Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #25544

Kendinizi talihsiz-┼čanss─▒z hissetti─činiz anlar var m─▒ _?

• Var
  • Yok
  • Arada bir

0 oylayan

Peki talihsiz oldu─čunuzu d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z bunun sebebi sizce ne ola_?

• Do─ču┼čtan
  • Eh hak ediyorum baz─▒ ┼čeyleri
  • Yok ├Âyle bir ┼čey dedik

0 oylayan

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #25545

Bu g├╝nk├╝ ankete binayen benim yapt─▒─č─▒m anketler

• ├çok fazla
  • ├çok s─▒k─▒c─▒
  • ├çok s─▒radan
  • ├çok iyi
  • ├çok ├çok
  • Azalt biraz
  • Yapma anket falan

0 oylayan

(Emir) #25546

images-20

:slight_smile:

(ÔÇó) #25547

Bence benim az be─čeni veriyor olu┼čum sitede rekabeti artt─▒r─▒p kaliteyi y├╝kseltiyor. Ah bu benÔÇŽ

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #25548

Lan arkada┼č pusuda m─▒ bekliyorsunuz :smiley: H─▒zl─▒ yazarken kay─▒yor i┼čte napal─▒m :smiley:
Evet NAPALIM :smiley:

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #25549

Sen millete yeterince sal├ža oluyorsun. Be─čenmesen de olur :face_with_raised_eyebrow:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #25550

─░yi ki vars─▒n abim. Bence muhitteki en komik ki┼či de sensin, ben en ├žok seni seviyorum. Hep ├ž├Âp di─čerleri :slight_smile: Emir ├Âv├╝ld├╝kten sonra ilgiye ihtiyac─▒n oldu─čunu ├ž├Âzd├╝m hemen :blush:

(ÔÇó) #25551

Abim bir g├╝vendi─čim sen kald─▒n konu┼čma b├ÂyleÔÇŽ

@kirik_kafa oldu mu sana tespit_kafa :smile: :smile: :smile: :smile:

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #25552

Minik hassas kalbi k─▒r─▒k lan bu ├žocu─čun. ─░lgi g├Âsterin :neutral_face:

(Emir) #25553

Ha ha ha ha ha

(Fakat kaplumba─čan─▒n s─▒rt─▒nda yaln─▒zca kocaman bir soru i┼čareti belirdi.) #25554

Burada ki tehdit ├žok b├╝y├╝k

(Cagri Akgur) #25555

Oha kendimi ya┼čl─▒ hissettim

resim

(And Now My Watch Begins) #25556

EeeeÔÇŽ O ┼čeyÔÇŽ yani , ben az be─čendi─čimden de─čil , az girdi─čimden muhite yok yani cidden

(Allons-y) #25557

Geri d├Ân├╝┼č├╝m yap─▒yor musunuz?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

(Allons-y) #25558

Geri d├Ân├╝┼č├╝m yap─▒yorsan─▒z, at─▒klar─▒ nereye at─▒yorsunuz/veriyorsunuz?

• Al─▒┼čveri┼č merkezlerindeki ayr─▒┼čt─▒rma kutular─▒na
  • Geri d├Ân├╝┼č├╝m tesislerine
  • Sokaklardaki geri d├Ân├╝┼č├╝m b├Âl├╝mlerine

0 oylayan

(Bo┼č ─░nsan) #25559

Bir uzay gemisinde 100 ki┼čilik m├╝rettebat─▒n ba┼č─▒s─▒n─▒z. Daha ├Ânce bir bilinmeyen bir gezegene ke┼čif gezisine gitmi┼č ve bir daha haber al─▒namam─▒┼č bir gemiyi kurtarma g├Ârevine ayn─▒ gezegene iniyorsunuz. Gezegende yapt─▒─č─▒n─▒z incelemelerde kurtarmaya geldi─činiz geminin b├╝t├╝n m├╝rettebat─▒n─▒n bilmedi─činiz ama korkun├ž bir ┼čekilde ├Âl├╝ halde buluyorsunuz. Daha sonra gezende ge├žirdi─činiz g├╝nlerden birinde m├╝rettebat─▒n─▒zdan biri, ayn─▒ di─čer gemide ├Âlen m├╝rettebatlarla ayn─▒ delilik belirtilerini g├Âstererek etraf─▒na zarar vermeye ├žal─▒┼č─▒yor ama kontrol alt─▒na al─▒yorsunuz. ┼×imdi;

• Daha ├Ânceki gemide olanlar─▒n bana olmas─▒na izin vermem, 1 m├╝rettabat─▒ feda edip 99ÔÇÖunu kurtar─▒r─▒m.
  • Deliren m├╝rettebat─▒ma ve di─čer gemi m├╝rettebat─▒na ne oldu─čunu ├Â─črenmek i├žin ara┼čt─▒rmama devam ederim.

0 oylayan

(bite my shiny metal a**) #25560

Onca izlenilen filmden,okunan kitaptan ve gece yatmadan ├Ânce kurulan hayallerden ders ├ž─▒karmad─▒m,├ž─▒karamad─▒m.

(Allons-y) #25561

Tav┼čanÔÇÖ c─▒─č─▒m kusura bakma ama ├žok fazla ÔÇśÔÇśbirÔÇÖÔÇÖ kullanm─▒┼čs─▒n. Bunu belirtmesem uyuyamazd─▒m.
Hastal─▒─č─▒ canl─▒ bir bedende inceleme olana─č─▒n─▒ elimin tersiyle itemem.

(Bo┼č ─░nsan) #25562

Hani bazen farketmedi─čin ┼čeyi sana ba┼čkas─▒ s├Âyler ve art─▒k s├╝rekli g├Âz├╝n ona tak─▒l─▒r ya. ┼×u an ├Âyleyim. Ne kadar ├žok bir kullanm─▒┼č─▒m ya ve buna ra─čmen k├Ât├╝ anlatm─▒┼č─▒m :smiley:

(Allons-y) #25563

Tasavvur etmek iste─čin ┼čeyi anlad─▒k biz merak etme. :joy: