Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Gizem) #28692

Genelleme yapan sendin :woman_shrugging:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #28693

Oru├ž tutan biri de─čilim. Ara ara rahats─▒zl─▒k verici bir olay oldu─čunun da fark─▒nday─▒m. Ama y─▒l─▒n her g├╝n├╝ olan bir olay de─čil. Fikrim bu y├Ânde benim.

@Tophsecret anlars─▒n─▒z diye d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m. ├çok ┼čey beklediysem benim hatam o zaman :slight_smile: mesela damatlar─▒n gerdek ├Âncesi s─▒rtlar─▒na vurulmas─▒n─▒ da sa├žma buluyorum. Saymam gerekiyor mu tek tek? D├╝─č├╝n ├Âncesi havaya ate┼č a├ž─▒lmas─▒n─▒n mant─▒kl─▒ bir yan─▒ yok. Benimle sohbeti olan biri olarak bunlar─▒ mant─▒kl─▒ bulabilece─čimi d├╝┼č├╝nd├╝n m├╝ ger├žekten mdmsmfksjd

(Umur) #28694

─░lham kayna─č─▒ diyemem ├ž├╝nk├╝ adama sayg─▒m var. Kendisi ilham kayna─č─▒ olmak istemedi─čini, ├ž├╝nk├╝ ilham arayarak bu i┼člere girecek ki┼činin zaten yeterli olamayaca─č─▒n─▒ belirtmi┼č birisi.

(And Now My Watch Begins) #28695

┼×u anki ya┼čad─▒─č─▒m ┼čeyin bir anlam─▒ olmas─▒ i├žinÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28696

Tam s─▒ras─▒ geldi.

Nerede o eski ramazanlar millet_?

• ├çok mant─▒kl─▒
  • Bu geyik ne zaman bitecek_?
  • Ne bilelim
  • Ben asl─▒nda yo─čum

0 oylayan

(Serkan of ─░zmir) #28697

Ramazan/Kurban bayramlar─▒ Coca Cola ye┼čil ┼čerit ve led ─▒┼č─▒k bulunan etiketli ┼či┼če ├ž─▒karmay─▒ b─▒rakt─▒─č─▒ an bitti benim i├žin.

(Yasin Duyar) #28698

Bu videoyu tekrardan atmak boynumun borcudur.

(Wet Meatball) #28699

Kendi ad─▒ma s├Âyleyeyim, bu ramazan ├Âncekilerden ├žok daha iyi ge├žti.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28701

Sana bu kadar iddial─▒ a├ž─▒klama yapt─▒ran ┼čey ne_? Ka├ž ramazan g├Ârd├╝n ayr─▒ca_? (Bunu meraktan sordum)

(Berkant) #28702

S├Âylediklerim tart─▒┼čmal─▒ konular oldu─ču i├žin yorumumu sildim ve ┼ču an tart─▒┼čacak vaktim yok.O y├╝zden hi├ž s├Âylemedim say.

Muhitin Muhit Ar┼čivi!
(Gizem) #28703

G├╝zel bahane tuttum bunu

( ÔŚë) #28704

Ben bunu kullan─▒r─▒m.

(Serkan of ─░zmir) #28705

K─▒z: A┼čk─▒m o k─▒z kim?

Ben:

(Berkant) #28706

@Tophsecret @tanrininlutfu @GeraltofRivia35
Hadi iyisiniz malzeme ├ž─▒kt─▒ :wink:

(Varrrrya) #28707

Muhitte s├╝rekli Leyla ile MecnunÔÇÖdan bahseden sar─▒┼č─▒n Mudanyal─▒ bir ├žocuk vard─▒. Nerde o

(i) #28708

O gemi gelmi┼čse binip gitmi┼čtir. :nauseated_face:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #28709

=

Bunu Erdo─čana sorabilir misin?

(Geek Harley Quinn) #28710

Ben davulu hi├ž duymuyorum, IspartaÔÇÖda da duymad─▒m ─░zmirÔÇÖde de. Hayat─▒mda hi├ž davul sesine de uyanmad─▒m. Gelenek direk ÔÇť0ÔÇŁ benim zihnimde. :sweat_smile:

Ayr─▒ca gelenektir, adettir bu kavramlar bana ├žok sa├žma geliyor, dini bir vazifeyi kastetmiyorum.

(Geek Velet) #28711

Bu soru bile de─čil hajum.

(.) #28712

Bi bitmediniz