Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Umut) #28662

Bu olay ki┼čisel alan─▒n ihlaline giriyor bence, bu y├╝z├╝nden izin vermem. G├╝ven sars─▒c─▒ bir ┼čey ayr─▒ca. ┼×ahsen varsayd─▒─č─▒m ki┼či mesajlar─▒m─▒ okursa, ne benim i├žin, ne de onun i├žin bir ┼čeyin de─či┼čece─čini zannetmiyorum. Fakat, dedi─čim gibi, mesajlar─▒m─▒ okumak i├žin bir talep gelirse, ben bunu ÔÇťSana g├╝venmiyorum, g├╝venmem i├žin mesajlar─▒n─▒ g├Âster.ÔÇŁ gibi alg─▒lar─▒m, bu da ho┼č de─čil. Ha bir de bunun ÔÇťmesajla┼čt─▒─č─▒m ki┼čilerÔÇŁ i├žin olan taraf─▒ var. Ben, biri veya birileri ile mesajla┼č─▒rken, onlar ile konu┼čuyorum, onlar de benimle konu┼čuyor. Herhangi bir ba┼čka ki┼či ile de─čil. D─▒┼čar─▒dan gelen birinin aram─▒zdaki konu┼čmalar─▒ okumas─▒ do─čru gelmiyor bana.

Ayn─▒ ┼čeyler varsayd─▒─č─▒m ki┼či i├žin de ge├žerli. Beni ilgilendiren bir ┼čey de─čil onun mesajlar─▒, benim mesajlar─▒m─▒n da onu ilgilendirmemeli diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28663

Kompleks yapacak halim yok okusun.

(i) #28664

Benimkilere bakamaz ama ben onunkileri okumak isterim. Despotum :neutral_face:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28665

Yani ben de ├žok ─▒srar etmem ama belki sorun etmiyordur diye bir kere sorup ┼čans─▒m─▒ denerim :slightly_smiling_face:

(Serkan of ─░zmir) #28666

Etraf─▒n─▒zda pe├žete/mendil yoksa s├╝m├╝─č├╝n├╝z├╝ top yap─▒p f─▒rlat─▒r m─▒s─▒n─▒z?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28667

Top yap─▒p f─▒rlatan g├Âr├╝rsem, d├╝zg├╝n bir semi vole ile kendi aln─▒na ├žakar─▒m o topu. Pisli─čin alemi yok :smiling_imp::grin:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28668

─░stanbul a para kazanmak i├žin beraber gelmi┼čler vakti zaman─▒nda. 3 u de ├žok hayran kitlesi edindi. Ama m├╝zik kalitesi anlam─▒nda hangisi daha iyiydi ?

• Arif Sa─č
  • Orhan Gencebay
  • Ne┼čet Erta┼č

0 oylayan

(i) #28669

Muhit bitmi┼č okeye d├Ân├╝yor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28670

Marvel in yeni sinematik evren d├╝┼č├╝ncesi malumumuz. Bu durumda

• Ya┼č─▒m ka├ž olursa olsun her filmi izlerim.
  • Cocuklarima a┼č─▒lamak amac─▒ ile izlerim
  • Ya┼čland─▒m kafam kald─▒rmaz
  • Eh bir ba┼člas─▒n bakar─▒z
  • Duymak ve g├Ârmek istemiyorum

0 oylayan

( ÔŚë) #28671

Bence bir insan─▒n ├Âzel yaz─▒lar─▒n─▒, mesajlar─▒n─▒ veya notlar─▒n─▒ falan kar─▒┼čt─▒rmak d├╝nyan─▒n en g├╝zel olay─▒ ya. Ba┼č─▒ma gelmesinden en ├žok korktu─čum ┼čeydir ├Âzel alan ihlali ama en zevkli ┼čeylerden biri ayn─▒ zamanda.

Elime f─▒rsat ge├žince de hi├ž ka├ž─▒rmam dost sevgili arkada┼č demeden kar─▒┼čt─▒r─▒r─▒m.

