Geekyapar! | YouTube kanalı

(Geek Velet) #564

(Devrim) #565

CS yorumlamadan kimse fikir belirtmiyor nasıl olsa değişecek diye herhalde asdadafdfsfsfsfs

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #566

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #567

Bence alakası yok Film sonun ve bazı sahneleri internet sızdırıldı ve spoiler vermeden şunu söyleyebilirim çok şok edici bir son var.(iyi anlamda ) Bence onun etkisini de olabilirler. Ki @unratedlogician film de çıktıktan sonra da ilk önce film sindirmem lazım demişti. Ayrıca bence cs bu film beğenir gibim geliyor.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #568

(Geekiz ama ergeniz) #569

İyi güzel de,önce ben gidecek insan evladını bulayım da,sonrasına bakarız :blush:

(fza) #570

Filmi izlerken ‘‘Bak şimdi şöyle olacak’’, diye spoiler verir bu Ömcör. Sonra da pis pis güler.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #571

Yarın 2.'si gelecek çarşamba günü de 3.'su☺

(Yusuf Erdoğan) #572

( ◉) #573

Bu kanal kapanmadı mı ya

(fza) #575

‘‘Sen Ne Diyon?’’, serisini 70. bölüm ile bitirsinler. Çünkü gelecek haftanın konusu şu:

Konu kalmadı demek ki…

(*) #576

İzlemeyi 15 te falan bıraktım herhalde. Sıktı yav artık

(fza) #577

Hala arada güldürüyor ama daha önce bir kere daha aynı konuyu 2. kez sormuşlardı. Miadını dolduruyor demek ki program.

(Hear me and rejoice) #578

Ben de bıraktım 40lardan sonra.Konu kalmadı bide sıkmıştı artık

(Liquidman) #579

Westworld yok, Legion yok, Haftalık yok, Oscar filmleri-güncel filmler vs yok. Bir sinema günlükleri zevkimiz vardı 3,5 haftadır o da yok. 2 haftada bir suyu çıkmış snd var, basketbol podcasti var, sadece ön gösterime çağıran filmler ve kanalı sadece ev sahibi olarak kullanan o tarz mı tekrarları var. HMMMMMMMM

(Yiğitcan Erdoğan) #580

sadece basketbol podcast’i, haftalık komedi programı, gişe filmlerinin incelemeleri ve popüler bir radyo programının tekrarı var!”

yemin ediyorum kanalın yeni reklam sloganı olsa popülerliğimiz artar.

(Liquidman) #581

unnamed
YouTube sever böyle şeyleri, Ömercan’ı çikolata kaplı görme umudumuz da artar :yum:

(Fransuva'nın Ayranı) #582

Şehirlerde yok onu unutmayalım. diğer kanal olması pek takılmamaktadır bu gönderide.

(Captain America fanboy) #583

Bari sinema günlükleri düzenli yayınlansa. Mis gibi kaliteli içerik ama nedense hep o aksıyor.

(Polo) #584

İkili Oyun’un neyini beğenmiyorsunuz ki? Bırakın haftada 1-2 bildirim gelsin. Sanki biraz fazla tepki gösteriliyor bu konuya.