Geekyapar! | YouTube kanalı

(halı, kilim, travel) #605

Yalan da değil şimdi.

(Umur) #606

Ömercan’ın trollediği şeyleri duyar olarak mı görüyorsun?

(Devrim) #607

Troll değil ara ara yapıyor böyle. Tam hatırlamıyorum bir videoda 1 dakika kadar uzattığı oldu bu mevzuyu.

Edit:

Arkadaşlar kalbiniz temizmiş demek sonunda kayda değer içerik geldi.

(I'm not a robot, sir) #608

Sinema Günlükleri’nin önce iki haftada bire düşüp sonra hepten aksaması.
Haftalık yayınlarının unutulup gitmesi.
Legion, Agents of Shield gibi dizilerin haftalık incelemelerinin bitmesi.
Çizgiroman Günlükleri’nin unutulup gitmesi.
Merakla beklediğimiz "İki yeni içerik formatı"nın haftalardır gelmemesi.

Bunların bir kısmının geçici sorunlar olduğunun farkındayım. Ne de olsa kanalda yer alan insanların işi gücü var. Arada böyle ölü dönemler olması normal.

Ama Sinema Günlükleri’nin iki haftada bire düşürülmesi filan… ne bileyim :confused:

(Captain America fanboy) #609

Aynen sinema günlükleri keşke 2 haftada bir olmasa derken hepten gelmemeye başladı.

(Berke) #610

Ozan aranan kan keşke daha çok olsa videolarda.

(İbrahim Korkmaz) #611

Şu videoyu övdünüz mü bilmiyorum. Övün ama. Benim Geekyapar’ı sevme sebebimi hatırlattı.

(fza) #612

Bu video hakkında zamanında yorum yapmıştım sanırım:

Bazı izleyici eleştirilerine karşı haklı tepkiler verseler de, yine bu konunun ilk videosunda olduğu gibi alakasız yerlere gittikleri de çok olmuş.

Nereler dersen cevap veremem, çünkü ilk çıktığında izleyip de yapmıştım buna benzer bir yorum.

(Wet Meatball) #613

Ct sonunda silah zoruyla çektirmiş

(Kid A) #614

Ya şu videoya denk geldim az önce. 10 dakikadır loopta izliyorum.

Ulan CS asdafdafdas…

(fza) #615

BvS’yi seven kitledenim ama cidden Superman ile WW’nin bir cümle bile konuşmamış olması çok aptalca bir karar ya.

(Geek Velet) #616

Is She With You?

(fza) #617

Onu Batman’e soruyor. WW ile bir diyaloğu yok.

(İbrahim Korkmaz) #618

Eskileri anımsadım be…

(fza) #619

Eski konseptlerden biri dönmüş…

(İsmail) #620

Reed Richards başlığına gelindiğinde eldiveni takanın bizim bildiğimiz eski dost Reed Richards olmadığı söylenmiş ve Council of Reeds’ten ve onların sahip olduğu eldivenlerden bahsedilmiş, ama bu sırada ekranda akan görüntüler “bizim bildiğimiz eski dost” Reed Richards’ın eldiveni taktığı New Avengers: Illuminati 2. sayıya ait. İnternette üretilen benzer içeriklerden yapılmış bir derleme söz konusu değilse eğer, bu hata nasıl yapılmış merak ettim doğrusu.

(Berkay Küçük) #621

Abi muhite daha çok gir ya muhabbetini özledim.

(İbrahim Korkmaz) #622

Bu kadar detaya takılmaya gerek yok ki. O An konuşulan şeye uyacak bir resim koymuşlar.

(Berkay Küçük) #623

Niçin gerek olmasın. Aynı içerikten youtubeta 10’larcası var. Kendi içeriklerini üretiyorlarsa bahsettikleri çizgi romandan yararlanabilirler sonuçta.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #624

Yavaş yavaş yeni seriler geliyor gibi.:slight_smile: