Geekyapar! | YouTube kanalı

(Melisa Işık) #524

Can Sungur kanalın alfası şu an. Önceden Yiğitcan’dı. Normal böyle olması. Uyumlu herkes birbiriyle. CS Yiğitcan’ı manipüle edemez mesela. Genç alfa da Ozan, iyi yetişirse kanalın alfası olup Bernayı bol bol manipüle edebilir :smiley:

(fza) #525

Bu yorumun geleceğini tahmin etmiştim ve cevap tam olarak şu:

Acayip ‘‘saptırma’’ yapıyor cidden. :DDD Hatta bazen ekrana ‘‘Ne alakası var laaan!!??’’, diye bağırıyorum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #526

Abi bunun senim diyorsun? Geçen yaz can sungur’un THOR : RAGNAROK videosu üzerine baya tartışmıştık seninle? Ayrıca bence kanal şu an iyi gidiyor. :slight_smile:

(Geek Velet) #527

Biliyor musun haklısın Ersin Abi, bu ara deli gibi sınav var kafam çok dağınık mantıklı postlar yazamıyorum. :slightly_smiling_face:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #528

Olsun Ege. Sen sınavlarına bak, napıcaksın burayı :upside_down_face:

(Geek Velet) #529

Buraya çok değer veriyorum. :slightly_smiling_face: Geek Gözlüğü gibi oldu.

(Devrim) #530

(halı, kilim, travel) #531

Sinema Günlüklerine bakayım dedim. Monty Phyton videosunu gördüm. Ama orijinali silip yenisini yüklemişler. Orijinalinde ne vardı da silindi bilen var mı?

(.) #532

Video içindeki filmden sahneler yüzünden telif yedi diye biliyorum. Sonradan sahneleri silip yeniden yüklediler.

(Al-Buraq) #533

Katılıyorum özellikle ömcürün geri vitesleri beni bitiriyor. :joy:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #534

(Oneironaut) #535

Oktay bunu paylaşmanın gerçekten anlamı var mı?
Samimiyetle soruyorum, nedeni nedir?
"Canım istedi"ye kabulüm ama gerekliliği hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #536

Dün o kadar sinirlendim ki buraya paylaşmak istedim.

(Axl Rose Fanboyu) #537

O zaman senin günün sadece sinirlenmek ile geçiyor. Doğru muyum?

(Petyr Baelish) #538

1 milyon abone olunca çikolata banyosu yapacağını söyleyen yalancılarla dolu kanal. Birde her önüne koyulanı beğenen CS gibi insanlar var ki hiç sormayın.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #539

Maalesef ki evet.
@HearMeMeow güzel espri. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #540

(Sinan Onur Altınuç) #541

Ben biraz disaridan bakan birisi olarak gorusumu belirteyim. Muhtemelen sıkı takipci degilimdir ama video çıktıkça ben de musait oldukca tuketiyorum. Fikirlerine guvendigim insanlar benim gozumde birbyere kadar ciddiye aliyorum yorumlarini benim konumum bu.

Burada sen diger arkadastan daha on yargiliain gibi geldi bana. Genel temaya bakinca aciklamaya çalışmış. Ama verdigi ornekler sen takip etmiyosun belli ki diye pek de fazla ciddiye alinmamis.

Ama ironik sekilde tarrtismanin iki tarafinda da sevdigi seyin elestirilmesine tahammul edememe ana tema olarak karsimiza cikiyor :slight_smile:

Brnim kendi gorusume gelince tabi ki takip ettigin seylerde bir kalite standardi olmali fakat saglikli elestiri neden begenmedigini aciklayarak yapilmali. Her zaman göremeyebiliyoruz bunu. Bu konuda eski videolarda ve hala yazilarda yigitcanin tutumuna sayginduyuyordum ben. Siddetle karsi fikirde olsam bile elestirileri rahatsiz etmezdi o kadar. Cunku kendi icin gecerli sebepler ve birbtorba dolusu argumanla geliyordu. “Yeni bir sey katmamis” mevzusu bunun yaninda biraz daha yuzeysel kalip aslinda neden begenmediklerini aciklamaya yetmiyor. Cunku bize birsey katmayan birsuru sey de cok eglenceli olabilir.

“Cöp” mevzusu da sanirim ayni fikri paylasmiyorsaniz begenmemenin otesinde begenenlere de bir elestiri icerebiliyor. Insanlar da bundan rahatsiz oluyor.

(Umur) #542

Keyifli bir video olmuş.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #543

Çöp kelimesin zaman zaman kullansam da benim de çok hoşuma gitmeyen bir kelime ama kanal da ki herkes de kullanmıyor.