Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(ÔĆČ) #24660

─░kisini bir arada al─▒yoruz. Yoksa Tabii iyi haber.

(Mehmet ├ľnol) #24661

ÔÇśÔÇśbkz: Hoca ├žal─▒┼čmad─▒─č─▒m yerden sormu┼č yeaaÔÇÖÔÇÖ tad─▒nda bir soru :smiley:

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #24662

2017 sinema filmleri a├ž─▒s─▒ndan;

• Iyi bir y─▒ld─▒
  • Eh i┼čte bir y─▒ld─▒
  • K├Ât├╝ bir y─▒ld─▒

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #24663

Depresif hissetti─činizde m├╝zik dinler misiniz_??

• Evet
  • Hay─▒r
  • Arada bir
  • Her zaman
  • Asla

0 oylayan

Dinliyorsan─▒z hangi tarz─▒ tercih ediyorsunuz_?

• Rock
  • Pop
  • Rap
  • Jazz
  • Blues
  • Punk
  • T├╝rk Sanat
  • T├╝rk Halk
  • Arabesk
  • Progressive Rock
  • Heavy Metal M├╝zik
  • Enstrumental
  • Akustik (T├╝r fark etmiyor)
  • Elektronik M├╝zik
  • Opera
  • Reaggae
  • Deephouse

0 oylayan

(Taylor Swift Fanboi) #24664

E─čer ├╝├ž aday─▒n da liyakatlar─▒ birebir ayn─▒ ise hangisinin T├╝rkiye ba┼čbakan─▒ olmas─▒n─▒ istersiniz?

• E┼čcinsel
  • Kad─▒n
  • Hetero Erkek

0 oylayan

(I'm not fine.) #24665

Hayvan ┼č─▒kk─▒ nerede_?

(├Â─čnk├╝) #24666

Hetero erkek o i┼čte :d nas─▒l mizah ablam

(Taylor Swift Fanboi) #24667

P├╝├╝├╝ Solien benden ├Ânce yazm─▒┼č

(├Â─čnk├╝) #24668

Daha Mete ┼čakas─▒n─▒ yapmadan bozmu┼čum adam─▒ ha

(Devrim) #24669

E┼čcinsel bir cinsiyet olmad─▒─č─▒ i├žin seksist olmak istemeyen herkesi o ┼č─▒kk─▒ i┼čaretlemeye davet ediyorum.

(Gizem) #24671

Kad─▒n bir siyaset├žinin en az─▒ndan -iyi- bir y├Ânetici olursa kad─▒na olan ├Ânyarg─▒y─▒ azaltabilece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. Bu belki e┼čcinsel bir y├Ânetici i├žin de ge├žerli olur ama ├╝lkemizdeki kad─▒n sorunu homofobiden daha b├╝y├╝k sorun( yani daha ├žok cinayet ve ┼čiddet ya┼čan─▒yor) bana g├Âre

(O─čuzcan Demir) #24672

Biseks├╝el olsayd─▒ ona oy verirdim nede olsa herkeze net davran─▒┼člar─▒ var insanlar─▒ insan oldu─ču i├žin seviyorlar

(├Â─čnk├╝) #24673

Hetero erkek bir siyaset├ži ├ž─▒ksa da erkek siyaset├žilere olan ├Ânyarg─▒y─▒ azaltsa bla bla. ├ľnyarg─▒lar b├Âyle k─▒r─▒lm─▒yor bence.

Kesinlikle ├žok b├╝y├╝k bir sorun ama ├žok g├╝ndemde olmad─▒─č─▒ i├žin fark─▒nda olmayabilirsin bir s├╝r├╝ trans cinayetleri i┼členiyor ve e┼čcinseller de kad─▒nlar gibi bir ton bask─▒ya ma─čruz kal─▒yor. ─░ki problem de birbiriyle ba─člant─▒l─▒ ve birbiri kadar ├Ânemli.

(Taylor Swift Fanboi) #24674

Ben gelen ki┼činin yapabileceklerini d├╝┼č├╝nm├╝yorum asl─▒nda, iyi bir erkek y├Ânetici de kad─▒nlara olan ├Ân yarg─▒y─▒ iyi bir y├Ânetimle ortadan kald─▒rabilir. Ben o mevkide duran ki┼činin bir erkek, kad─▒n veya e┼čcinsel olarak sadece orada bulunmas─▒yla neyi etkileyece─čini d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m. O y├╝zden e┼čcinseli se├žtim. ├ç├╝nk├╝ e┼čcinsel bir ba┼čbakan sadece orada bulunmas─▒yla cinsel y├Ânelimlerini a├ž─▒klamakta korkan insanlara ÔÇśBa┼čbakan bile e┼čcinselÔÇÖ gibi bir savunma ve dayanak noktas─▒ verebilir.

(b├╝┼čra) #24675

Asl─▒nda bunun toplumdaki ayr─▒cal─▒klar─▒ bitirip daha e┼čit bir toplum yaratmak ad─▒na bir ad─▒m olabilece─čini d├╝┼č├╝nd├╝m ├Ânce ama sonras─▒nda akl─▒ma AmerikaÔÇÖn─▒n bundan bir ├Ânceki ba┼čkan─▒n─▒n ilk ad─▒ H├╝seyin olan bir Afro-Amerikal─▒ oldu─ču ve ayn─▒ halk─▒n daha sonraki ba┼čkan olarak TrumpÔÇÖ─▒ se├žti─či geldi hsjsjsk. Belki do─čru bir ├Ârnek de─čil bilmiyorum. Ama hi├žbir ┼čeyi de─či┼čtirmezmi╚Ö gibi geliyor. :cherry_blossom:

(*) #24676

─░nsanlarla insan olduklar─▒ i├žin sevi┼čiyorlar. *

(Geek Velet) #24677

B├Âyle bir se├žim yapamam.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #24678

Eliza bunu be─čenmedi.
images (50)

(The Dude) #24679

Hangi ├╝yeyi daha felsefi buluyorsunuz?

(Kid A) #24680

@Bekir_Bekiroglu ┼č─▒kk─▒ nerede_?