Geekyapar! | YouTube kanalı

(fza) #423

Son haftalarda ki en kötü SND olmuş. Komik olur diye bekliyordum, Ömercan da dahil olmak üzere ekipten daha da soğudum. Bir de bu videoyla da iyice fark ettim ki, kanalda en sevmediğim video içeriği “eleştiri” olanlar; çünkü filmler, diziler vs hakkında yaptıkları eleştirilere o kadar zıt düşünüyorum ki. Geri kalan şeylerden devam artık.

(Umur) #424

Aynen Ömercan içindeki canavarı ortaya çıkarmış. :confused:

(fza) #425

Sempatik geliyordu genel itibariyle ama ondan da soğudum.

(evethearteyes) #426

İyi de adamlar özellikle hunharca gömecekleri yorumları almışlar. Sen ne diyon başından beri güldüren, eğlenceli, goygoylu bir seri olmaya çalışıyordu. Ee böyle bir seride de yapıcı eleştirileri alıp, yapıcı cevaplar vermelerini mi bekliyordunuz?

(fza) #427

Hayır, onu beklemiyordum. Sadece adamların eleştirilerinin ne kadar sıkıcı olduğunu hatırlattı bana. Zevk de almadım bu haftakinden. Normalde gülüp eğlenirim ki son haftalarda güzel gidiyordu, yazdım zaten.

(G) #428

Bana göre Ömercan; aralara serpiştirdiği yorumlarıyla, fazlasıyla iyiydi bu bölüm.

(marko) #429

Son SND favorilerimden biri oldu, bayağı iyi. Şimdi de CS’nin Wattpad/Pubg şeysinin tekrarını izliyorum. Daha ilk dakikadan bu da beni kaptı, ARO Geekyapar krdşm.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #430

Kusura bakma ama adamlar orada sonun kadar haklı bence. :slight_smile:

(fza) #431

Bence bayağı saçmalamış.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #432

şimdi bir daha düşündüm de bazı dediklerinde haklılar. ama yeni star wars fragmanın ilgili kısımlar da ağır saçmalamışlar. :slight_smile:

(fza) #433

Kurgu hilesi yapılan yere “Seyirciyi kandırıyor”, diyor.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #434

o bir az doğru şimdi o sahneyi görüp teori üreten insanlar var. ve filim de o sahnenin öyle çıkmadın görüp hayal kırıklı’na uğrayacak insanlar da var. :slight_smile:

(fza) #435

O insanların saçmalığı. İki sahnenin aynı yerde geçmediği, fragmanda bu kadar büyük spoiler vermeyecekleri, seyirciyi gaza getirmek için yapılmış bir şey olduğu vs hep belli şeyler.

(halı, kilim, travel) #436

“Evet, sevgili geekler, bugün de Süt Brothers’ı konuştuk.” :expressionless:

(Doğukan) #437

Eski bir konuyu diriltmek isterim.

Geekyapar Youtube Kanalının bozduğunu düşünmüyorum. Ancak şunu asla reddedemem: Benim görmek istediğim Geekyapar bu değil.

Gerçekten Yiğitcan abinin olduğu döneme ait olan videoları izleyince gördüğüm şey: Eksiği olmayan Fazlası bol 10/10’luk kaliteli içerik.

Ama 1 yıldan uzun süredir Geekyapar bana acayip “Yeeaa gene güzel içerik hani abiler kaliteli, güzel konuşuyorlar arada eğlenceli mizah var. Cipsimi koyar izlerim.” hissini uyandırıyor.

Yiğitcan abinin hariç olduğu dönemin sahip olduğu en iyi şey olarak Cevdet abiyi gösterebilirim. Bunun benim Meme olduğum şey ile hiç alakası yok gerçekten Cevdet abi çok kaliteli bir insan.

Valla dediğim gibi Geekyapar Youtube Kanalı deyince uzun süredir Yiğitcan abinin olduğu dönemi zihnimde canlandırmaya gayret ediyorum.

Aslında şunlar yapılsa Geekyapar Youtube Kanalı tekrar 10 numara olurdu;

• Sen Ne Diyon bitsin. Bir daha Sen Ne Diyon benzeri hiç bir şey yapılmasın ve tüm o Sen Ne Diyon esprileri de Sen Ne Diyon ile birlikte uçsun gitsin. Ama Yorumluyorum, Sorguluyorum ve Siz Söyleyin geri dönsün.

• Haftalık yerine Fragman İncelemeleri gelsin eskisi gibi.

• Sinema Günlükleri devam etsin mutlaka.

• Bölümü bölümüne olmasa bile arada Arrow, Flash gömülsün. Zira, Geek Muhabbetleri, Arrow ile Flash ile başladı.

• Ve elbette ucundan kıyısından Yiğitcan abiyi görelim. Çünkü Geekyapar’ın kalbi ve ruhu Yiğitcan abidir.

(Boş İnsan) #438

(Geek Velet) #439

Siz Söyleyin, YorumluYorum ve Sorguluyorum programlarını yapan Yiğitcan Erdoğan’dı. Ama Yiğitcan abi SND’ye geldiğinde olmadı. Çünkü bazı programlar bazı kişilerle özdeşleşiyor. O yokken izleyemiyorsun. Mesela YorumluYorum’u Yiğitcan Abisiz denediler olmadı.
Bir de bir şey diyeceğim. Bence de HAFTALIK yerine fragman incelemesi gelsin.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #440

Malesef sen ne diyon kanalın en çok izlenen içeriği olduğu için böyle bir şey hiç bir zaman olmayacak.

Haftalığı seviyorum o yüzden devam etsinler yanayım.

Adamlar en son açı çekerek Arrow ve The Flash gömmelerin bıraktıkları için bir daha kolay kolay geri dönmezler. :slight_smile:

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #441

kanalın açık ara en iyi videosu.

(Doğukan) #442

Bencede dostum.

Yorumluyorum 1-2-3-4

Sorguluyorum 1-2

Siz Söyleyin 1-2

Arrow Flash Shield incelemeleri

Star Wars Force Awakens, Deadpool, BvS, Civil War, X-Men Apocalpyse vs incelemeleri

Suicide Squad fragmanının incelemesi (ki CS’yi ilk kez gördüğümüz videodur)

Bunların hepsi çok değerlidir ben bir tek Sen Ne Diyon 6’yı beğenmişimdir bu yeni dönemde onun haricinde hiç bir video beni tatmin edemedi.

@acyberexile abimin 10 parçalık muazzam Amerika Hikayesini unutmayalım elbette. Hâlâ tekrar ve tekrar dinlerim. Hatta Geekyapar çatısı altında oluşturulmuş en Muhteşem içerik bana kalırsa.