Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Seni ├Âzleyece─čiz Emir... ) #28682

Abart─▒lmamal─▒.

(Gizem) #28684

Oru├ž tutan ki┼čilerin alarmla uyanabilece─či bu d├Ânemde tutmayanlara sayg─▒s─▒zl─▒k olarak g├Âr├╝yorum. Bah┼či┼č i├žin kap─▒ kap─▒ dola┼č─▒lmas─▒ndan bahsetmiyorum bile

(Ece) #28685

┼×ahsen orucu bile ibadetten ├žok sahur ve iftar gelene─čini sevdi─čim i├žin tutuyorum. Ramazan davulu da sevdi─čim bir gelenek, bitmesini istemem ancak rahats─▒z olanlar─▒ da anlayabiliyorum.

(evethearteyes) #28686

Zaman─▒nda ihtiya├žtan do─čan bir gelene─čin devam etmesine hi├ž ama hi├ž gerek yok :upside_down_face:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28687

Geleneklerin ├╝lkelerin zenginli─či oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.
ÔÇśÔÇś┼×eker i├žin kap─▒ya gelen ├žocuklar─▒ da kovun o zamanÔÇÖÔÇÖ
-Can Sungur :purple_heart:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28688

Artik kap─▒ya ├žocuk gelmiyor. Belki g├╝nde bir tane ama bo┼č d├Ânmeyece─činden emin oluyorum

(Gizem) #28689

Her gelene─či zenginlik olarak d├╝┼č├╝nmek ├žok sa├žma bence D├╝─č├╝nlerde k─▒rm─▒z─▒ ku┼čak ba─člamak vs. gibi

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28690

Benzer konular de─čiller gizem :woman_shrugging:

(Devrim) #28691

Kap─▒ya gelen ├žocukla gecenin bir vakti a─čz─▒m─▒n i├žinde davul ├žalan adam ayn─▒ ┼čey de─čil ama. Ayr─▒ca davulun mant─▒kl─▒ bir alternatifi var bence benzer ├Ârnekler de─čil.

Edit: ├╝stteki c├╝mleye benzemesi tesad├╝f. Bilerek yapmad─▒m :grinning:

(Gizem) #28692

Genelleme yapan sendin :woman_shrugging:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28693

Oru├ž tutan biri de─čilim. Ara ara rahats─▒zl─▒k verici bir olay oldu─čunun da fark─▒nday─▒m. Ama y─▒l─▒n her g├╝n├╝ olan bir olay de─čil. Fikrim bu y├Ânde benim.

@Tophsecret anlars─▒n─▒z diye d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m. ├çok ┼čey beklediysem benim hatam o zaman :slight_smile: mesela damatlar─▒n gerdek ├Âncesi s─▒rtlar─▒na vurulmas─▒n─▒ da sa├žma buluyorum. Saymam gerekiyor mu tek tek? D├╝─č├╝n ├Âncesi havaya ate┼č a├ž─▒lmas─▒n─▒n mant─▒kl─▒ bir yan─▒ yok. Benimle sohbeti olan biri olarak bunlar─▒ mant─▒kl─▒ bulabilece─čimi d├╝┼č├╝nd├╝n m├╝ ger├žekten mdmsmfksjd

(Umur) #28694

─░lham kayna─č─▒ diyemem ├ž├╝nk├╝ adama sayg─▒m var. Kendisi ilham kayna─č─▒ olmak istemedi─čini, ├ž├╝nk├╝ ilham arayarak bu i┼člere girecek ki┼činin zaten yeterli olamayaca─č─▒n─▒ belirtmi┼č birisi.

(And Now My Watch Begins) #28695

┼×u anki ya┼čad─▒─č─▒m ┼čeyin bir anlam─▒ olmas─▒ i├žinÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28696

Tam s─▒ras─▒ geldi.

Nerede o eski ramazanlar millet_?

• ├çok mant─▒kl─▒
  • Bu geyik ne zaman bitecek_?
  • Ne bilelim
  • Ben asl─▒nda yo─čum

0 oylayan

(Serkan of ─░zmir) #28697

Ramazan/Kurban bayramlar─▒ Coca Cola ye┼čil ┼čerit ve led ─▒┼č─▒k bulunan etiketli ┼či┼če ├ž─▒karmay─▒ b─▒rakt─▒─č─▒ an bitti benim i├žin.

(Yasin Duyar) #28698

Bu videoyu tekrardan atmak boynumun borcudur.

(Seni ├Âzleyece─čiz Emir... ) #28699

Kendi ad─▒ma s├Âyleyeyim, bu ramazan ├Âncekilerden ├žok daha iyi ge├žti.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28701

Sana bu kadar iddial─▒ a├ž─▒klama yapt─▒ran ┼čey ne_? Ka├ž ramazan g├Ârd├╝n ayr─▒ca_? (Bunu meraktan sordum)

(Berkant) #28702

S├Âylediklerim tart─▒┼čmal─▒ konular oldu─ču i├žin yorumumu sildim ve ┼ču an tart─▒┼čacak vaktim yok.O y├╝zden hi├ž s├Âylemedim say.

Muhitin Muhit Ar┼čivi!
(Gizem) #28703

G├╝zel bahane tuttum bunu