Genel Anket Koridoru ­čŚ│

( ÔŚë) #28671

Bence bir insan─▒n ├Âzel yaz─▒lar─▒n─▒, mesajlar─▒n─▒ veya notlar─▒n─▒ falan kar─▒┼čt─▒rmak d├╝nyan─▒n en g├╝zel olay─▒ ya. Ba┼č─▒ma gelmesinden en ├žok korktu─čum ┼čeydir ├Âzel alan ihlali ama en zevkli ┼čeylerden biri ayn─▒ zamanda.

Elime f─▒rsat ge├žince de hi├ž ka├ž─▒rmam dost sevgili arkada┼č demeden kar─▒┼čt─▒r─▒r─▒m.

(Varrrrya) #28672

Ya┼č─▒m ka├ž olursa olsun izlerimmi┼čÔÇŽ Bu tayfan─▒n yar─▒s─▒ 50ÔÇÖsinden sonra kap─▒ ├Ân├╝nde top oynayan ├žocuklar─▒ g├╝r├╝lt├╝ yap─▒yolar diye sopayla kovalayacak

(K├╝├ž├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #28673

Elon Musk hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

• O bir ilham kayna─č─▒ o gen├žlerin hayata tutunma noktas─▒ o benim favorim
  • Kesinlikle destekledi─čim bir yat─▒r─▒mc─▒
  • Ger├žek bir ─░ron Man
  • Havas─▒ birka├ž y─▒la s├Âner
  • Meh, olmasa da olur
  • Bo┼č hayaller kuruyor
  • Batmas─▒ ├žok yak─▒n
  • O da kim

0 oylayan

(K├╝├ž├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #28674

Elon MuskÔÇÖ─▒n ├Âzellikle Space-XÔÇÖe yapt─▒─č─▒ yat─▒r─▒mlar ve desteklerle kendi a─č─▒n─▒ kurma ├žabas─▒ bence ├žok i├ž a├ž─▒c─▒ bir proje.

(├Â─čnk├╝) #28675

AlewiyizÔÇŽ

Neyse biraz ciddi olmam gerekirse ├žok g├╝zel bir Azeri ezgisi olan Kayta─č─▒ÔÇÖn─▒ yorumlam─▒┼č/├žalm─▒┼č Arif Sa─č. Payla┼č─▒yorum o kadar umar─▒m dinlersiniz. Ger├žekten ├žok g├╝zel ├ž├╝nk├╝ dertli bir anda bilek kestirtebilir.

Ayr─▒ca oy kullananlar─▒n bir k─▒sm─▒n─▒n Ne┼čet Erta┼čÔÇÖ─▒ i┼čaretlemesinin sebebinin Ne┼čet Erta┼čÔÇÖ─▒n pop├╝lerli─či oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28676

+1

(y) #28677

├çok zeki bir kapitalist kendisi.Ama duyurdu─ču projeleri ├Âyle bir reklam ile duyuruyor ki insanlar ilk onun yapt─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor.Hyperloopdan ├Ârnek verirsek 2-3 ┼čirket daha proje ├╝st├╝nde ├žal─▒┼č─▒yor hatta bir ┼čirket deneme hatt─▒ bile kurdu yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam dubaiye.
Niyetinin tamamen iyilik oldu─čunun san─▒lmas─▒ da ├žok iyimser olur.Amac─▒ tabi ki daha ├žok para kazanmak.Bunu da gelecek ├╝zerinden yap─▒yor gelecek sat─▒yor insanlara.Yine de uzay projelerine a├žt─▒─č─▒ yeni kap─▒lar inkar edilemez.Nasay─▒ bile sollad─▒ roketler konusunda.Bu gidi┼čle de hedefledi─či gibi marsa var─▒cak b├╝y├╝k ihtimal 2024-25 gibi.S├Âyledikleri tarih buydu yanl─▒┼č bilmiyorsam

(Ece) #28678

Nazara, kem g├Âze vs inan─▒yor musunuz?

• ─░nan─▒yorum
  • ─░nanm─▒yorum
  • ├çok da de─čil

0 oylayan

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28679

├ľl├╝m ferman─▒m─▒ bu kadar gen├ž ya┼čta imzalamak istemiyorum.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28680

─░nternette adam─▒n yat─▒t─▒mc─▒ oldu─čunun ├žok unutuldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(K├╝r┼čad (Chieh-she-shuai) ┼×ahin) #28681

Ramazan davulu gelene─či:

• Devam etmeli
  • Bitmeli

0 oylayan

(Wet Meatball) #28682

Abart─▒lmamal─▒.

(Gizem) #28684

Oru├ž tutan ki┼čilerin alarmla uyanabilece─či bu d├Ânemde tutmayanlara sayg─▒s─▒zl─▒k olarak g├Âr├╝yorum. Bah┼či┼č i├žin kap─▒ kap─▒ dola┼č─▒lmas─▒ndan bahsetmiyorum bile

(Ece) #28685

┼×ahsen orucu bile ibadetten ├žok sahur ve iftar gelene─čini sevdi─čim i├žin tutuyorum. Ramazan davulu da sevdi─čim bir gelenek, bitmesini istemem ancak rahats─▒z olanlar─▒ da anlayabiliyorum.

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #28686

Zaman─▒nda ihtiya├žtan do─čan bir gelene─čin devam etmesine hi├ž ama hi├ž gerek yok :upside_down_face:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28687

Geleneklerin ├╝lkelerin zenginli─či oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.
ÔÇśÔÇś┼×eker i├žin kap─▒ya gelen ├žocuklar─▒ da kovun o zamanÔÇÖÔÇÖ
-Can Sungur :purple_heart:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28688

Artik kap─▒ya ├žocuk gelmiyor. Belki g├╝nde bir tane ama bo┼č d├Ânmeyece─činden emin oluyorum

(Gizem) #28689

Her gelene─či zenginlik olarak d├╝┼č├╝nmek ├žok sa├žma bence D├╝─č├╝nlerde k─▒rm─▒z─▒ ku┼čak ba─člamak vs. gibi

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28690