Geekmuhit Mini-Dizi Kulübü

(anon17803553) #104

İtirazı olan yoksa açıyorum başlığı.

(Sapere Aude!) #105

Benim çekincem var. Over the Garden Wall animasyon aslında. Tam mini dizi denemez. Öneri benden geldi ama düşününce pek emin olamadım. Farklı seçeneklere bir baksak?

(anon17803553) #106

Tamamdır, o zaman açmayalım başlığı.

Eski önerilen dizileri bir daha ankete koymayalım. Farklı bir önerisi olan da önersin o zaman. Akşama anket açarız.

(Sapere Aude!) #107

Animasyon Kulübü lince gelmesin diye yaptım, var mı öneriniz peki?

(Gizem) #108

Gunpowder olabilir belki

(Sapere Aude!) #109

Ben de o dizinin adını hatırlamaya çalışıyordum. Olabilir.

(anon17803553) #110

Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum, orada genelde uzun seriler konuşuluyor. Neyse ankete yine de koyarız.

(Wirt) #111

millet siz bu muhabbeti dönderirken üzerinize afiyet ben izledim ya çok güzel animasyon. bence sizde izleyin :smile:

(Gizem) #112

Bana mı öyle geldi yoksa bu çizgi film biraz ürkütücü mü?

(Wirt) #113

katılmıyorum bence çok minnoş :smile:

((Aslında Değil)) #114

Bir şeyler yapacak adam olmayınca sessizce uzaklaşıp öldürmüşsünüz, yazıklar olsun…

@FordPrefect Animasyon Kulübüyle sıkıntı olmasın diyorsan, biriniz adamlara gitsin desin böyle böyle iki Kulüp ortak başlıkta birlikte izler. Bu kadar sessiz, bu kadar arka planda kalmayın lan, siz de atılın ben yaparım vs. bir şeyler diyin arada kalkın yapın ben yokum diye ölmeyin.

(Sapere Aude!) #115

Vay arkadaş, haftalar sonra geri dönüyor. Başlığına geliyor. Selam vermeden yalnızca beni azarlıyor. Bu çocuğu özlemişim. Hoşgeldin.

Sensiz dizinin tadı çıkmaz diye çok adım atmadık.

Edit: Sonra yine gidiyor. Muhit’e beni azarlamak için dönmüş.

((Aslında Değil)) #116

Ya siz bu mesajları girince bildirim geldi mailden, o gün hatırlıyorum eve geldim saat gece dört dedim ki e bunlar niye hala bir şey yapmadı, gireyim de böyle böyle yapın diyeyim vs. dedim. Sonra mesaj geldi, sonra ben oturdum, sonra derin konular konuşuldu, sonra unuttum. Hatırladığımda da hep gece oluyordu üşeniyordum, şimdi aklıma geldi girdim azarlayayım dedim asdgsdagasdg :smile:

(Sapere Aude!) #117

Kendi başlığına yazmayı üşeniyorsun, gelip beni azarlıyorsun. Sen de bir değişiksin valla. Gel de bir dizi belirleyelim, başlık boşta kalmasın bari.

((Aslında Değil)) #118

Over the Garden Wall seçmişsiniz izleyin onu. Olmadı Harley and the Davidsons güzel biyografik dizidir, Decalogue felsefik muazzam dizidir, Lost Room aşırı akıcı harika dizidir üçünden birisine yapışın.

Edit: Benim gelmeme daha var beni beklemeyin siz.

(Sapere Aude!) #119

Ben izledim onu, diğerlerini öneririm. Senin için bir şeyler yaparız.

Okudum, okudum. Umarım istediğin gibi gider.

(anon17803553) #120

Over the Garden Wall çok güzeldi, izledim ben onu. @FordPrefect sağ olsun, diziyi önerdi. Tabii sonra önerisini geri çekti ama olsun. Anketle falan uğraşmadan direkt izledim.

((Aslında Değil)) #121

Worst Breakups in Anime History videosunda çıkacağız resmen, herkes grubu terk etmiş solo takılıyor…

(Gizem) #122

Galiba 3-4 kişi izledi öneriden sonra. Başka bir şey izleyelim

(Sapere Aude!) #123

Bir günah keçisi buldunuz, vuruyorsunuz. Elinizi taşın altına koyun, hadi!