Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(I'm not fine.) #25422

Ya ne i┼čim olur spor ba┼čl─▒─č─▒nda gayeti fit ve sa─čl─▒kl─▒ bir insan─▒m :smirk:

(Gizem) #25423

(G├╝nde 15361527253 tane cupcake yap─▒yor)

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #25424

├çok isterdim fakat sakatl─▒─č─▒m─▒n n├╝ksetmemesi i├žin kendimi biraz bile zorlam─▒yorum. Standard─▒ bana yetiyor.

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #25425

Melisa ve eagle abimin yeterince heybetli fotosuna tan─▒k olduk, Berk de kasl─▒ foto ats─▒n ona g├Âre de─čerlendirelim :slight_smile:

(I'm not fine.) #25426

Ama yemiyor :woman_shrugging:

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #25427

Ele ge├žirdiler anket koridorunu @lebowski yap bi g├Âzlem anketi

(Berk Kaynak) #25428

┼×ovmenlik benim gibi bir beyefendinin i┼či de─čil. ─░steyene ├Âzelden boy boy foto atar─▒m ama. :wink:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #25429

10 Nisan 2018
Eagle abim taraf─▒ndan tak─▒lmad─▒m.
Halbuki tek iste─čim ald─▒─č─▒m 12 kiloyu vermektiÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #25430

Lan kusura bakma g├Ârmemi┼čim :smiley: :smiley:

┼×imdi ├Âncelikle bunun i├žin bir diyetisyene ba┼č vurmal─▒s─▒n. D├╝zenli beslenmedik├že hi├ž faydas─▒ olmaz.

Buna gelince. Askere git. Ben bu programlar─▒n ├žo─čunu orada ald─▒m hala da uyguluyorum. :smiley:

(Varrrrya) #25431

Benzeri bir postta biz bayraklan─▒p k├Â┼čeye at─▒l─▒rd─▒k(ErsinÔÇÖe yazmam dahil)ÔÇŽ Adaletini yiyeyim be d├╝nyaÔÇŽ

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #25432

Uzatma Emir, rahats─▒z olmay─▒n diye ├Âzele ge├žtik i┼čte :yum:

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #25433

├çok hakl─▒s─▒n ve hediye olarak ├Âzelden sana tam bowling oynarken arkamdan ├žekilmi┼č bir foto─čraf─▒m─▒ ataca─č─▒m

(Varrrrya) #25434

AllahÔÇÖ─▒m ya rabbim bug├╝n ne g├╝zel bir g├╝nd├╝r

(hal─▒, kilim, travel) #25435

Ruhsatl─▒ silahla beylik silah farkl─▒ ┼čeyler. Ben s─▒radan bir insan─▒n yasal yollardan silah al─▒p birini ├Âld├╝rmesinden bahsettim bu tart─▒┼čmaya hi├ž girmemek i├žin. Kald─▒ ki devletlerin kolluk ve askeri kuvvetlerini silahland─▒r─▒yor olmas─▒, silah─▒n varolu┼č sebebinin insan ├Âld├╝rmek oldu─ču ger├že─čini de─či┼čtirmiyor. Silah ├╝reticileri de ÔÇťEvet, bu silah─▒ devletlere satal─▒m sadece halk─▒n g├╝venli─čini tehdit edenlere kar┼č─▒ kullans─▒nlar.ÔÇŁ diye ├╝retmiyor. Onu da ge├žtim, ABD de devlet. Yasal yollardan silah al─▒p ordusuna veriyor. Ama bekledi─čin ama├žlarla kullanm─▒yor.

(Atakan Y.) #25436

Bir insan yasal yollardan silah─▒ alm─▒┼čsa zaten o silah ruhsatl─▒d─▒r, beylik silahtan kast─▒n─▒ anlayamad─▒m. Yasaya uygun ├╝retimi yap─▒lan silah─▒n amac─▒na uygun ┼čekilde kullan─▒lmas─▒ halinde ortada su├ž te┼čkil eden bir eylem olmad─▒─č─▒ i├žin herhangi bir sorumluluk da do─čmuyor. Silah─▒n hangi ko┼čullarda ├╝retildi─či ayr─▒m─▒ de bu noktada sorumlulu─čun kapsam─▒n─▒ belirliyor.

Tersten yorumlarsak yasal yollarla silah ├╝retip satan, bu silah─▒ amac─▒n─▒n d─▒┼č─▒nda kullan─▒ls─▒n diye de ├╝retmiyor. ABD ordusunun resmi kanallar kontrol├╝nde amac─▒ d─▒┼č─▒nda silah kullan─▒m─▒, hem kendi hukuku hem de taraf─▒ oldu─ču baz─▒ uluslararas─▒ anla┼čmalara g├Âre bu eyleme yasad─▒┼č─▒ bir kimlik kazand─▒r─▒yor. Di─čer boyutuyla askerin kendisine s├Âylenenden farkl─▒ bir ama├žla silah─▒n─▒ kullanmas─▒ meselesinde sorumlulu─ču ├╝reticiye kadar g├Ât├╝r├╝rsek de:

(hal─▒, kilim, travel) #25437

Beylik silah devletin personeline da─č─▒tt─▒─č─▒ silah. ABD ├Ârne─činden kast─▒m bu de─čildi ama uzatmaya gerek yok besbelli ayr─▒ fikirlerdeyiz.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #25438

T├╝rk Halk M├╝zi─či

• Severim
  • Sevmem
  • Ara s─▒ra iyi geliyor

0 oylayan

T├╝rk Sanat M├╝zi─či

• Severim
  • Sevmem
  • Ara s─▒ra iyi geliyor

0 oylayan

Arabesk M├╝zi─či

• Severim
  • Sevmem
  • Ara s─▒ra iyi geliyor

0 oylayan

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #25439

Halk musikisi

Sanat musikisi

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #25440

─░┼čler G├╝├žlerÔÇÖde favori karakteriniz?

• Ahmet
  • Murat
  • Sadi
  • Zehra
  • Vedat
  • Salih Abi
  • Kameraman Amca ├ť├žlemesi
  • Otelci Mesut
  • R├╝stem Abi
  • Boomcu Onur
  • Feride
  • Yap─▒mc─▒