GeekMuhit Kitap Kulübü 📚

(Ömer Faruk) #690

Suç ve Ceza'yı okumanı öneririm...

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #691

Arkadaşlar hangi Sherlock kitabını önerebilirsiniz.

(Serhat ) #692

Arthur conan doyle nin yazdığı orjinal 56 hikayeyi okudun mu? Birçok yayınevi basıyor 4-5 kitap şeklinde öncelikle onları öneririm. Ama hepsini tek yayından al. Onları bitirince tekrar sor önerebileceğim birkaç tane daha var başka yazarların :slight_smile:

(Gülçin Akın) #693

Everest'ten Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes. Şu an iki cildi var. Üç ciltte bitecek.

(falanfilan) #694

İstanbulda elimdeki ikinci el kitapları satabileceğim bir yer varmı ? Ya da internette bir site ?

(Hacı Dante) #695

Bunlar ay sonuna kadar bitmesi gerekenler :slight_smile:

(Golden Guardian of Good) #696

Ben birkaç ay önce 3.ciltle ilgi bilgi almak için kendileriyle facebook sayfaları aracılığıyla iletişime geçmeyi denedim. Görüldüde bıraktılar, cevap dahi atmadılar. Yakın zamanda beklemeyin 3.cildi.

(Gülçin Akın) #697

Burada ilkbahar demişler. Yaza giriyoruz artık. Çok da uzak bir zamanda değildir diye umuyorum.

(Mert İdiloğlu) #698

Rick Riordan'in bi türlü başlayamadığım magnus chase ve asgard tanrılar serisine başlıcam umarım zamanında Kırmızı Piramette yaptığı gibi güzel işler çıkarmıştır ve depresyon iyi kitap tavsiyeleriniz var mı lütfen olsun

(sergen) #699

şu tınıları ne zaman işitsem aklıma dune geliyoe, muaddib ve jessicanın mağarada mahsur kalması, solucanlar, çöl geliyor lan aklıma.. baya baya bildiğin çöl, hâlbuki aslında gelmesi gereken gondorun arazileri..

bi yandan güzel bi yandan kötü, iyi yanı dune üzerine düşünmemi sağlıyor, kötü yanı ben normalde bunu kitap okurken dinlerdim, şu an dinleyemiyorum dikkatimi dağıtıyor..

(Sabrina Fairchild) #700

Letgo olabilir

(falanfilan) #701

Kimse almıyor ordan

(Mehmet Can) #702

İkinci el kitap grupları var facebookta oraya bakabilirsin.

(🌜 luna-tic 🌛) #703

Yusuf Atılgan - Aylak Adam

(And Now My Watch Begins) #704

Bu Centilmen Piç serisinin 3. Kitabı neden 1.sinden daha kısa . Yok hayır sayfa anlamında demiyorum , boy olarak

Bilge Adamın Korkusu bile aynı boyu tutturmuş ama kitabın kendi serisi tutturamamış

(Col Serra) #705

Bende boyları aynı, sorun sizin baskıda. Bende de bazı bilimkurguların boyları kısa, matbaadan sanırım.

(And Now My Watch Begins) #706

üzücü :cry:

(sergen) #707

ahali bu rüzgarın adı ne güzel kitapmış lan. günde 50 sayfa okuyorum ve hiç sıkılmadan.
zorlasam bir günde biter de aceleye ne gerek var.

(Xibalba) #708

Biz sana diyorduk zaten :wink: sen hype lamayın, şimdi okumiycam diyordun.
Tabi ben kitabı okurken bu bölüm bitsin, bu bölüm de bitsin falan diye acele ettiğim için hemen bitmişti. :blush:

(sergen) #709

acelem yok ama günlük 50 sayfa 50 sayfa 2 haftaya biter ki bu benim işime gelir.