Geekyapar! | YouTube kanalı

(Melisa Işık) #504

Filme gitmeden önce hafif clickbait başlıklar, kısa videolar yapıp bilgiyi direk kafaya sokuyor, bizim insanımız da sever böyle şeyleri. İyi de yapıyorlar, o yüzden bu kadar abone olması normal. Geekyapar daha kendi kafasına göre takılıyor. Keyiflerine göre istediklerini istedikleri gibi yorumluyorlar, hakları da var.

(Geek Velet) #505

1 Milyar Abone??? :smiley:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #506

128 bin geçen pazar girmiştik Enes batur’un film göme videosu sonrası abone sayısı baya artı demek ki böyle dikkat çekici şeyler abone sayısı artıyor. Ben geekyapar yerinde olsam film ve filmleri gibi kendi dizim çekerdim. :slight_smile:

(Xάος) #507

Sen ne diyon bundan sonra 2 haftada 1 gelecekmiş meraklısına duyurulur. Daha önce videoya çıkan bir yorumumu accuk değiştirip 2.defa yazdım yine çıkmışım videoya :smile:

(fza) #508

Mantıklı hareket. Son 2-3 programda ki muhabbet iyiydi ama, zevk aldım izlerken.

(fza) #509

Son SND’nin sonunda ki klozet muhabbeti çok komikti ya.

Ömcör’ün babası vefat etmiş bir süre önce, ben daha yeni öğrendim. Çok üzüldüm. Alla rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. :cry:

(Umur) #510

(Geek Velet) #511

3.Sezonun çok güzel olacağından eminim. :slightly_smiling_face:

(fza) #512

Yazın gelmesi gerekiyordu aslında 3. sezonun. :thinking:

(Can) #513

Çizgi roman içerikli videolara hasret kaldık yahu. Nerede o eski çizgi roman içerikli videolar ahh ahhh :pensive:

(Liquidman) #514

AAH AH eski Geekyapar’da mis gibi Three Billboards, Darkest Hour efendim bi Shape of Water bi Phantom Thread incelemesi olurdu :sob::sneezing_face:

(Geek Velet) #515

5 saat canlı yayın açtılar. :slightly_smiling_face:

(Liquidman) #516

Twitch orası YouTube değil, hem incelemesini bile değil sohbetini izlemek istediği 1 film için 5 saat oscar yayınında dolaşmak zorunda değil kimse :slight_smile:

(evethearteyes) #517

Yavuz abi hesaba gir

(fza) #518

Şu olay benim de dikkatimi çekmişti:

The Last Jedi’dan çıkışınızı hatırlaıyorum da CS sizi çok pis manipüle ediyor haberiniz olsun. Çok iyi film herkes bayılacak bu filme diye çıkmıştınız şimdi ortalama olarak düşündüğünüz Tomb Raider’dan kötü diyorsunuz. Bu ne biçim geri vitestir arkadaş!

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #519

Yani o konuda nasıl öyle oldu ben de anlamadım. :slight_smile:

(Umur) #520

Filmden çıkınca yapılan gaz yorum ile üstünden vakit geçtikten sonra tartışıp ve kafa yorunca yapılan yorumlar arasında farklar olması ve düşüncelerin değişmesi normal bence.

(Devrim) #521

Elbette bazı detaylar zamanla oturdukça fikir değişebilir ama iyi film - kötü film şeklinde değişmesi biraz fazla değil mi? Yani birkaç yıl içerisinde olsa yine neyse de birkaç hafta içinde iyi dediğin şeye kötü demeye başlamazsın normalde. Daha çok CS’nin etkisi vardır diye düşünüyorum.

(anon17803553) #522

Uzun süredir Geekyapar içeriği tüketmiyordum, 10 dk bir Haftalık izleyim dedim, demeseydim keşke. Fragmanlar ve konularla ilgili yorumları zaten büyük ölçüde tırt da, ondan ayrı chat’in bayağı kanser ve cringe olduğunu unutmuşum. Kanalın geldiği hal cidden üzücü.

( ◉) #523

Can Sungur çok baskın ve ad hominemi sık yapan bir karakter.
Videolardan gördüğümüz kadarı ile onunla zıt düşen kişi, geri vitese takma eğiliminde oluyor çünkü CS dalgacı ve konuyu yönlendirebiliyor. Bu yüzden haklı da olsalar, madara olmamak için o görüşe geliyorlar.