Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Baba Yaga Dentist) #28611

Kedi sorumun etkileri

(Koala lordu) #28612

KOALA! :koala:

(Cem Ekiz) #28613

─░kisi aras─▒nda Adidas daha iyi ama benim genel tericihim Lotto. Ne yaz─▒k ki ayakkab─▒ fiyatlar─▒ son zamanlarda a┼č─▒r─▒ u├žmu┼č. ├çaresiz Maltepe Pazar─▒ÔÇÖn─▒n o g├╝zel (!) esnaflar─▒ndan fason bir Superstar ald─▒m. Bu arada marka harici konu┼čursam en iyi ayakkab─▒ modeli (en az─▒ndan ┼čekil olarak) kesinlikle Adidas Superstar olabilir.

K─▒┼čl─▒k botum da Greyder. ├çok memnunum kendisinden.

(Cem Ekiz) #28614

├ľyleyse

┼×ostakovi├ž ger├žekten 20. y├╝zy─▒l─▒n en b├╝y├╝k klasik m├╝zisyeni. BeethovenÔÇÖe bu kadar takmasam ilk s─▒rama koyard─▒m ama o b├╝y├╝k devrimcinin yeri bende ├žok b├╝y├╝k. ├ťzg├╝n├╝m Dmitri amca :slight_smile:

(K├╝├ž├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #28615

Do─čan─▒n en hayatta kalma uzman─▒

• Tardigrad
  • Hamam B├Âce─či
  • Akrep
  • Kaplumba─ča
  • Deniz Anas─▒
  • Ahtapot
  • Di─čer

0 oylayan

(Bo┼č ─░nsan) #28616

Peki ├Âl├╝mden sonra ya┼čam olmas─▒n─▒ ister misiniz?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

(Baba Yaga Dentist) #28617

TardigradÔÇÖ─▒ ilk defa duydum ama hamanb├Âcekleri mesela ├çernobilÔÇÖden sonra hayatta kalabilen tek canl─▒ diye duymu┼čtum. Ben burada ─░zmirÔÇÖde ├Âld├╝r├╝yorum, ├Âl├╝yor san─▒yorum ┼čerefsiz rol yap─▒yormu┼č me─čer. Gidiyorum kaybolmu┼č. :sweat_smile:

(Cem Ekiz) #28618

Ahiret de─čil de reenkarnasyon olmas─▒n─▒ isterdim ┼čahsen.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #28619

Ama reenkarnasyonda reenkarne olan ┼čey sen olmuyorsun ki? Ba┼čka an─▒lar─▒ olan biri oluyor.

(ÔĆČ) #28620

Bende eksikli─čini hissetti─čim ne varsa se├žtim.

(Cem Ekiz) #28621

Benimki Hindular─▒n inan─▒┼č─▒ndaki reenkarnasyon. Ayn─▒ ruh don de─či┼čtiriyor onlarda. Tabi onlardaki (ger├ži bug├╝n b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de y─▒k─▒lsa da) hala kast sistemine az ├žok dayal─▒ bir sistem oldu─ču i├žin biraz adaletsiz, hatta biraz da sa├žma geliyor. Yani ruhum bir b├Âce─čin donuna girip ya┼čamaya devam etse a├ž─▒k├žas─▒ bunu d├╝┼čt├╝m saymazd─▒m, ÔÇťBiraz da b├Âyle bir ya┼čam─▒ tecr├╝be edeyimÔÇŁ derdim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #28622

Ruh devam ediyor ama s├╝regelen ├Âzfark─▒ndal─▒k devam ediyor mu? Benim ÔÇťbenÔÇŁ olarak tan─▒mlad─▒─č─▒m ┼čey bu ┼čahsen.

(Cem Ekiz) #28623

Bu konuda tart─▒┼čma ├žok. ├ç├╝nk├╝ inan─▒┼ča g├Âre ┼čimdiki durumun, eski durumundan izler ta┼č─▒yor. Tabi bunu bilin├žalt─▒, i├žg├╝d├╝, belki k├╝lt├╝rel evrim falan gibi kavramlara dayand─▒rabilirsin rahatl─▒kla. Bu da bizi daha da g├╝zel bir noktaya, i├žsel yolculu─ča g├Ât├╝r├╝yor.

Ulan ┼ču hippilere, do─čal olarak Do─ču felsefesine ├žok takt─▒m galiba ┼ču aralar. Ama g├╝zel yani. Pi┼čmanl─▒─č─▒m yok :slight_smile:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28624

Evet. Yak─▒n zamanda de─či┼čtirece─čim profil foto─čraf─▒m─▒.

(Varrrrya) #28625

Profil foto─čraf─▒ dediniz de sitede ├žok k├Ât├╝ profil fotolu elemanlar var bir ayar ├žekinÔÇŽ

(Serkan of ─░zmir) #28626

Ye┼čil ├žizgili ppÔÇÖni ├Âzledim Emir.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28627

Mavi de─čil miydi o?

(i) #28628

Yeah, sonunda herkesin hi├žli─če kar─▒┼čt─▒─č─▒ bir d├╝nyada adaletten bahsetmek s├Âz konusu olmayacak ├ž├╝nk├╝.

(K├╝├ž├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #28629

Kendi kurgu hikayemizi payla┼čabilece─čimiz bir ba┼čl─▒k var m─▒

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #28630

@SvartirSandar @pasithea sizden bahsediyor.