bu yolculukta kulübü yalnız bırakmazsınız. Zaten oy kullandıkları kitap seçilince, bir bakıma Dune etkinliklerinin hepsine katılacağına dair sözleşmeyi imzalamış oldunuz. :stuck_out_tongue:

(Deviant) #611

Parmağa iğne batırma falan var mı? :sweat:

(Cem) #612

O zaten oy vermeden önce yapılıyordu, sen yapmadın mı? :smiley: Valla daha 2. kitaba geçmeden 2 kişi falan kalmayalım yeter.

(Deviant) #613

Tuşa basarken bir şey oldu ama... oymuş demek ki :smile:

(Gülşah) #614

Sineklerin Tanrısı da iyi mücadele etmiş :smiley: Dune serisine başlamayı hep istiyordum aslında kısmet bugüneymiş :smiley:

(Col Serra) #615

Sen o kadar öner, önerin birinciliğe oynasın ama oy vermeyi unut.
Kitaplarım hazır, YGS de geçtiğine göre rahatça katılabilirim etkinliğe :smiley:

(Cem) #616

Geekmuhit Goodreads grubuna da katılmayı unutmayın, kulüple ilgili haberleri oradan da takip edebilirsiniz.

Tartışma başlığı açıldı!

(Cafer Karabulut) #617

Bende katıldım ama ay sonuna kadar para veremem şuan, zaten 1984 okuyorum alır almaz size katılırım :smiley:

(Cem) #618

Problem değil, uygun olduğun zaman edinirsin. Zaten tartışma başlangıç tarihi belirliyoruz, sonrasında katılsan da olur, yolculuk boyunca bizle ol yeter. :smiley:

(BerkN) #619

İthaki Günlükleri Facebook sayfasında Dune yayım programını soran birine, kalan Dune kitaplarını bu yılın nisanında, kasımında ve 2018'in nisanında basacakları cevap olarak atılmış.

(Xibalba) #620

Kralkatili Güncesini bence okumalısınız. ben de Turgut Uç un videolarından görüp okumuştum. Kesinlkikle çok güzel kitap.

(Boş İnsan) #621

Şimdi siz bana diyeceksiniz ki bu video buraya ne alaka? Ama durun ey muhit. Ben bu videoyu izledim videonun sonunda bir arkadaşın sorduğu ''En sevdiğiniz kitap'' kısmında Yiğitcan ve Ömercan'ın kitap yorumlarını izledim. Notlar aldım ve ilk fırsatta @acyberexile 'nin önerdiği ''Bir Kış Gecesi Eğer Bir Yolcu''' kitabını edindim. Okuduğum en değişik, en harika ve en ilgi çekici kitaplardan biriydi. Bir çırpıda bitirdim. Bu kitap önerimi de kitabı asıl öneren kişiyle beraber buraya bırakıyorum ve tekrardan teşekkür ediyorum.

(Xibalba) #622

Birsürü yere baktım ama Otostopçunun Galaksi Rehberi ni bulamadım. Sanırım artık basılmıyormuş. Olabileceğini düşündüğünüz yerler var mı, sahaf falan da olabilir. (İstanbulda)

(Oğuzhan Alataş) #624

Brandon Sanderson kesinlikle okuduğum en iyi fantazi yazarı.Burada sayfalarca Sanderson övebilirim.Bütün kozmer kitaplarını okuyun.Elantris'le başlayıp,Sissoylu'ya hayran kalıp,Kralların Yolu ile Sanderson'a aşık olabilirsiniz.

(Taylor Swift Fanboi) #625

Çok zor bulmak, ben baya bir sahaf gezdim bulamadım. En son nadir kitap sitesinde bir tane bulabildim, oradan aldım.

(Elif Mine Kılıçaslan) #626

yahu ben bulamıyorum kitabı nereye baksam tükenmiş

(Boş İnsan) #627

Bu aralar elimi hangi kitaba atsam tüketiyorum sanırım. Otostopçunun Galaksi Rehberi alıyım dedim basımı durdurulmuş. D&R dan Rüzgarın Adı siparişi verdim (stokta vardı) stok bitti deyip paramı iade ettiler. Şimdi de bu. Ama ben bulursam sana link atarım :slight_smile:

(Elif Mine Kılıçaslan) #628

inan çok mutlu olurum ocak sonu olsa gerek o zamandan beri not aldım ara ara bakıyorum var mı diye, cidden aşşırıı aşşırı mutlu olurum :blush:

(Boş İnsan) #629

Kitabı bu ara baya araştırıyoruz muhit olarak ama gençler şöyle bir gerçek var. Bulduğunuz yerde alın yatırım yapın :smiley: