Geekyapar! | YouTube kanalı

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #625

Ömercan ne güldü be.

(fza) #626

İlk defa bir SND’yi tamamlamadım sanırım. Rüyalar üzerine 2-3 geyik yapınca güldürür tabi ama direkt böyle ‘‘yorumlayalım’’ diye zorlama ve komik olmayan muhabbete girince baydı beni.

(Hear me and rejoice) #627

Şunlar gibi keyifli değil hiç biri.

(İbrahim Korkmaz) #628

Komedi zaten “yorumlayalım diye zorlayalım” kısmında.

(fza) #629

Bence değil. İyice sıkıyor ve bayıyor aynı olayı her rüyaya yapınca. Yaptıkları yorumlara da dümdüz suratla baktım ilk 2-3 rüya için. Komik gelmedi.

@Yusuf

Bence SND’de bayağı komikti genele bakınca, hatta son videolarda da çok güldürdüğü yerler oluyordu ama bu video -izlediğim kısmıyla- olmamış ve baydı beni.

Çok uzun zamandır film incelemelerini filan da izlemek içimden gelmiyor. Muhabbetleri sıkıyor genelde beni. Eskiden hevesle izlerdim çoğu videoyu. Çok daha fazla potansiyeli olan bir kanaldı da bu seviyede kaldı gibi geliyor.

(Hear me and rejoice) #630

Düzen ve istikrar yok videolar konusunda.Yeni konseptler yok.Şuan 300bin-400 bin abonelerde olunabilirdi.Transfer lazım kanala yeni insanlar lazım bence.Biri bu sen ne diyonu sevmiyorsa kanal da beğenebileceği başka bir video konsepti daha olmalı.Ha şuanki ekibi de seviyorum ama işleri tamamen youtube olmadığı için videolar devamlı gelemiyor düzenli şekil de onlar da haklı.Mesela her ay dc ve marvel fasiküllerini inceleyen ve tanıtan bir konsept olsa ne güzel olur.Çizgi roman incelemeleri,çizgi roman event incelemeleri ne güzel olur yapılsa

(fza) #631

Bu daha başarılı olabilirdi bence.

Şu konuda haksızlık etmeyeyim. Objektif bakınca bir sürü yeni seri oluşturdular ama işte

bu olunca çoğunun devamı ya geç geliyor ya da hiç gelmiyor(bkz. Ömercan’ın Çizgi Roman Yolculuğu).

Buna katılıyorum.

Benim gözlemlediğim kadarıyla onlar hallerinden memnun, çok bir hareketlenme var gibi gelmiyor ya da daha büyüme/gelişme vs. 2-3 tane yeni video konsepti gelecek demişlerdi, o da Belgesel-Melgesel(ki bence yeni konsept sayılmaz) ve son çıkan Elalem videosu oldu sanırım(yeni bir konspet diye yorumladım, izlemedim videoyu).

(Hear me and rejoice) #632

Can türkdoğan çizgi roman okuyor bolca haftalıklardan falan bildiğim kadarıyla, okuduğu çizgi romanları tanıtsa incelese ayrı bir video serisi daha çıkar rahatlıkla.Bu paralel evren çr dükkanı ile yaptıkları videoları ben çok seviyordum onlarda bitti

(fza) #633

Onu bir ara yapıyorlardı Arka Bahçe ile sanırım ama sonra n’oldu bilmiyorum.

(fza) #635

Ahahahaha. En sinir olduğum şeydir şu da.

(fza) #637

Trollük yaptığını kastetmedim. ‘‘Bir şey biliyorum ama şimdi söylemem’’, olayından bahsettim; söylemeyeceksen meraklandırma diye düşünüyorum bu hareket için. İkili oyunda bahsi geçtiyse söyleyebilirsin bence, kendileri açıklamış sonuçta.

(Berkay Küçük) #638

Tancan Fümen çizgi roman podcasti yapmayı düşünüyor.
Şimdi söylemem falan değil amacım. Aklındaki bir fikir sadece bu olurda vazgeçerse mahcup olurum adama sonuçta.

(fza) #639

Sen niye mahcup olacaksın ki? ‘‘Düşünüyorum’’, demiş ve ortada kesin bir şey yok. ‘‘Vazgeçmiş demek ki’’, diye yorumlar insanlar en fazla.

(Captain America fanboy) #640

Sinema günlükleri yine gelmedi. :neutral_face:

(Sun Cangur) #641

Gikyapar çok bozdu be abi

(Geek Velet) #642

Paralel Evren ile yapıyorlardı ve çok güzeldi. :heart_eyes:

(Can) #643

İzlenmediği için yapmadıklarını belirtmişti Yiğitcan. Yani bir ara Twitter’da soru cevaplıyordu orada soran bir arkadaş vardı, o da öyle demişti. Ama bence de çok güzel bir işti, özlüyorum çr içerikli videoları…

(Berkay Küçük) #644

Kanalın en az izlenen içeriği:İkili Oyun, en kaliteli içeriği: İkili Oyun.
Tancan abi, Türkdoğan, Burç abi’nin yaptığı çizgi roman içerikleri de biraz hamdı. Bahsettikleri çizgi romanların üzerine konuşabilecekleri çok fazla şey varken yüzeysel geçiyorlardı her videoda.

(fza) #645

Karıştırmışım.

(Polo) #646

+1 Tancan dedenin askerleriyiz falan.