Geekyapar! | YouTube kanalı

(Naenia ) #464

Bunun “Türkçeye” olması gerekmiyor mu?

(Kürşad the Falcone) #465

Yine büyük resmi gördüm.

(evethearteyes) #466

Yoo.

(InMemoryOfEmirBK) #467

Evet. Türkçeye.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #468

Evet. Öyle olması gerekiyor.

(InMemoryOfEmirBK) #469

An itibariyle övünecek bir şeyi de kalmadı. Batman de sakat gibi hareketler sergiliyor. Asar kendini bu. Yaşadık.

(Geek Velet) #470

Sen Ne Diyon’u çok sevmekle beraber, sadece Sen Ne Diyon’u izleyenleri kınıyorum.

(evethearteyes) #471

Nasıl “Türkçeye” ya bu TDK sürekli kural mı değiştiriyor kardeşim bir gecede cahil kaldık len aqm

(fza) #472

Para kazanmalarını çok etkilemiyor demek ki. Bir de CS cidden şişmanmış ya, bu kadar kilolu olduğunu fark etmemiştim. Ayrıca son SND’ler yine kötüydü.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #473

Düşünsenize, Infinity War fragmanını sadece Haftalık’ta geçiştiriyorlar. 5 dakika falan konuşuyorlar. Umarım böyle bir hata yapmazlar.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #474

Maalesef yapacaklar duya edelim ki bu sefer can sungur sanmasın Haftalığı. :slight_smile:

(fza) #475

Üzgünüm. :confused: Zaten baktım, CS sunuyor; hemen kapattım. Fragman vardı arka planda, saçma saçma konuşup da sinirimi bozmasın istemedim. Önce ki iki hafta CS sundu, bu hafta ki bahanelerle neydi? Yine mi diğerleri bir yere gitmiş. Haftalık formatının da iyice içini boşalttılar, kanal günden güne daha da berbat oluyor bence.

(Geek Velet) #476

Ömercan ile Çizgi Roman yolculuğu izlemesi ve dinlemesi çok güzel değil mi, CT Dünyaya Kqrşı da keyifli dakikalar sunuyor, Çizgi Roman Günlükleri çok eğlenceli, CS’nin kafa açanları ve Guaj boyalı bir arka planda konuştuğu videolar da çok keyifli, SND sevmeyenlere hiç lafım yok, çünkü kanala karşı olan beklenti bakış açısı değiştirebilir. :slightly_smiling_face:

(fza) #477

Videoların formatları değil ama yapılan muhabbetler genelde hoşuma gitmiyor benim, tarzlarından baydım genel itibariyle; özellikle güncel film incelemelerinden. Sevmiyorum pek.

(halı, kilim, travel) #478

Ohoo ne zamandır böyleydi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #479

Can Sungur dediğin göre bu hafta ozan ve Ömercan suncakmış ama elektrikler gitmiş vallahi ben yedim. Çünkü dünkü yayın baya geç başlamıştı. :slight_smile:

(nam-ı diğer) #480

Şaka tabi şaka :smiley:

(Geek Velet) #481

Müthiş tespit.

(Boş İnsan) #482

Yiğitcan abiyi videolarda görmek cidden çok garip hisler uyandırıyor ya. Sanki böyle yıllar sonra arkadaşına sarılmışsın gibi. Geekyapar da bir ‘‘donate bar’’ açalım her ay birini Atina’ya yollayıp Yiğitcan abiyle video çekip geri gelmesini sağlayalım.

(nam-ı diğer) #483

Sizi göremedik :frowning: