Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(K) #25483

7/24 neon ─▒┼č─▒klar─▒n a├ž─▒k oldu─ču ve durmayan parti m├╝ziklerini vesaire duysam ben de rahats─▒z olurdum do─čruya do─čru. Ama o atmosferde hele kar ya─čarken sokaklarda k─▒rm─▒z─▒, mor, mavi ─▒┼č─▒klar─▒n alt─▒nda y├╝r├╝mek falan cezbediyor beni.

(bite my shiny metal a**) #25484

Filmlere ┼č├Âyle bir bakt─▒mdaÔÇŽNe kadar kaliteli i┼čler ├ž─▒karm─▒┼č! ArrivalÔÇÖ─▒ bir daha izlemek istedim.

(Ertun├ž Do─čan) #25485

─░├žimiz d─▒┼č─▒m─▒z Cyberpunk oldu ve art─▒k beni bezdirdi─čini s├Âylemeliyim. Victoria d├Ânemini severim o y├╝zden Steampunk

(Cain) #25486

51ca2e86-dd8c-4838-9143-ccec76d30f62

(Ertun├ž Do─čan) #25487

Anthony Hopkins diyen kesim OdinÔÇÖin yanl─▒┼č bir tasvirini seviyor. Yani sevdi─činiz ki┼či Odin de─čil Odin isimli farkl─▒ birisi

(Gobel) #25488

E dude? Neden ÔÇśÔÇśdi─čerÔÇÖÔÇÖ :face_with_raised_eyebrow:

Ger├žek bir karakter olmad─▒─č─▒ i├žin do─čru bir tasvirin oldu─čundan bahsedemeyiz san─▒r─▒m. ┼×─▒klar─▒n ├╝├ž├╝ de birbirinden tammamen farkl─▒ tipler. Hepsi Odin isminde farkl─▒ birileri. Belki bir g├╝n ba┼čka bir yerde bunlardan da daha farkl─▒ bir Odin g├Âr├╝r├╝z ama bu yanl─▒┼č olmu┼č diyemeyiz bu da b├Âyle bir Odin yorumu deriz. Kayna─č─▒na inmeye ├žal─▒┼čsan, bilmem ka├ž y├╝zy─▒l ├Ânceki halk hikayelerinde ve metinlerde bile birbiriyle ├želi┼čen farkl─▒ Odin hikayeleri ve tasvirleri vard─▒r.

(Emir) #25489

Ger├žek Odin bu deyil

(Cain) #25490

Oha g├Ârmemi┼čtim ┼č─▒klarda fotoyu atarken xuckddms

( ÔŚë) #25491

├ľ─črencilere 3 liradan ├žay satabildikleri, bin liradan 45 m2 kutucuklar kiralayabildikleri i├žin gayet t─▒k─▒r─▒nda. ├ťstelik bu ┼čehirde, ├╝niversitenin bulundu─ču semt harici kiralar 100m2/500 liraÔÇŽ

(Kid A) #25492

Çarpılırsın yahu. Cyberpunktan bezilir mi? Kutsalıma hakaret etme pls.

(Ertun├ž Do─čan) #25493

Cyberpunk oyunlarda, filmlerde, kitaplarda ve ├žo─ču yerde kar┼č─▒ma ├ž─▒k─▒yor. Steampunk eserlerse art─▒k pek g├Âz├╝km├╝yorlar. CyberpunkÔÇÖ─▒ da seviyorum fakat art─▒k g─▒na geldi.

(Kid A) #25494

Ke┼čke Audo bir Cyberpunk ger├žeklik yarat─▒p beni oraya hapsetseÔÇŽ

(tam ad─▒m) #25495

3 lira dedi─čin hepi topu 75 cent. Bedavaya m─▒ da─č─▒tacaklard─▒ ├žaylar─▒?

(Umur) #25496

Her Cyberpunk dendi─činde akl─▒ma geliyorÔÇŽ

OZ5e955f_cyberpunk2077

G├Âr bizi art─▒k CDPR.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #25497

Daha bile az. Ama pardon, o anl─▒k say─▒l─▒rd─▒, ┼ču an 73 centÔÇÖmi┼č san─▒r─▒m.

(Kid A) #25498

Ger├žekleri yans─▒tm─▒yorÔÇŽ

(tam ad─▒m) #25499

├ť├ž├╝n be┼čin hesab─▒n─▒ yapmayal─▒m.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #25500

Cyberpunk ger├žekli─če girip 2 dk sonra ├Âld├╝r├╝lecek ki┼či beyan─▒.

K├ę┼čqh├ę Audh0 ├čir Cyh├č├ęrphuNqh q├ęr├ž├ęqhLiqh yharat─▒ph ├č├ęNi 0rayha haphsh├ętsh├ę

(Kid A) #25501

O evrende en az─▒ndan 2 dakika ya┼čar─▒m. Bu evrende her dakika ├Âl├╝y├╝m beÔÇŽ

giphy

(Ertun├ž Do─čan) #25502

CD Projekt Red:

Coming: When itÔÇÖs ready