(InMemoryOfEmirBK) #28672

Ya┼č─▒m ka├ž olursa olsun izlerimmi┼čÔÇŽ Bu tayfan─▒n yar─▒s─▒ 50ÔÇÖsinden sonra kap─▒ ├Ân├╝nde top oynayan ├žocuklar─▒ g├╝r├╝lt├╝ yap─▒yolar diye sopayla kovalayacak

(K├╝├ž├╝kten Biraz B├╝y├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #28673

Elon Musk hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

• O bir ilham kayna─č─▒ o gen├žlerin hayata tutunma noktas─▒ o benim favorim
  • Kesinlikle destekledi─čim bir yat─▒r─▒mc─▒
  • Ger├žek bir ─░ron Man
  • Havas─▒ birka├ž y─▒la s├Âner
  • Meh, olmasa da olur
  • Bo┼č hayaller kuruyor
  • Batmas─▒ ├žok yak─▒n
  • O da kim

0 oylayan

(K├╝├ž├╝kten Biraz B├╝y├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #28674

Elon MuskÔÇÖ─▒n ├Âzellikle Space-XÔÇÖe yapt─▒─č─▒ yat─▒r─▒mlar ve desteklerle kendi a─č─▒n─▒ kurma ├žabas─▒ bence ├žok i├ž a├ž─▒c─▒ bir proje.

(alana) #28675

AlewiyizÔÇŽ

Neyse biraz ciddi olmam gerekirse ├žok g├╝zel bir Azeri ezgisi olan Kayta─č─▒ÔÇÖn─▒ yorumlam─▒┼č/├žalm─▒┼č Arif Sa─č. Payla┼č─▒yorum o kadar umar─▒m dinlersiniz. Ger├žekten ├žok g├╝zel ├ž├╝nk├╝ dertli bir anda bilek kestirtebilir.

Ayr─▒ca oy kullananlar─▒n bir k─▒sm─▒n─▒n Ne┼čet Erta┼čÔÇÖ─▒ i┼čaretlemesinin sebebinin Ne┼čet Erta┼čÔÇÖ─▒n pop├╝lerli─či oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28676

+1

(Hear me and rejoice) #28677

├çok zeki bir kapitalist kendisi.Ama duyurdu─ču projeleri ├Âyle bir reklam ile duyuruyor ki insanlar ilk onun yapt─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor.Hyperloopdan ├Ârnek verirsek 2-3 ┼čirket daha proje ├╝st├╝nde ├žal─▒┼č─▒yor hatta bir ┼čirket deneme hatt─▒ bile kurdu yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam dubaiye.
Niyetinin tamamen iyilik oldu─čunun san─▒lmas─▒ da ├žok iyimser olur.Amac─▒ tabi ki daha ├žok para kazanmak.Bunu da gelecek ├╝zerinden yap─▒yor gelecek sat─▒yor insanlara.Yine de uzay projelerine a├žt─▒─č─▒ yeni kap─▒lar inkar edilemez.Nasay─▒ bile sollad─▒ roketler konusunda.Bu gidi┼čle de hedefledi─či gibi marsa var─▒cak b├╝y├╝k ihtimal 2024-25 gibi.S├Âyledikleri tarih buydu yanl─▒┼č bilmiyorsam

(Ece) #28678

Nazara, kem g├Âze vs inan─▒yor musunuz?

• ─░nan─▒yorum
  • ─░nanm─▒yorum
  • ├çok da de─čil

0 oylayan

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28679

├ľl├╝m ferman─▒m─▒ bu kadar gen├ž ya┼čta imzalamak istemiyorum.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28680

─░nternette adam─▒n yat─▒t─▒mc─▒ oldu─čunun ├žok unutuldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(K├╝r┼čad the Falcone) #28681

Ramazan davulu gelene─či:

• Devam etmeli
  • Bitmeli

0 oylayan