Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Witch-Dentist of Muhit) #28724

D├╝etlerini seviyorum ben asl─▒nda.

├ľzellikle ÔÇťNo LoveÔÇŁ─▒:

(Umur) #28725

Soruya g├╝lerek ba┼člayal─▒m. Lil Wayne kim k├Âpek diye devam edelim.

(Witch-Dentist of Muhit) #28726

Lil Wayne diyen yok ┼ču ana kadar, e─čer olursa tart─▒┼čal─▒m biraz. :smiley:

(alana) #28727

Alewiyiz yazarken ciddi de─čildim yav. Ondan dolay─▒ se├žmedim kesinlikle. Ayn─▒ g├Âr├╝┼čteyiz Arif Sa─č konusunda.
Ne┼čet Erta┼čÔÇÖ─▒n Alevi oldu─čunu bilmiyordum bu arada.

(Umur) #28728

Nap─▒yorsun veletÔÇŽ :smile: @Ege_Topoyan

(Geek Velet) #28729

Nihehehehe

(Umur) #28730

Cevab─▒n ciddi de─čildi. Biliyorum. Sen de EminemÔÇÖin daha iyi oldu─čunun fark─▒ndas─▒n.

(Geek Velet) #28731

Tabii ki. :grin:

(Witch-Dentist of Muhit) #28732

@adath Lil Pump bile Lil WayneÔÇÖden iyidir. :cowboy_hat_face:

(falanfilan) #28733

Gavurlar noel ruhunu kurtard─▒klar─▒ filmleri var bizim de ramazan ruhunu kurtard─▒─č─▒m─▒z film olsun. B├Âyle kimse oru├ž tutmas─▒n kimse sahura kalkmas─▒n bayram kutlanmas─▒n sonra ├žocu─čumuz evinde ├╝midini yitirmi┼čken sihirli davuluyla g├Âky├╝z├╝nden davulcu baba gelsin. Sihirli davuluyla b├╝t├╝n d├╝nyay─▒ inletip herkesi sahura kald─▒rs─▒n. ─░nsalar ├ž─▒lg─▒nlar gibi oru├ž tutsun. 3 milyar ki┼či bayram namaz─▒na gitsin falan. ├çocuklara para vermekten ├žocuklar─▒n kulland─▒─č─▒ ├╝r├╝nlerin fiyat─▒ 5 e katlans─▒n. Havadan baklava ya─čs─▒n. Sonra davulcu baba ├žocu─ča ramazan ruhu senin kalbinde sakl─▒ ben sadece onu ortaya ├ž─▒kard─▒m desin film bitsin.

(.) #28734

Bizden anca aksiyon filmi ├ž─▒kar. Malum her ramazan oru├ž tutmayanlara sald─▒r─▒ haberlerini okuyoruz. Bu y─▒l i┼čin i├žine self-defense de girdi:

(And Now My Watch Begins) #28735

hatta filmin slogan─▒ da ÔÇťNerede o eski RamazanlarÔÇŁ olur .

Roketatar Ramazan

(falanfilan) #28736

Abi bence mevzu 2 taraf─▒nda sayg─▒l─▒ olmas─▒na bitiyor. Oru├ž tutuyorsan kimseye bir ┼čey demeye hakk─▒n yok. Nefsinin terbiyesi i├žin yap─▒yorsun zaten o i┼či sa─ča sola onu bunu yemeyin diye ba─č─▒rmakta mant─▒k yok. Oru├ž tutmuyorsan da ├žok a├ž─▒kta kamu alan─▒nda bir ┼čey yememeye ├žal─▒┼čmak laz─▒m. Arkada┼č a├ž kalm─▒┼č b├╝t├╝n g├╝n bir de sen ge├žirme s─▒rt─▒na.

(.) #28737

Ciddi de─čildim, san─▒r─▒m Ege 'de ciddi de─čildi

(A man without hearth) #28738

Ticarette kar pay─▒ sabit olsayd─▒ sizce bu pay y├╝zde ka├ž olurdu ?

• 5
  • 10
  • 15
  • 20
  • 25
  • 30
  • 35
  • 40
  • 45
  • 50
  • 55
  • 60
  • 65
  • 70
  • 75
  • 80
  • 85
  • 90
  • 95
  • 100

0 oylayan

(meyve) #28739

Ticaretin t├╝r├╝ne g├Âre kar pay─▒ de─či┼čir.
Zorunlu t├╝ketim ├╝r├╝nlerinde %5 g─▒da vs gibi.
AR-GE gerektiren zorunlu t├╝ketim %20 beyaz e┼čya vs gibi.
Keyfi ├╝r├╝nlerde %100 moda vs gibi

(A man without hearth) #28740

Ben daha basit d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m. S─▒radan bir esnaf─▒n toptanc─▒dan al─▒p kar pay─▒ eklenmesi gibi. Ya da bir ├žift├žinin giderleri kapat─▒p ├╝zerine kar pay─▒ ekleyerek ├╝r├╝n├╝ satmas─▒ gibi.

(falanfilan) #28741

Ekonomi ├ž├Âker bu ┼čekilde. Hi├žbir mal gidip g─▒da ├╝retimine girmez %5 kar alaca─č─▒ndan dolay─▒. Sonunda yine neo klasik ekonomi galip geliyor.

(evethearteyes) #28742

Ucuz bir soru gibi gelebilir ama merak ettim sonu├žlar─▒.

Arkada┼člar─▒n─▒zla olan ileti┼čiminizde aileye giden k├╝f├╝rleri kullanarak ┼čakala┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z?

• Hay─▒r, buna kesinlikle izin vermem.
  • Evet, benim i├žin bir sorun yok.

0 oylayan

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #28743

Ben k├╝f├╝r kullanmam. Arkada┼člar─▒m kulland─▒─č─▒nda ├žok bir ┼čey fark etmez benim i├žin.