Geekmuhit Mini-Dizi Kulübü

(Umur) #83

Edit: Gifler görünmüyordu değiştirdim.

(Gizem) #84

@FordPrefect şimdi başlık açılınca farkettim yine 18’iymiş ayın :joy: tam 1 ay nasıl denk geldi bilmiyorum

(Sapere Aude!) #85

Bu böyle böyle gelenek haline gelir.

(I'm not fine.) #86

Bu kulüp yaşıyor mu? Öldü mü? Yeni birşeyler izleyecek misiniz? @Evsiz

(Sapere Aude!) #87

‘‘Bu kulübe sınavlar sebebi ile geçici olarak ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.’’

Muhtemelen sınavlar bitince yeni diziyle devam ederiz. O zamana kadar, önceki dizilere bakabilirsin. İzlediysen o başlıkta yorumlarını görmek isteriz.

(Doğukan) #88

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(halı, kilim, travel) #89

E, hani yatmıyor muydun?

(öğnkü) #91

Kanka başlığın amacı bu değil, yukarıya çık ilk post’u oku.

(halı, kilim, travel) #92

Böyle alakasız gönderiler yaparsan banlarlar dikkat et.

(Umur) #93

Niye yükleniyosunuz olum yeni diye mi? :smile: İsterse sorsun sonuçta mini-dizi kulübünde onu da sorabilir çok da alaksız değil. Görünen Adam iyi bir yapım değil, ben sevmiyorum, ancak Louie aşırı iyi bir yapım. Hani yine sana kalmış ancak, Louie varken, GA’ya gitmek, ne bileyim, garip…

The Wire dururken Supernatural izlemek gibi garip…

(Umur) #94

Childhood’s End’de bittiğine göre, bir yeni diziye geçelim mi, yoksa şu vizeler bir bitsin öyle mi diyorsunuz?

(Gizem) #95

Bence herkesin vizeleri bitsin öyle başlayalım

(Sapere Aude!) #96

Dizileri gözden geçirelim. Vizelerin bitişine göre tarihi belirleriz.

(Sapere Aude!) #97

Öhöm, öhöm.

Şimdi aklıma geldi, Over the Garden Wall izleyelim. 11 dakikalık 10 bölümden oluşuyor. Mini dizi sayılır.

(Burak) #98

Childhood’s End izlemeyin dedim size, dinlemediniz. Bak başlığı öldürüyordu o lanet dizi neredeyse djksdskds. Ama Over the Garden Wall’a her türlü okeyim ben izlerim.

(anon17803553) #99

Ben de buna tamamım.

(Sapere Aude!) #100

Anket açması için yetkili arkadaşa sesleneyim. Diğer önerilerle birlikte anketi açar.

@Evsiz nerelerdesin?

(Gizem) #101

Bence başka öneri yoksa başlayalım buna. @evsiz bu ara pek ortalarda yok biri başlık açar artık

(Umur) #102

Şu mesajları gördüm üzdünüz, harbiden yokum bu aralar bensiz bir müddet idare edin, yakında geri döneceğim.

(Gizem) #103

Birinin başlık açması bekleniyor…ben açardım ama diziyle ilgili bilgiler falan yazılıyor başlığa benim hiçbir bilgim olmadığı için açmadım