Geekmuhit Mini-Dizi Kulübü

(öğnkü) #21

Dead Set. Black Mirror’dan önceki zombili Black Mirror mini-dizisi, çoğunuz izlememiştir.

(Umur) #22

İzlemek için çok oturdum hiç izlemedim. Riz Ahmed var iyi oyuncudur, severim. Olabilir :smile:

(Col Serra) #23

Anket açılır, en çok oy alan izlenir, sıradaki etkinlik için ayrı anket açılır. Bu işlerin raconu böyledir, bozmayalım.

(Umur) #24

(öğnkü) #25

Freaks and Geeks var ya asıl

(Umur) #26

Muazzam, üzerine konuşulur hem. Onu da ekleyelim, seçilirse James Franco dozu alırız.

(Burak) #27

Yav 1 sezon sürdü diye hemen mini-dizi yaptınız, mini-dizi falan değil o direk dizi. Ama izleyelim derseniz itiraz etmem kdskdsd

(Umur) #28

Ya tamam şimdi, uzayacaktı toplam 18 bölüm ama olsun ne olacak :smile: 20 bölüm altındakilere gideriz.

(Sapere Aude!) #29

Anketi ateşle bence, yeterince öneri geldi.

(Umur) #30

İlk dizimiz ne olsun?

• A Young Doctor’s Notebook
  • And Then There Were None
  • Childhood’s End
  • Big School
  • The Decalogue
  • Unsere Mütter, Unsere Vater[or Generation War]
  • Olive Kitteridge
  • The Lost Room
  • Band of Brothers
  • The Night Of
  • It
  • 11.22.63
  • Harley and the Davidsons
  • Dead Set
  • Freaks and Geeks

0 oylayan

Not: Sherlock’u eklemedim, kaç sezon çıktı, izleyen izlemiştir zaten hem bir de devam eden bir seri. :smile:

(Burak) #31

Savaş meraklısı caniler hemen abanmışlar Band of Brothers’a :d Ne zaman bitiyor bu anket?

(Umur) #32

Akşam 8-9 gibi bitiririz

(halı, kilim, travel) #33

Sherlock’u şaka olarak yazdım zaten. İzlemeyen mi kaldı?

(Geekiz ama ergeniz) #34

Ben izlemedim

(halı, kilim, travel) #35

E, izle bari.

(Umur) #36

Anketi bitirdik ancak birinci olarak üç dizi seçildi, şimdi son bir oylamayla aralarından birisini seçelim!

• Freaks and Geeks
  • Unsere Mütter Unsere Vater[or Generation War]
  • The Night Of

0 oylayan

(Col Serra) #37

ARKADAŞLAR Unsere Mütter Unsere Vater’e basabilir miyiz, bugün onu indirdim. Pamuk eller oylara.

(Umur) #39

İnş, ben de ona oy verdim :smile:

(Miraç) #40

Freaks’i bilmiyorum ama diğer iki dizi izlediğim en güzel dizilerden. İki dizi de karakter gelişimi bakımından muhteşem diziler. Unsere Mütter Unsere Vater konusu bakımından, The Night of da oyunculuk bakımından kendini ayırıyor.

Hepsini izleyin ben burada bekliyorum.

(Burak) #41

Demokrasi beni eziyor amk iki ankette de benim dediğim çıkmadı. Olm ne savaş meraklısı insanlarmışsınız lan hepimiz bedelli askerlik bekleyen adamlarız burda yapmayın gözünüzü seveyim.