Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Geek Velet) #24498

JMUN konferans─▒nda terliyorum.

(I'm not fine.) #24499

Aa o yol daha kolaym─▒┼č ben zoru tercih etmi┼čim neys t┼čk.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #24500

Ben ├ž├Âzd├╝m ya kitab─▒ atmak i├žin atm─▒┼čt─▒m :blush:
@Kursad_Sahin sana da te┼čekk├╝rler.

(I'm not fine.) #24501

Biliyorum ama ben gurur yapt─▒m ya┼čl─▒y─▒m ama bak─▒n hala ├ž├Âzebiliyorum demek i├žin ama olmad─▒ ilk hamlede tutturamad─▒mÔÇŽ

(Taylor Swift Fanboi) #24502

Benim mizah─▒ -m─▒┼č gibi yapmam bile senden fazla be─čeni alm─▒┼č bu g├╝ne kadar p-u-h-a

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #24503

Ben yokken birbirinize bok atm─▒┼čs─▒n─▒z ve bu beni ├╝zd├╝

(Varrrrya) #24504

MetehanÔÇÖ─▒n yoksa cebinde paras─▒, be─čenileridir kumbaras─▒

(Bo┼č ─░nsan) #24505

(.) #24506

Ya┼č─▒tlar─▒ma g├Âre uzunum boy 171

( ÔŚë) #24507

1.50 boya kimse yana┼čmam─▒┼č yaln─▒z. ├ťz├╝c├╝.

Lasti─čin iyisi Pirelli, k─▒z─▒n iyisi birelli

(Taylor Swift Fanboi) #24508

K A B U L L E N E C E K S ─░ N ─░ Z :heart:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #24509

Bug├╝n de @Audomarus_Fridia n─▒n boyunu ├Â─črenemedik

(Devrim) #24510

Benden k─▒sa 1 erkek var o da 12 ya┼č─▒nda. Felek yine yapt─▒n yapaca─č─▒n─▒ ha.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #24511

Ant Man and Wasp

• Bekliyorum
  • Beklemiyorum
  • ├ç─▒kt─▒─č─▒nda ├Âylesine izlerim
  • ─░zlemem

0 oylayan

(Umur) #24512

Sizce, s├╝perkahraman filmlerinin art─▒k ele┼čtirmen taraf─▒ndan da be─čenilmesi, y├╝ksek b├╝t├želer ayr─▒lmas─▒, y├╝ksek paralar kazanmas─▒ iyi bir ┼čey mi?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

(Salih Alp G├Âk├žek ) #24513

─░yi bir film i├žin b├╝t├želer ayr─▒lmas─▒, film kalitesini artt─▒racaksa makul. MCU gibi, sadece s├╝per kahraman pazar─▒nda ├╝retim yapan ┼čirketlerin harcad─▒klar─▒ paralar rahats─▒z edici olmasa da; di─čer st├╝dyolar─▒n da, s─▒rf getirisi var diye hem y├╝kl├╝ miktarda para harcamalar─▒ hem de kalitesiz i┼č ├ž─▒karmalar─▒ b├╝y├╝k ziyan. Belki o b├╝t├žeyle 20 tane k├╝lt film ├ž─▒karabileceklerken hem de.
Ele┼čtirmen puanlar─▒n─▒n artmas─▒ ise tuhaf geliyor, ┼ču s─▒ralar ├ž─▒kan s├╝per kahraman i┼člerinden 7ÔÇÖyi ge├žebilecek film yokken, MetacriticÔÇÖten 80ÔÇÖlerin havalarda u├žu┼čmas─▒ sadece ─▒smarlama k├╝lt├╝r├╝n├╝ akla getiriyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #24514

Kime g├Âre neye g├Âre.

(Salih Alp G├Âk├žek ) #24515

Genel olarak takip etti─čim ele┼čtirmenlere g├Âre.

(Umur) #24516

Be─čenip be─čenmemek zevk olabilir, ancak karakter/senaryo derinli─či, mant─▒k olgusu, ├Âzde┼čtirebilirlik vb. ┼čeyler g├Âz ├Ân├╝nde bulunduruldu─čunda kime g├Âre neye g├Âre ├žok sa├žma bir arg├╝mand─▒r. Son zamanlarda ├ž─▒kan filmler her t├╝rl├╝ kli┼čeyi, yirmi y─▒l ├Âncesinden gelme bir sinema format─▒nda devam ettirip, ortalama veya bo┼č karakterler yaz─▒yorlar, b├╝t├že sayesinde de g├╝zel bir g├Âr├╝nt├╝ koyuyorlar. Seversin sevmezsin ona kar─▒┼č─▒lmazda o filme 7den fazla verip ÔÇťsanatsalÔÇŁ bakt─▒m diyemezsin.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #24517

Ele┼čtirmen denen bedavac─▒lar─▒n bile olmamas─▒ gerek asl─▒nda.