Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Atak Emin) #1

A├ž─▒k├žas─▒ ben s─▒rf tek anket i├žin ba┼čl─▒k a├ž─▒lmas─▒n─▒ sevmiyorum. B├Âyle genel kapsay─▒c─▒ bir ┼čey de g├Âremedim. Burada MMDb (m├╝stakbel film/dizi puanlama anket sistemimiz :wink: ) anketleri hari├ž her ┼čeyi k─▒yaslayabilirsiniz!

Live Action Batman K─▒yafetlerini Puanlayal─▒m
Muhit K─▒raathanesi :coffee:
Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet K├Â┼česi
Muhit K─▒raathanesi :coffee:
(Kevin Feige) #2

Bu g├Ânderi topluluk taraf─▒ndan bildirildi ve ge├žici olarak gizlendi.

(Atak Emin) #3

─░lk ben ba┼člayay─▒m.

Hangi filmdeki Black Widow daha iyiydi?

• Iron Man 2
  • Avengers
  • Captain America 2: Winter Soldier
  • Avengers: Age of Ultron
  • Captain America: Civil War

0oylayan

En fazla 2 se├žim yapabilirsiniz.

(Furkan YAKIN) #4

─░lk filmde kad─▒n role pek al─▒┼čamam─▒┼čt─▒ ayr─▒ca hi├ž arka plan─▒ filan olmad─▒─č─▒ndan bize aksiyondan fazlas─▒n─▒ veremedi AoU da Joss Whedon'un kurban─▒ oldu ilk Avengers filminde de iyiydi ama kadronun kalabal─▒k olmas─▒ndan ├Ât├╝r├╝ yeterince g├Âremedik Ws filminde ise tam karar─▒nda ve tam karakterin ├Âz├╝ne uygun bir ┼čekilde i┼člendi.

(Half-blood) #5

Yanl─▒z MMDb ad─▒n─▒ ├žalm─▒┼čs─▒n :slight_smile: onu @Geek_Lord yorumlara kapal─▒ puanlama konusu olarak a├žacakt─▒ :smiley:

(Atak Emin) #6

Hay─▒r i┼čte dedim ya film/dizi puanlamay─▒ burada yapmay─▒n diye. A┼čk olsun ben burada senin fikrinin reklam─▒n─▒ yap─▒yorum sen bana iftira at─▒yorsun :cry:

:stuck_out_tongue:

(Half-blood) #7

Ona bi┼či demedim MMDb ad─▒n─▒ diyorum :smiley: ┼čaka yollu yaw :wink:

(Atak Emin) #8

Ben mi anlamad─▒m acaba.

Ben bu ba┼čl─▒─č─▒n ismine MMDb demedim ki. Senin ba┼čl─▒─č─▒n ismi MMDb olacakt─▒, onun i├žin kulland─▒m.

(Furkan YAKIN) #9

Anket nas─▒l a├ž─▒l─▒yor bir t├╝rl├╝ ├Â─črenemedim yahu

(anon47181550) #10

(Furkan YAKIN) #12

i┼če yaramad─▒

(Do─čan) #13

(Half-blood) #14

ANKET NASIL AÇILIR?

[poll]
- madde 1
- madde 2
[/poll]

Bilmeyenlere burdan al─▒p atars─▒n─▒z s─▒rf bunun i├žin forumda kod yazmayi ├Â─črendim :smiley:

Suicide Squad Hapishanesi :anger_right:
(Furkan YAKIN) #15

Bende neden sorun oldu bilmiyorum birde bilgisayarda deneyece─čim ├ž├╝nk├╝ ayn─▒ ┼čekilde yapt─▒m belki bo┼čluk filan koyarken hata yapm─▒┼č─▒md─▒r
Edit: tamamd─▒r dedi─čim hatay─▒ yapm─▒┼č─▒m hepinize te┼čekk├╝rler

(Furkan YAKIN) #16

Geek film ve dizilerdeki yapay zekalar aras─▒ndan hangisi sizce daha iyi buyurun liste

• Jarvis-MCU
  • Friday-MCU
  • Machine-Person Of Interest
  • Samaritan-Person Of Interest
  • Gideon-The Flash

0oylayan

Ultron ve Vision'─▒ bir ├╝st kademe y├╝ksekte oldu─čundan yazmad─▒m

(Furkan YAKIN) #17

@Mervee
@VivaLaVida
@mgul
@aytacesmebasi
Ya ┼ču ankete bi el at─▒n bi zahmet kimsenin PoI'den haberi yok belliki siz biliyorsunuz cevab─▒ bir zahmet oylay─▒n :slight_smile:

(Joker's Laugh) #18

Oylad─▒m ben.Ama biraz duygusal davrand─▒m,dizi de bitiyor ya yak─▒nda :smiley:

(Furkan YAKIN) #19

Asl─▒nda ben Samaritan ile Machine aras─▒nda kalmad─▒m desem yalan olur ama i┼čte bende duygusal davrand─▒m :slight_smile:

(Joker's Laugh) #20

G├╝zel anket olmu┼č bu arada.Machine machine machine :smiley:

(aytacesmebasi) #21

Jarvis dedim ama gideon da i┼č yapar gibi geliyor. Person of interest makineleri g├╝n├╝m├╝z i├žin iyi olabilir ama bir ad─▒m sonras─▒n─▒ hi├ž g├Âstermediler. Yapt─▒klar─▒ i┼člerin bir listesini ├ž─▒kar─▒n kendiniz g├Âr├╝n. Zaten ki┼či bulma olay─▒ facede var bunu mobese ile birle┼čtir oldu bitti :slight_smile: