Geekmuhit Mini-Dizi Kulübü

(Sapere Aude!) #145

Daha doğru oldu, birkaç basamak altta da biz varız.

(sergen) #146

bence yarışırsınız bu konuda ama başlık bunu konuşmaya müsait değil gibi :sweat_smile:

(anon17803553) #147

Sevdiğim bir şeyi defalarca kez izlemekten vazgeçemem.

tumblr_od3c93bJyO1rtels1o2_540

(Sapere Aude!) #148

And the winner is…

Over The Garden Wall!
Hakkında açılmış bir başlık varken etkinlik başlıklı yeni bir başlık açmanın doğru olacağını düşünmediğim için, yoksa kesinlikle üşendiğimden değil izleyenleri başlığa davet ediyorum. Yeni izleyecekler için süremiz 3 gün. Çünkü dizi 11 dakikalık 10 bölümden oluşuyor. 3 gün kahvaltı ve akşam yemeklerinde izleseniz biter.

Hadi bakalım, Greg sizi bekler.

(Umur) #149

Robot dedik güvendik, yazılımında üşenmek, unutmak, satmak yoktur dedik. Belki de öyle programlanmıştır dediler, dinlemedik. Ama yok. Başlığı teslim ettiğimizden beri bir dizi izlenilmemiş…

Denmiş, sonra herkes susmuş. Hayır sanırsın başlıkta birisi öldü, cenazesini kıldık, yas dönemindeyiz. Başlığa uğrayıp abi hayırdır diyen de yok. Canlanın olum! Dizi izleyeceğiz!

(Umur) #150

Over the Garden Wall ne güzeldi ya. Yine hatırladım bak.

(Sapere Aude!) #151

Kendi başlığında konuştuk yalnız. Sonra sustuk.

(Umur) #152

Biliyorum onu biliyorum :smile: O zaman şimdi insanların finalleri falan var, en azından benim var yani, sonra bir daha bir araya gelelim, şu başlığı diriltelim, dizi izleyelim. Ne dersiniz?

(Deniz Lala) #153

Yeni bir anket mi açsak?

(Umur) #154

Sınavlarınız yoksa, buralardaysanız açalım?

(Sapere Aude!) #155

Hadi anket açalım.

(Umur) #156

Bir sonraki dizimiz ne olsun arkadaşlar?

• Gunpowder
  • Harley and the Davidsons
  • Decalogue
  • The Lost Room
  • IT
  • Band of Brothers
  • Dead Set
  • The Night Of
  • Olive Kitteridge

0 oylayan

Anket 24 saat açık kalır, o sırada oylamayı yaparsak güzel olur.

(Umur) #157

Evet arkadaşlar, Decalogue yeni dizimiz seçildi. Ne düşünüyorsunuz, ne zaman başlayalım, ne kadar süre verelim? Siz ne kadarda izlersiniz, konuşalım başlığını açalım :smile:

Muhit Kütüphanesi 📖
(Mert A.) #158

20 Ocak gibi iyi olur benim için. 12’sine kadar malum finaller var :grin:

(Sapere Aude!) #159

Bana fark etmez, herkese uyacak tarihe tamamım.

(Deniz Lala) #160

Bana da fark etmez. Ben de uyarım =)

(Deniz) #161

Bu sefer ben de katılmaya çalışacağım. Uzun süredir aklımdaydı :dancer:

(Sith olmaya adım adım...) #162

Lütfen Şubat 1 olsun. Gerçekten izlemek istiyorum ama 19 20 Ocak final bitiş tarihi.

(Umur) #163

O zaman 5 Şubat diyelim garanti bir tarih olsun, başlığı açıyorum ben.

Başlık buraya arkadaşlar buyrun :smile:

(Umur) #164

Arkadaşlar, Dekalog sizleri çok sarmadı, saranlar olduysa da onlar da hakkında çok konuşmak istemedi, başlıklar yetim bir şekilde kaldı. Eğer diyorsanız, devam edelim Dekalog başlığımız süresiz bir şekilde köşede kalsın, izlemek isteyen izler yine yazar. Biz de o sırada oylamayla başka bir dizi seçip başka bir şeye geçelim, böyle aşırı ağır yapımlara çok girmeden devam edelim, ne dersiniz?

The Decalogue[Dekalog] İzliyoruz! [Geekmuhit Mini-Dizi Kulübü]